دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: من میخوام نقاشی یاد بگیرم

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

پیش فرض پاسخ : من میخوام نقاشی یاد بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshumakher نمایش پست ها
    من نقاشیم خیلی بده.همینطور دستخطم.اما خب یه برنامه هایی دارم.دیگه نرم افزار ها به ادم کمک میکنه اما طبق نظر دوستانم برای هدفی که دارم باید اسکچینگ با مداد رو یاد بگیرم.

برای اینکه بدونید چقدر اوضاعم خرابه میخوام این کار رو به شما نشون بدم.فقط قول بدید نخندید هرچند خودم دارم میخندم

ولی میخوام کمکم کنید من اسکچینگ رو یاد بگیرم.هر نکته ای به ذهنتون میرسه بگید.تکنیکی بلدید بگید.هرچند به زودی طرح هام رو با نرم افزارهای طراحی ارائه میدم در کنارش باید یاد بگیرم با مداد بتونم بکشم.

حالا این کار:

در عرض 10 دقیقه قلمم رفت روی کاغذ این خودرو اومد بیرون.احساس میکنم تلفیقی از بدنه و انتهای لندکروز هست به علاوه نمای جلوی پورشه کاین و کمک از طرح جلو پنجره خودروی دوست عزیزم جناب right.kimber

سلام محمد آقا
    من هم با دوستان موافقم برای شروع کارتون خوبه فقط به کارتون ایمان داشته باشید چون زمینه و خلاقیت خوبی دارید

من یک سوال برام پیش اومده و خیلی جالبه که شما در طرح هاتون همه موارد نمای رینگ هاتون رو تابه تا کشیدید
    مثلا در همین طرح یکی از رینگ ها 5 پره و دیگری 4 پره و فکر میکنم دلیلش اینه که کارتون رو به نظر خودتون خلاقانه نمیبینید ولی من که از زاویه یک بیننده میبینم میشه هنر طراحی رو حس کرد
    و اما یک پیشنهاد کوچولو داشتم البته در حد یک پیشنهاده و اون اینکه چون ماشینهای لندکروز مثل پرادو و لکسوز های اس یو وی یک حالت قدرتی در دیزاینشون دارند این طرح در قسمت جلوی خودرو سبک رو از حالت ماشین های قدرتی در آورده اگر کمی گلگیرها و خصوصا جلو پنجره بالاتر بیاد هملهنگی بیشتری با عقب ماشین پیدا میکنه
    مثلا سبک آیرو دینامیک از شیشه جلو تا سپر جلو با عقب ماشین هم خونی نداره و از حالت شاسی بلندی در آمده
    میخواستم خواهش کنم اگر براتون مقدوره یک طرح بکشید که حریم سپر جلو با کاپوت و جلو پنجره ارتفاع بیشتری داشته باشه چون این قاعده رو در سپر عقب رعایت کردید بسیار زیبا شده
    و در طرح جدیدتون چراغ های جذبه دار تر و بزرگتری برای جلو به همراه دیزاین دیود یا مه شکن های خلاقانه هم استفاده کنید که اگر چراغ جلو ها کمی هم به طرف گلگیرها متمایل باشه احتمالا فیگور قدرتی تری میده
    البته ببخشید اگر خورده فرمایشم زیاده چون طرحتون برام جالب بود خواستم روی قسمتهایی که اشاره کردم بالانس کنید
    من فرصت های آتی در خصوص طرح های دیگه تون هم نظرم رو میگم و براتون مزاحمت ایجاد می کنم
    ویرایش توسط Almas Parsi : 9th July 2013 در ساعت 12:52 AM

2. 7 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع