دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 75

موضوع: مخترع ها حاضرید برای دفاع از وطن چیکار کنین؟

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    9,787
    دریافت تشکر: 5,088
    قدرت امتیاز دهی
    16341
    Array

پیش فرض پاسخ : مخترع ها حاضرید برای دفاع از وطن چیکار کنین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط .مخفی. نمایش پست ها
    من موافقم

سلام
    دوست عزیز من کنجکاو شدم بدونم با چه مطلبی از بحث موافق اید؟

ویرایش توسط aty.a : 31st May 2013 در ساعت 10:04 PM
    ​​​

2. 3 کاربر از پست مفید aty.a سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    324
    دریافت تشکر: 911
    قدرت امتیاز دهی
    990
    Array

با نظر یکی از دوستان
    اگر تنها ترین تنهایان هم شوم بازم هم خدایی هست.

4. 5 کاربر از پست مفید .مخفی. سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

سلام دوستان
    ممنونم از تاپیک وزین و پر محتوای دوست خوبمون آقا عرفان
    حالا که صحبت درد دل به میمون اومد دلم میخواد اعتراف کنم که یه سوالی که همیشه ذهن منو درگیر خودش میکرد این بود که تو دنیا این همه اختراعات فوق العاده هست چرا انسانها همواره به دنبال وسیله ای برای نابودی همدیگه هستند مگه نه اینکه خدا حق زندگی به تک تک انسانها داده و عمر اونها هم دست خداست پس آیا این انصافه که ما انسانها حکم به عدم و نیستی همنوع خودمون میدیم و کمر به قتل همدیگه میبندیم ؟؟؟ جنگ از پیدایش تمدن ها و قبیله ها بین مردم برای پیروزی حکومتها ، به دست آوردن منابع و توسعه طلبی ارضی صورت میگرفته و خدا میدون تا کجا ادامه خواهد داشت....
    دوستان دلم نمیخواد نقش یه معلم اخلاق یا یه فرد خوب رو بازی کنم قبول کنید همه اینها حرفها و دردهای دلمه که براش سوال قانع کننده ای نمیتونم پیدا کنم فقط با گفتن این حرفها کمی احساس سبکی میکنم

چرا بین انسانها این باب شده که خون و با خون جواب بدن مگه با این همه صنعت و تکنولوژی نمیشه دنیا رو به سمت صلح و آرامش هدایت کرد ممکنه بگید خوب حق کسی که ظلم میکنه همینه ......
    به عقیده من تو کشور خودمون ایران کم نیستن کسانی که اگه انرژی شون رو در مسیری غیر از وسایل کشتار جمعی بزارن تمام دنیا گلستان میشه ولی افسوس و صد افسوس که این فرهنگ کشتار انسانی که نه به کوچیک رحم میکنه و نه به بزرگ نه پیر میشناسه و نه جوون... داره به یک فاجعه بزرگ تبدیل میشه غافل از اینکه انسانها با دستان خودشون دارن خودشون رو نابود میکنند در حالیکه حق زندگی برای همه انسانها برابره
    من چون با اصل و بنیاد جنگ مشکل دارم با انرژی هاو سرمایه هایی که تو این راه از بین میره کاملا مخالفم توی یک مقاله داشتم میخوندم نوشته بود کشور ژاپن در فکر ساختن ساختمانهایی برای مقابله با شدید ترین انفجارهاست کاش جوونهای ایرانی هم یه فکری به حال مصون موندن از آسیبها و خونریزیها میکردند به جای ساخت وسایل کشتار جمعی ...
    خدا توی دنیا همه انرژی ها رو در اختیار انسانها قرار داده این دیگه به درایت انسان بستگی داره که به چه نحوی و در چه مسیری از اونها استفاده کنه....
    یه کشوری مثل استرالیا و آلمان و امثالهم از انرژی طبیعی استفاده بهینه میکنند و نهایت انرژی مصرفی شون رو از خورشید میگیرن و متاسفانه دیده میشه که انسانها از غنی ترین انرژیهای طبیعت در جهتهای خلاف حقوق بشری استفاده میکنه.........

وقتی جای زخم
    بر چهره جهان رنگ می بازد و در گودال بمب ها درخت کاشته می شود
    هنگامی که شکوفه امید در دلهای گداخته بار می آید وقتی مردگانبه آرامی می خوابند و باور دارند:
    که خونشان هدر نخواهد رفت آنگاه، صلح همه جا را فرا می گیرد.

موفق و پیروز باشید

آقا عرفان در ارتباط با موضوع تاپیکتون من این مجموعه مستند رو تقدیم میکنم امید وارم بهره برداری بهینه از مطالبش بشه و برای دوستان مفید باشه

دانلود مستند Remote Control War

نام مستند : Remote Control Warسال انتشار: ۲۰۱۳مدت زمان: ۵۱ دقیقهحجم : ۷۳۸ مگابایتکیفیت : DVDRip x264زبان : انگلیسیزیرنویس فارسی : نداردخلاصه : در این مستند به بررسی ابزار آلات نظامی مدرن که بر پایه کنترل از راه دور ساخته شده اند می پردازیم.استفاده از روبات ها ، هواپیماهای بدون سر نشین و دیگر دستگاه های کنترل از راه دور در برنامه های کاربردی مدرن نظامی امروزه کاملا حیاتی می نماید.قطعا استفاده از روبات ها و به طور کلی ابزار آلات جنگی کنترل از راه دور ، انقلابی در تاریخ نبرد های نظامی ایجاد خواهد کرد.ربات‌ها می‌توانند برای دفاع از یک کشور در مقابل حملات استفاده می‌شوند تا تلفات انسانی را کاهش دهند و یا بر عکس.امروزه بالغ بر ۴۳ کشور دنیا از جمله آمریکا ، کانادا و…توانایی استفاده از این دستگاه ها را در صورت حضور در عرصه جنگ خواهند داشت.برای نمونه ناوگان رباتیک آمریکا شامل ۷ هزار دستگاه فعال در هوا و ۱۲ هزار دستگاه بر روی زمین است…

حجم : 714.8 MB

دانلود

ویرایش توسط Almas Parsi : 31st May 2013 در ساعت 12:23 AM

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    10,146
    دریافت تشکر: 10,426
    قدرت امتیاز دهی
    25391
    Array
    SaSaMc2's: جدید25

نقل قول نوشته اصلی توسط almas parsi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنونم از تاپیک وزین و پر محتوای دوست خوبمون آقا عرفان
    حالا که صحبت درد دل به میمون اومد دلم میخواد اعتراف کنم که یه سوالی که همیشه ذهن منو درگیر خودش میکرد این بود که تو دنیا این همه اختراعات فوق العاده هست چرا انسانها همواره به دنبال وسیله ای برای نابودی همدیگه هستند مگه نه اینکه خدا حق زندگی به تک تک انسانها داده و عمر اونها هم دست خداست پس آیا این انصافه که ما انسانها حکم به عدم و نیستی همنوع خودمون میدیم و کمر به قتل همدیگه میبندیم ؟؟؟ جنگ از پیدایش تمدن ها و قبیله ها بین مردم برای پیروزی حکومتها ، به دست آوردن منابع و توسعه طلبی ارضی صورت میگرفته و خدا میدون تا کجا ادامه خواهد داشت....

سلام...

نهايت آرزوي انسانها رسيدن به يك مرحله از آرامش هست...

و تعريف هر كودوم از آدما واسه ي اون آرامش خواسته جداگانه اي هست...

يكي تو پول ميبينه يكي توي علم...

يكي توي زور ميبينه يكي توي هنر...

يكي توي قيافه ميبينه يكي هم توي دين...

شايد من اگر برم به كانادا و واسم نوشابه باز كنن آروم بشم...

اما مادر بزرگم اگر اين پنج شنبه زنگ خونش رو بزنن و در و باز كنه و من پشت در باشم آروم بشه...

ولي همه ي آدما قسمتي از آرامش خودشون رو توي صلح ميبينن...

واسه همين هميشه براي صلح ميجنگن...

حيف كه تعريفشون از صلح با هم فرق داره...

مثل تعريفشون از آرامش...

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

من با نظر morena کاملا مخالفم
    اینطوری که نمیشه!!
    این حرف ایشون یعنی از اول همه چیزو زیرورو کنیم
    و ربطی هم به این تاپیک نداره
    روش حل مسئله باید درست باشه
    شما صورت مسئله که هیچی
    کل اطلاعات دیگه که جز این مسئله هم نیست رو میخوای پاک کنی
    نه میتونی و نه میتونیم و نه میشه و نباید هم بشه

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

8. 6 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

نقل قول نوشته اصلی توسط عرفان سلیم زاده نمایش پست ها
    سلام عزیزم ممنون که تو بحث شرکت کردید.
    والا خانم زیاد هم بی راه نمی گن من مخترع مملکت نیاز دارم که با من معامله بشه
    نه این که یا با صد تا فیس و منت بهم صدقه بدن یا وام یکساله با 40 درصد سود اسلامی که سند خونه بابام گروشه بگیرم.
    حاضر بودم تمام اعضای بدنم رو بفروشم تا نخبگان واقعی از این مملکت نرن بیرون اما چه فایده؟
    اگه هفت جد خودم رو هم تیکه تیکه کنم نمیتونم جلوی رفتن یک صدم این افراد رو بگیرم.
    من با این وضع بازم راه هایی رو پیدا کردم که حداقل اگر مخترعی به پول نرسید بتونه از اختراعش اعتبار کسب کنه.
    اینم باز یه معامله است نه صدقه.
    احترام بر همه واجبه حرفای این خانم هم مستقیما متوجه مسئولین این وضعیته نه همه.
    موفق باشید.
    اولا شما سوالت شرایط اضطراری بود
    که تو این شرایط پول خواستن یه جورایی احمقانس
    دوما این شرایط وام و کوفت و زهر مار هم درسته که اشتباهه ولی باز ربطی به موضوع تاپیکی که خودت راه انداختی نداره
    این شرایط معموله که جوابش رو هم خودت میدونی بهتر از من - که چرا اینطوریه و مسئولش کیه و چرا نمیتونیم کاری بکنیم و چرا نباید فقط روش بحث الکی کرد
    سوما اگر قرار باشه از همه نظر بخوایم
    به نظر خیلی ها اختراع اصلا معنی ای نداره و کسی که ثبتش میکنه حق نداره منعی در استفاده ی اون برای دیگران داشته باشه و پولی طلب کنه

در ضمن حرفای این خانوم هم با مسئولین کاری نداشت
    اصلا به اختراع و دفاع و شرایط مورد بحث شما هم ربطی نداشت
    ایشون یه استفاده ی شاید بشه گفت سیاسی داشتند که مخالفتشونو نشون بدن و خب ما هم همه فهمیدیم ایشون چه عقیده ای دارن و مبارکشون باشه
    کسی که سلمان رشدی رو یه منبع برای برداشت و استناد میدونه
    از نظر من حداقل به درد این سایت نمیخوره اون هم اگر نخوام خیلی حرافی کنم!

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

10. 6 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عرفان سلیم زاده نمایش پست ها
    احترام بر همه واجبه حرفای این خانم هم مستقیما متوجه مسئولین این وضعیته نه همه
    سلام.نه عزیز ایشون به اعتقادات یک ملت توهین میکنن و با مسئولین کاری ندارن. کدام جملۀ ایشون مسئولین رو مورد خطاب قرار داده که شما میگین متوجه مسئولینه؟ از همون اول اعتقادات یک ملت رو نشونه میره.وقتی حرف از پول کلان میشه میره به معامله با مسئولین و إلا جملاتشون مستقیما به اعتقادات ملت مربوط میشه.

نخبه پروری و نگه داشتن نخبه لازمه اما این دلیل نمیشه به اعتقادات یک ملت توهین بشه. نخبه ای که بخواد خودشو با توهین به اعتقادات سرپا نگه داره همون بهتر که بره. مملکت به چنین نخبه ای نیاز نداره. تخصص همراه با تعهد لازمه.
    فکر میکنین چنین نخبه ای رو در اون ور چیکار میکنن؟ فقط از تخصصش استفادۀ ابزاری میکنن خودش ارزشی نخواهد داشت ینی تا اون موقعی که بتونه چیز نو بیاره به قول خودمون سلامش میدن اونم مثه یه آدم آهنی بهش نگاه میکنن.ممالک پیشرفته خیلی بهتر از ماها میدونن که اونی که به مردم خودش خیانت کرد به دردی نمیخوره فقط باید از علمش استفاده بشه بعد وقتی چیزی نداشت دور انداخته میشه.

بنده با مسئولین کاری ندارم اما هیچ فردی نباید به خودش اجازه بده اعتقادات یک ملت رو نشونه بره بخاطر اینکه عقده هاشو خالی کنه.ملت چیکار کنه؟تقصیر ملت چیه که هر کسی از یه جایی ناراحت میشه بلند میشه و اعتقاداتش رو نشونه میره.
    در ضمن ایشون اصلا مخترع نبودن.میخواستن از هر تاپیکی استفاده کنن تا عقایدشون و نظر شخصیشون رو در ارتباط با عقاید ملت ایران بگن.

ممنون عرفان جان که به فکر مخترعین و نخبه ها هستین
    ویرایش توسط عبدالله91 : 31st May 2013 در ساعت 06:15 AM

12. 8 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    324
    قدرت امتیاز دهی
    990
    Array

کشور های غربی دارن از کشور های جهان سوم استفاده ابزاری میکنن کشور جهان سوم شدن ازمایشگاهی واسه ازمایش سلاح کشور های غربی
    ویرایش توسط .مخفی. : 31st May 2013 در ساعت 10:38 AM

14. 6 کاربر از پست مفید .مخفی. سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها

سلام.نه عزیز ایشون به اعتقادات یک ملت توهین میکنن و با مسئولین کاری ندارن. کدام جملۀ ایشون مسئولین رو مورد خطاب قرار داده که شما میگین متوجه مسئولینه؟ از همون اول اعتقادات یک ملت رو نشونه میره.وقتی حرف از پول کلان میشه میره به معامله با مسئولین و إلا جملاتشون مستقیما به اعتقادات ملت مربوط میشه.

نخبه پروری و نگه داشتن نخبه لازمه اما این دلیل نمیشه به اعتقادات یک ملت توهین بشه. نخبه ای که بخواد خودشو با توهین به اعتقادات سرپا نگه داره همون بهتر که بره. مملکت به چنین نخبه ای نیاز نداره. تخصص همراه با تعهد لازمه.
    فکر میکنین چنین نخبه ای رو در اون ور چیکار میکنن؟ فقط از تخصصش استفادۀ ابزاری میکنن خودش ارزشی نخواهد داشت ینی تا اون موقعی که بتونه چیز نو بیاره به قول خودمون سلامش میدن اونم مثه یه آدم آهنی بهش نگاه میکنن.ممالک پیشرفته خیلی بهتر از ماها میدونن که اونی که به مردم خودش خیانت کرد به دردی نمیخوره فقط باید از علمش استفاده بشه بعد وقتی چیزی نداشت دور انداخته میشه.

بنده با مسئولین کاری ندارم اما هیچ فردی نباید به خودش اجازه بده اعتقادات یک ملت رو نشونه بره بخاطر اینکه عقده هاشو خالی کنه.ملت چیکار کنه؟تقصیر ملت چیه که هر کسی از یه جایی ناراحت میشه بلند میشه و اعتقاداتش رو نشونه میره.
    در ضمن ایشون اصلا مخترع نبودن.میخواستن از هر تاپیکی استفاده کنن تا عقایدشون و نظر شخصیشون رو در ارتباط با عقاید ملت ایران بگن.

ممنون عرفان جان که به فکر مخترعین و نخبه ها هستین
    سلام عزیزم.
    ببینید خواننده باید عاقل باشه اصلا ایشون هر چیزی هم که بگن اینجا که دادگاه نیست که بر حرف های مدعی استناد کنیم که داره تهمت میزنه.
    من پست ایشون رو یه ویرایش مختصر می کنم اما گفتم خواننده نباید فقط به نوشته های یه نویسنده توجه کنه. منظور نویسنده خیلی مهم تر از نوشته است.
    در مورد استفاده ابزاری از نخبگان، ما داد و فریاد مون همینه که از ما استفاده کنین. ما نخواستیم با نخبگان درست رفتار کنین. همین که عادلانه معامله کنین کافیه.
    همین که نامی از ما در پروژه های ایران باشه برامون کافیه حاضریم بعد از پروژه تبعید بشیم به کویر لوت.منتها عادلانه معامله بکنین.
    خواهش می کنم وظیفه ام هست موفق باشید.

16. 6 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    324
    قدرت امتیاز دهی
    990
    Array

از پست من انتقاد میکنید ؟

18. 3 کاربر از پست مفید .مخفی. سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع