دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: خانواده سایت علمی نخبگان جوان

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

smilee1 خانواده سایت علمی نخبگان جوان

به نام نامی حق
    معرفت در گرانیست به هر کس ندهندش
    پر طاووس قشنگ است به کرکس ندهندش

سلام دوستان
    میخوام امروز در خصوص موردی صحبت کنم که شاید حرف دلهای همه مون باشه ...
    لذت میبرم از جمع صمیمی و دوستانه و خانوادگی مون.
    جمعی که همه لحظه هاشون ،اشکها و لبخندهاشون رو با هم به اشتراک میگذارند....
    همون جمعی که هیچ کدومشون رسم معرفت رو فراموش نمیکنند .....
    همون جمعی که اگر غم بی پدری دخترشهیدی رو تو جمعشون حس کنن اون غم رو با هم قسمت میکنند ....
    همون خانواده ای که دلشون نمیاد اگر دختری از پدر جانبازش حرفی بزنه بی تفاوت باشند همه از هر جایی مثل پرنده های ملکوتی به سمتش میان که بهش بگن تو تنها نیستی...
    همون کسانی که اگر در تصویر روزانه دوستشون غمی رو حس کنند محاله جویای احوالش نباشن و از غم دلش بی خبر بمونن.......
    همون خانواده ای که واسه دعا برای مشکلات هم وطن خودشون دستهای خودشون رو بسوی آسمون خدا بلند میکنند و تا حل شدن مشکل دوستشون دست از دعا بر نمیدارن.......
    همون هایی که در کلامشون گلهای محبت خونه داره
    همون جمعی که تاپیک حلالیت میزارن و از هم حلالیت میخوان که مبادا دلی در جمع از دیگری شکسته باشه....
    میخوام از اون جمعی صحبت کنم که برای رشد علم در کشورشون با هم دیگه هم نظرند و هم فکری میکنند
    همون جمعی که احترام به اعتقادات و نظرات دیگران از اصول اصلی فرهنگیشون به حساب میاد......
    همون نازنینانی که لحظه های شادیشون دلشون نمیاد دوستان و خواهر برادراشون کنارشون نباشند
    همون خانواده ای که الفبای معرفت و ادب رو در کانون خانواده های ایرانی یاد گرفتند
    همونهایی که تا به امروز لایق موندن در این جمع بودن و تا پایان هم خواهند بود
    همه افتخارات این خانواده به قدمت اعضای اونه دوستانی که با مقاله های علمی شون سعی در پیشبرد علم داشتند .اعضایی مثل دوست بزرگوارمون مدیریت محترم تالار نظامی که جاداره از زحمات ایشان هم یاد کنیم و مقالات با ارزش ایشون که همگی مهر تایید به ارزش کارهای ایشون میزنیم....
    و با مسائل اخیر عزت و جایگاه این مدیر ارجمند در بین کاربران و مدیران صد چندان شده ..
    بله دوستان از اون بلند همتانی صحبت میکنم که نه تنها فارغ التحصیل علم و فنون هستند بلکه در مکتب معرفت و فداکاری و وفاداری هم فارغ التحصیل شدن من از همه ا ون اعضای گل نخبگان جوان حرف میزنم که طاقت و تحمل زورگویی رو ندارند
    همونهایی که اگر کسی به اعضای خانوادشون بی حرمتی کنه با استواری و حمایت از دوستشون با تهمت و توهین و تفرقه افکنی مقابله میکنند و مثل کوه در برابرش می ایستند و پشت همو خالی نمیکنند
    همه گلهایی که تو این بوستان معرفت ریشه کردند همون هایی هستند که در مقابل بیگانگان این مرزو بوم هم از هیچ تلاشی دریغ نمیکنند
    امروز میخوام ازمعرفت اون باغبونی که با هزاران زحمت گلهایی رو از هر گوشه این کره خاکی دور هم گلچین کرده و زیبایی این بوستان رو صد ها و بلکه هزاران برابر کرده با هاتون صحبت کنم....
