دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 35 از 58 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 574

موضوع: درمانگاه عمومی نخبگان

یار همراه
    رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    ارسال تشکر
    13,004
    دریافت تشکر: 10,250
    قدرت امتیاز دهی
    27193
    Array
    solinaz's: جدید92

پیش فرض پاسخ : درمانگاه عمومی نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط javan0012 نمایش پست ها
    ]چند بار به دكتر عمومي ويك بار به متخصص گوش مراجعه كردم ولي تشخيصي ندادند

جز احساس درد در اطراف گوش علائم دیگه ای ندارین؟؟؟....سرگیجه -سردرد - حالت تهوع-کم شدن شنوایی...احساس سنگینی و پر بودن گوش؟؟؟؟

معمولا وقتی احتمال داره که گوش عفونت کرده باشه....با آب شستشو نمی دن..چون باعث تشدید عفونت میشه...

با آب و بتادین شستشو میدن...یا باساکشن گوش رو تمیز میکنن.......

اگر سابقه ی عفونت گوش دارین....به هیچ وجه گزینه ی شستشو با آب استفاده نشه...ساکشن بهترین روش هست....

احتمال عفونت گوش میانی و داخلی وجود داره......که باید هم آنتی بیوتیک مصرف کرد.....هم از قطره.....
    اگر سابقه ی عفونت هم داشته باشن...مدت درمان طولانی تر میشه.......

اگر از پزشک قبلیتون نتیجه ای دریاقت نکردین به متخصص دیگه ای مراجه کنید...بیماری های گوش را نباید به هیچ وجه ساده گرفت!!

فقط خواستم راهنماییتون کنم....!!!
    اگر چیزیرو اشتباه گفتم عذر میخوام....نظر اصلی با پزشکان سایته ومن هیچ تجربی ای ندارم....
    ویرایش توسط solinaz : 31st May 2013 در ساعت 11:21 PM

آینده ای بسازم که گذشتم جلوش زانو بزنهツ

2. 7 کاربر از پست مفید solinaz سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

نوشته اصلی توسط ahmad0012
    باسلام ايا در كودكان زير دو سال ودوسال درزماني كه گلوشان چرك داشت ايا آمپول سفترياكسون بهتر است استفاده شود يا امپول پينيسيلين بعضي دكترها مي گويند آمپول سفترياكسون ولي بعضي ها مي گويند پنيسلين كدام خطرناك است وعوارض دارد وكدام بهتر است
    اصلا درمان عفونت استرپتوکوک ( عفونت و فارنژیت گلو ) پنی سیلین هست و سفتریاکسون جایگاهی نداره درضمن اصولا به بچه ها (سن پایین و شیرخوار ) آمپول نمیزنن و آنتی بیوتیک خوراکی میدن
    درکل خیلی باید در خصوص سفتریاکسون احتیاط کرد!!!!!!!!!!!! چه در تجویز چه در مصرف و چه حتی در تزریق! کسی که تزریق رو انجام میده باید مهارت بالایی داشته باشه چون شرایط تزریقش خاص هست و در مکانی که مجهز به سیستم احیا باشه انجام بشه!
    پس از سفتریاکسون در این مورد استفاده نمیشه...
    این سوال یجای دیگه پرسیده شده بود اما چون اون تاپیک بسته شده به دنبال توصیه یکی از پزشکای سایت (جناب دستیار) اینجا پاسخ دادیم

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

4. 7 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    دریافت تشکر: 11,669
    قدرت امتیاز دهی
    29796
    Array
    shiny7's: جدید44