    همون باغبونی که شب و روزشو برای حفاظت از حریمش گذاشته
    همون باغبونی که شاخه های این گلها رو به زیباترین شکل به هم پیوند زده صحبت کنم
    همون باغبونی که گاها همه شکوه هامون رو به ایشون میگیم ولی همیشه با بردباری پاسخ میگیریم
    همون باغبونی که اجازه هیچ نوع دست درازی رو به حریم این بوستان نداده و نخواهد داد
    همون باغبونی که طاقت رویش علف های هرز رو در کنار گلهای باارزش باغش نداره
    بله از جناب آقای مصطفی کاوه (ادمین) عزیز یاد میکنم و جا داره از همت بلند ایشون در کوتاه کردن دست برخی بدخواهان و تلاشهای مستمر شبانه روزیشون قدر دانی به عمل بیاد
    و گاها عکس العمل هایی رو در مقابل نا اهلان نشان دادن که ما فقط ظاهر رو دیدیم و از تلاشهای پس پرده ایشون بی خبریم و ایشان با دادن دلگرمی به همه این اطمینان رو دادند که از لحاظ قانونی پی گیری میکنند و دست منافقان رو کوتاه میکنند
    همچنین از انتخاب شایسته کادر مدیران ارشد و مدیران بخشها که با کارهای اجرایی شون نظم و آرامش کنونی رو برای ما به ارمغان آوردند و با توجه به شرایط ایده آل این سایت گلهای ارزشمند این سایت که کاربران فرهیخته و شایسته این مرزو بوم هستند در این کانون امن گرد هم آمدند
    از یاوران و همیار این باغبون مدیران عزیز یاد میکنم که با صداقت و معرفت در رسیدن به هدف نهایی با زحمات شبانه روزیشون دست همت به مدیریت دادند و مدیریت با کادر مدیران عزیز و کاربران دوست داشتی این انجمن آنچنان در این مجموعه ریشه کردند که هیچ نیرویی نمیتونه فاصله ای بین این جمع ایجاد کنه چون اونها انگشتان یک دست شدند دستی که با همت و یاری هم این دست رو تبدیل به یک مشت گره کرده میکنند وبا مشت کوبنده خودشون در مقابل هر نوع نا ملایمات استقامت میکنند
    حقیقتش دوستان چند وقتیه احساس میکنم که اتحاد و انسجام بین کاربران و مدیران این سایت باعث شده که عده ای در صدد تفرقه افکنی بین کاربران این سایت بر بیان
    که باز هم مثل همیشه این جمع خانوادگی و دوست داشتنی با همت و پشتکارشون خط بطلان بر روی هر نفاقی کشیدند .
    این تاپیک حامل پیامیه از طرف کلیه کاربران این سایت به بد نظران و نااهلان در زمینه های نفاق و تفرقه افکنی
    در پایان خواستم از تک تک شما نازنینان قدر دانی کنم واقعا هیچ چیزی زیبا تر از این نیست که همه اعضا از مدیریت تا کاربران جدید در صفوفی به هم پیوسته جهت اعتلای به اهداف والای ملی با مشتها ی گره کرده در برابر زور گویی بیگانگان ایستادگی میکنند
    همه تنگ نظران و تفرقه افکنان این را بدانند که جمع خانواده سایت علمی نخبگان جوان اجازه هیچگونه تعرضی به حریم این سایت نخواهند داد چرا که همه این بزرگواران گلهای پرورش یافته این مرزو بوم از رویش هر گونه علف هرز در حریم شخصی خود جلوگیری کرده و خواهند کرد و این را بدانند که با توجه به اینکه کادرمدیران با صلاحدید مدیریت سایت انتخاب و گلچین شدند و همگی بزرگواران از ارزش والایی در بین همه کاربران دارا میباشند و ما همه این امنیت رو مدیون تلاش همه این عزیزان هستیم.
    بنده در همین جا به نمایندگی از کاربران عزیز و فرهیخته از مدیریت با کفایت انجمن علمی نخبگان جوان که در کوتاه کردن دست منافقان و تفرقه افکنان با عمکرد اجرایی ، حمایت گسترده ای رو در سطح انجمن ایجاد کردند سپاسگذاریم

موفق و پیروز باشید

ویرایش توسط Almas Parsi : 30th June 2013 در ساعت 06:50 PM

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

پیش فرض پاسخ : خانواده سایت علمی نخبگان جوان

ممنون از الماس پارسی بزرگوار که در مواقع حساس با ایجاد تاپیک باعث همدلی می شوند

اتحاد و همبسگی مارو با نظر خدا هیچ احدالناسی نمی تونه با فکر ناقص خودش بگیره و با کارهایشان باعث تجدید شدن پیمان و عهدمان می شوند.

یار همراه
    ارسال تشکر
    5,513
    دریافت تشکر: 8,927
    قدرت امتیاز دهی
    47238
    Array
    m@some's: جدید103

سلام سهیلا خانم حرف دل همه ماهاروزدید ممنون یچیزی من انقد دوست دارم مدیران سایتو بشناسم وببینمشون واقعا"ازشون ممنونم (انقدسوالاتوذهنمه که ازشون بپرسم) به نظرم اینجا بهترین سایت دنیاس ومدیران وکاربرانش همه بهترینن وقتی میام یه حس آرامش پیدامیکنم خیلی وابسته شدم به همه بچه ها.من قبل اینکه عضوبشم روحیه خوبی نداشتم باکمک یکی ازبهترین بچه های سایت که نمیشه اسمشوبگم شایددوست نداشته باشه تونستم خودموپیداکنم وبهترین راهوبرازندگیم پیداکنم که امیدوارم هرچی میخوادخدابهش بده بچه های اینجامث اعضای خانوادم برام عزیزومحترمن ودوسشون دارم

عشق و ازدواج مثل نماز است..نیت که کردی دیگر نباید به اطراف نگاه کنی..

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها
    ممنون از الماس پارسی بزرگوار که در مواقع حساس با ایجاد تاپیک باعث همدلی می شوند

اتحاد و همبسگی مارو با نظر خدا هیچ احدالناسی نمی تونه با فکر ناقص خودش بگیره و با کارهایشان باعث تجدید شدن پیمان و عهدمان می شوند.
    سلام دوست بزرگوار
    ممنون از شرکتتون در این تاپیک
    دقیقا همون طوره که میفرمایید تنگ نظران هیچگاه نتونستند شکافی بین اعضای این سایت بندازن و به حول و قوه الهی هیچ وقت هم نمیتونند در عهد ااین هم پیمانان خللی وارد کنند
    موفق باشید

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط masuomeh نمایش پست ها
    سلام سهیلا خانم حرف دل همه ماهاروزدید ممنون یچیزی من انقد دوست دارم مدیران سایتو بشناسم وببینمشون واقعا"ازشون ممنونم (انقدسوالاتوذهنمه که ازشون بپرسم) به نظرم اینجا بهترین سایت دنیاس ومدیران وکاربرانش همه بهترینن وقتی میام یه حس آرامش پیدامیکنم خیلی وابسته شدم به همه بچه ها.من قبل اینکه عضوبشم روحیه خوبی نداشتم باکمک یکی ازبهترین بچه های سایت که نمیشه اسمشوبگم شایددوست نداشته باشه تونستم خودموپیداکنم وبهترین راهوبرازندگیم پیداکنم که امیدوارم هرچی میخوادخدابهش بده بچه های اینجامث اعضای خانوادم برام عزیزومحترمن ودوسشون دارم
    سلام عزیزم
    ممنونم از نظرات زیباتون و شرکتتون در این تاپیک
    این تاپیک صدای همصدایی همه ماست
    همون طور که تشخیص دادی گلم به نظر من هم ما زیبا ترین سایت دنیا رو داریم چون لحظه لحظه زیبای زندگیمون رو در کنار هم و با یکدلی سپری میکنیم. ارزش این مجموعه به گرمی و صمیمیت و شرایط امن اونه
    . همگی اعضا دوست داشتنی و مهربونن
    موفق باشی گلم

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    ارسال تشکر
    31,663
    دریافت تشکر: 11,131
    قدرت امتیاز دهی
    29289
    Array
    zoh_reh's: جدید88

باعث آرامش ماست که دوستانی خطرات رو شناسایی میکنن و دوستانی هم هستند که آرامش رو دائمی میکنن.

ممنون از همه از مدیران و همه کاربران.

قوانین تالار روانشناسی

الهی مرا آن ده که مرا آن به...

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

درود بر شما!
    اتحاد رمز پیروزی است!

همکار تالار مهندسی کامپیوتر
    رشته تحصیلی
    نرم افزار
    ارسال تشکر
    4,992
    دریافت تشکر: 4,497
    قدرت امتیاز دهی
    21728
    Array
    ارگان's: جدید134

زنده باد نخبگان جوان
    زنده باد جوانانه نخبه ما که در کناره هم با اتحادو همبستگی نمیزارن تفرقه افکنان به جمه صمیمیه ما نفوذ کنن
    منزه است خداوندي كه برطرف كننده ي غم هاست.غم و مشكل مرا برطرف كن بر ضعف و كمي چاره ام رحم كن و مرا از جايي كه گمان نميكنم روزي ده اي رحم كننده ي رحمت كنندگان

همکار بخش مذهبی
    ارسال تشکر
    7,424
    دریافت تشکر: 12,850
    قدرت امتیاز دهی
    7192
    Array

در کوتاه کردن دست منافقان و تفرقه افکنان با عمکرد اجرایی ، حمایت گسترده ای رو در سطح انجمن ایجاد کردند
    سلام بر شما
    ممنونم از دعوت
    من مدتی تو سایت نبودم
    درجریان امور نیستم ...
    ولــــی ؛تا حدودی میدونم متعهــد و مـدبـر بدن ، صـادقـانه و بـا درایت عمـل کـردن ، گـوش دادن و اعمـال نظـرات ارزشـمند ، تطابـق عینی ِ صـداقـت ِ در عمل و گفتـار ، قضـاوت منصفـانـه ،بی طـرفـانـه و بـدور از لجـاجـت و ... میتونه از بهترین راهکارهای مدیریتی ِ یه مجموعه باشه ( از مجموعه چند بعدی ِ درون فردی بگیرید تا جمع های اجتماعی ) که موجبات استحکام ، انسجام ، موفقیت روزافزون و ... رو فراهم می کنه
    .
    موفق باشید.
    اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط طلیعه طلا نمایش پست ها
    سلام بر شما
    ممنونم از دعوت
    من مدتی تو سایت نبودم
    درجریان امور نیستم ...
    ولــــی ؛تا حدودی میدونم متعهــد و مـدبـر بدن ، صـادقـانه و بـا درایت عمـل کـردن ، گـوش دادن و اعمـال نظـرات ارزشـمند ، تطابـق عینی ِ صـداقـت ِ در عمل و گفتـار ، قضـاوت منصفـانـه ،بی طـرفـانـه و بـدور از لجـاجـت و ... میتونه از بهترین راهکارهای مدیریتی ِ یه مجموعه باشه ( از مجموعه چند بعدی ِ درون فردی بگیرید تا جمع های اجتماعی ) که موجبات استحکام ، انسجام ، موفقیت روزافزون و ... رو فراهم می کنه
    .
    موفق باشید.
    با سلام خدمت دوست ارجمند
    حضور شما رو خیر مقدم میگم
    بله فرمایشات و مصادیقی که فرمودید همگی عوامل موثر در اتحاد و موید مسیر موفقیت در هر مجموعه ای محسوب میشه
    امیدوارم بتونیم با بهره گیری از این اعمال در راه رسیدن به موجبات یک اتحاد همگانی یار و یاور یکدیگر باشیم
    شاد و سرفراز باشید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)