سلام یاس جونم!!!
    بلاخره رفتم دکتر!!!!!!
    آورین به خودم!!!!!!
    و با کوله پشتی ای از دارو ها برگشتم به خانه!!!!!!!!!!
    لیست دارو ها رو برات می نویسم ببین خوبن؟نظری راجع بهشون داری یا نه!!توصیه ای...نکته ای....چیزی....
    پماد کلوتریزون واسه همون پوسته پوسته های سرم...گفت هروقت سرت اونطوری شد روزی 2 بار بزن.
    شامپو مدلین زینک 2% برای موهای معمولی که هرروز باید باهاش استحمام کنم و نرم کننده هم نزنم.
    ماینوکسیریل 2% روزی 2 بار روی کف سر تمیز و خشک واسه قسمت هایی که کم پشته 2 ساعتم بمونه.نمی دونم باید بعدش بشورم سرمو یا نه؟اینطوری باشه باید روزی 2 بار برم حموم که!!!!!!
    قرص silica جایگزین زینک پلاس داد گفت بهتره.روزی یدونه.
    قرص آزیترومایسین 1 روز در میون 1دونه بعد غذا.نمیدونم این قرصه چکار می کنه!!
    صابون مدیپین ph 5.5 هر روز صورتمو باهاش بشورم.
    کرم مرطوب کننده مدلین آلوورا فاقد چربی نیم ساعت بعد از شستن صورت رو قسمتای خشک پوستم فقط بزنم.
    کرم ضد آفتاب مدلین spf60 وقتی می خوام برم بیرون زیر نور آفتابم.2 ساعت یبارم تجدید.
    پماد ترتینوئین 0.05% یک شب در میون روی جوش و جای جوش بزنم صبح بشورم.
    پماد دیفرین 0.1% هر شب روی جوش بزنم صبح بشورم.
    یه محلولم داده که دست سازه اسمشو نمی دونم روش نوشته ولی می دونیکه دست خط دکترا چجوریه؟؟؟!!!.......نتونستم بخونم!!!
    نوشته روزی یبار روی صورت.فقط bio اولشو می تونم بخونم!!!!صورت رو هم یجوری نوشته آدم متوجه نمی شه جوشه یا صورته یا پوسته!!!!شبیه هرستاش هست!!!!!!!!!!باید برم بپرسمش!!!!
    خلاصه که یاسی جونم این همه دارو نوشته نمی دونم کارایی خواهد داشت یا نه!!!!
    اگه اسم دکترشم بخوای بت می گم اگه بشناسی دکترای پوستو.
    منتظر نظرات و راهنماییات هستم عزیزم!!!

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

6. 5 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    DVM
    ارسال تشکر
    20,723
    دریافت تشکر: 12,331
    قدرت امتیاز دهی
    18939
    Array
    رضوس's: شاد3

سلام بر دکاتر عزیز سایت(اصطلاح شخصیه) من یه مشکل اساسی دارم من الان نزدیک به ۶ماهه که گلوم عفونت داره و بعضی وقتا درد و حتی به گوشمم میزنه سفالکسین ، پنی سلین و ..... مصرف کردم با حداکثر دوز ممکنه ولی خوب نشدم الان کم کم میترسم این اندک اندک برام آرتروز اینجا کنه با میوه و سبزیجاتم تفاوتی در وضعم ایجاد نشد اساتید اگه راهنمایی کنن ممنون میشم
    خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی چپانی ته استکانی.
    زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست/آنقدر سیر بخند که غم از رو برود

8. 3 کاربر از پست مفید رضوس سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

نقل قول نوشته اصلی توسط shiny7 نمایش پست ها
    سلام یاس جونم!!!
    بلاخره رفتم دکتر!!!!!!
    آورین به خودم!!!!!!
    و با کوله پشتی ای از دارو ها برگشتم به خانه!!!!!!!!!!
    لیست دارو ها رو برات می نویسم ببین خوبن؟نظری راجع بهشون داری یا نه!!توصیه ای...نکته ای....چیزی....
    پماد کلوتریزون واسه همون پوسته پوسته های سرم...گفت هروقت سرت اونطوری شد روزی 2 بار بزن.
    شامپو مدلین زینک 2% برای موهای معمولی که هرروز باید باهاش استحمام کنم و نرم کننده هم نزنم.
    ماینوکسیدیل 2% روزی 2 بار روی کف سر تمیز و خشک واسه قسمت هایی که کم پشته 2 ساعتم بمونه.نمی دونم باید بعدش بشورم سرمو یا نه؟اینطوری باشه باید روزی 2 بار برم حموم که!!!!!!
    قرص silica جایگزین زینک پلاس داد گفت بهتره.روزی یدونه.
    قرص آزیترومایسین 1 روز در میون 1دونه بعد غذا.نمیدونم این قرصه چکار می کنه!!
    صابون مدیپین ph 5.5 هر روز صورتمو باهاش بشورم.
    کرم مرطوب کننده مدلین آلوورا فاقد چربی نیم ساعت بعد از شستن صورت رو قسمتای خشک پوستم فقط بزنم.
    کرم ضد آفتاب مدلین spf60 وقتی می خوام برم بیرون زیر نور آفتابم.2 ساعت یبارم تجدید.
    پماد ترتینوئین 0.05% یک شب در میون روی جوش و جای جوش بزنم صبح بشورم.
    پماد دیفرین 0.1% هر شب روی جوش بزنم صبح بشورم.
    یه محلولم داده که دست سازه اسمشو نمی دونم روش نوشته ولی می دونیکه دست خط دکترا چجوریه؟؟؟!!!.......نتونستم بخونم!!!
    نوشته روزی یبار روی صورت.فقط bio اولشو می تونم بخونم!!!!صورت رو هم یجوری نوشته آدم متوجه نمی شه جوشه یا صورته یا پوسته!!!!شبیه هرستاش هست!!!!!!!!!!باید برم بپرسمش!!!!
    خلاصه که یاسی جونم این همه دارو نوشته نمی دونم کارایی خواهد داشت یا نه!!!!
    اگه اسم دکترشم بخوای بت می گم اگه بشناسی دکترای پوستو.
    منتظر نظرات و راهنماییات هستم عزیزم!!!

سلام دوست گلم

لوسیون کلوتریزون که همون کلوتریمازول و بتامتازون هست

شامپو مدلین زینک هم یه شامپو ضد شوره ست.

ماینوکسیدیل هم که یک محلول برای جلوگیری از ریزش مو......برای هر بار زدن محلول نیازی نیست حتما شستشوی مو انجام شه......بهتره چند ساعت حتی تا 5 ساعت هم گفته میشه بهتره موها شسته نشه تا اثر دارو کم نشه البته اگه پوست سر شسته شده باشه جذب بیشتر میشه ولی نیازی نیست قبل از هر بار زدن دارو موها شسته بشه....قبل از استفاده هم محلول رو تکون بده...بهتره تو چند ساعت اول بعد از زدن محلولموها رو شانه نزنی و یا دراز نکشی

بقیه هم که مربوط به صورته.......قرص آزیترومایسین رو برای آکنه تجویز میکنن

صابون مدیپین هم برای پوست های چرب استفاده میشه

ترتینوئین هم که میدونی برای آکنه استفاده میشه و البته حالت لایه برداری هم داره

دیفرین هم مثل ترتینوئین ...ضد آکنه

خوب استفاده کن ببینم چه می شود........امیدوارم نتیجه دلخواه رو بگیری

سلامت باشید
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

10. 8 کاربر از پست مفید yas-90 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    8,023
    دریافت تشکر: 11,669
    قدرت امتیاز دهی
    29796
    Array
    shiny7's: جدید44

نقل قول نوشته اصلی توسط yas-90 نمایش پست ها
    سلام دوست گلم

لوسیون کلوتریزون که همون کلوتریمازول و بتامتازون هست

شامپو مدلین زینک هم یه شامپو ضد شوره ست.

ماینوکسیدیل هم که یک محلول برای جلوگیری از ریزش مو......برای هر بار زدن محلول نیازی نیست حتما شستشوی مو انجام شه......بهتره چند ساعت حتی تا 5 ساعت هم گفته میشه بهتره موها شسته نشه تا اثر دارو کم نشه البته اگه پوست سر شسته شده باشه جذب بیشتر میشه ولی نیازی نیست قبل از هر بار زدن دارو موها شسته بشه....قبل از استفاده هم محلول رو تکون بده...بهتره تو چند ساعت اول بعد از زدن محلولموها رو شانه نزنی و یا دراز نکشی

بقیه هم که مربوط به صورته.......قرص آزیترومایسین رو برای آکنه تجویز میکنن

صابون مدیپین هم برای پوست های چرب استفاده میشه

ترتینوئین هم که میدونی برای آکنه استفاده میشه و البته حالت لایه برداری هم داره

دیفرین هم مثل ترتینوئین ...ضد آکنه

خوب استفاده کن ببینم چه می شود........امیدوارم نتیجه دلخواه رو بگیری

سلامت باشید

سلام
    مرسی عزیزم از راهنماییت!
    امیدوارم که موثر باشه!!
    اون محلولیم که گفتم نمی دونم چی بود biosulf نوشته اسمشو.اطلاعاتی دربارش داری؟!نوشته روزی یبار روی فکر کنم صورت.بزنم بعد چند مدت باید بشورمش؟
    دکترم تا هفته بعد نیست وگرنه ازش می پرسیدم!!

GOD is Watching YOU

insta:
    _shiny7_

12. 6 کاربر از پست مفید shiny7 سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مامایی
    ارسال تشکر
    36,060
    دریافت تشکر: 18,520
    قدرت امتیاز دهی
    28276
    Array
    yas-90's: خواهش

نقل قول نوشته اصلی توسط shiny7 نمایش پست ها
    سلام
    مرسی عزیزم از راهنماییت!
    امیدوارم که موثر باشه!!
    اون محلولیم که گفتم نمی دونم چی بود biosulf نوشته اسمشو.اطلاعاتی دربارش داری؟!نوشته روزی یبار روی فکر کنم صورت.بزنم بعد چند مدت باید بشورمش؟
    دکترم تا هفته بعد نیست وگرنه ازش می پرسیدم!!

سلام گلم

خواهش میکنم

راستش من درمورد محلول ها و اسماشون و ترکیباتشون اطلاعات زیادی ندارم فقط میدونم برای درمان جوش و لک و کلا لایه برداری و شفاف سازی پوست از این محلول ها استفاده میکنن

درمورد نحوه مصرف: بهتره اول تست کنی چون اگه با پوستت سازگاری نداشته باشه ممنه باعث التهاب پوست بشه(البته در حالت عادی این لایه بردارها به مرور باعث قرمزی و پوسته پوسته شدن میشن اما تحریک پوست به صورت التهاب و خشکی و قرمزی خیلی زیاده که ممکنه ناگهانی هم رخ بده)....به این صورت که سه روز یا چهار روز از محلول به مقدار کم به یه قسمتی از پوست صورت بزن که اگه التهاب نداشت میتونی از محلول استفاده کنی

برای استفاده بهتره شب ها استفاده بشه چون در روز ممکنه به علت وجود آفتاب پوست تحریک بشه......به مقدار کم استفاده کن با پنبه یا هر چیزی که دکتر توصیه کرده........اگر از اون محلول هاییه که اگه ساکن بمونن رسوب میکنن قبل از مصرف تکونش بده.....شب استفاده کن و روز بعد با آب خالی شستشو بده...اگه دکتر گفت که بعد از محلول از صابونی چیزی استفاده کنی هم که بهتره توصیه ایشون رو مد نظر قرار بدی

میتونی با یه دکتر داروساز هم مشورت کنی
    طلب كردم ز دانائي يكي پند .......مرا فرمود: با نادان نپيوند

14. 6 کاربر از پست مفید yas-90 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ندارم
    ارسال تشکر
    232
    دریافت تشکر: 153
    قدرت امتیاز دهی
    25
    Array

سلام عليكم ايا مصرف سفكسيم براي گلودرد در كودكان 2 و4 ساله لازمه ايا اگر كودك دچار سرفه وگلودرد داشت ودكتر سفكسيم تجويز نمود خوراكي بايد مصرف كرد يا به جاي اين شربت مي توان از داروي گياهي استفاده كرد ايا درسته كه اين دارو عوارض زيادي داره وباعث مقاومت بدن به ديگر انتي بيوتيك ها مي شود

16. 3 کاربر از پست مفید ahmad0012 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    483
    دریافت تشکر: 295
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام عليكم ايا سفكسيم 400 ميلي را ميتوان در طول روز مصرف كرد ايا قبل از مصرف اين دارو انتي اسيد مصرف كرد مشكلي ندارد ومصرف متوكلوپراميد با اين دارو مشكلي ندارد سفكسيم معمولا چه عوارضي دارد

18. کاربرانی که از پست مفید javan0012 سپاس کرده اند.

همکار تالار سایر موضوعات پزشکی
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    ارسال تشکر
    35
    دریافت تشکر: 1,211
    قدرت امتیاز دهی
    4305
    Array

سلام به همگی.در خصوص مینوکسیدیل اینو بدونید که متاسفانه بعد از قطع مصرف(برای ریزش مو)دوباره اون علائم برمیگرده.در خصوص سفکسیم مصرف قرص 400 یک بار درروز هست.و برا کودک اگر داده بشه برا عفونت داده شده و داروهای گیاهی ضد عفونت نیستن.سفکسیم یه آنتی بیوتیک هست که کارکردش مثل سفتریاکسون هست با این تفاوت که سفتریاکسون تزریقیه و سفکسیم خوراکی.موفق باشین

20. 7 کاربر از پست مفید دستیار سپاس کرده اند .

صفحه 35 از 58 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع