هولوکاست چیه !!! هولوکاست به معنی سوختن تا ناپدید شدن یا نابود شدن است !!!
من ی راست میرم سر قضیه!!
ـــ میگن ۶میلیون یهودی تو واقعه هولوکاست مردن !!
ـــ در اون زمان ۵میلیون یهودی بیشتر در اروپا نبود که ۴میلیون اونها تو کشور های متفقین یا بی طرف بودن
ــ بگیم این ۱میلیون یهودی همه در آلمان و اتریش بودن اینطور که خود یهودی ها میگن هیتلر به محض قدرت گرفتن شروع به بیرون انداختن یهودی ها کرد و از سال ۱۹۴۲ این کار رو متوقف شروع به آتیش زدنشون کرد خوب بگیم از این ۱میلیون نفر ۴۰ هزار نفر تو این کشور موندن
ـــ من میخوام بدونم این ۴۰ هزار نفر چطور شدن ۶ میلیون !!!!!!!!!
ــــ یکی دیگه از وقایع هولوکاست کشتن عقب ماندگان ذهنی هستش
ــــ من این رو یطور دیگه بهتون میگم
ـــــ من هیتلر در ایران هستم و شما در خانواده تون یک عقب مانده ذهنی دارید و من میام این رو میکشم اونوقت نه تنها شما بلکه کل فامیل شما از من متنفر میشن و این حالت رو با وسعت کشتن ۲میلیون عقب مونده حساب کنید !!! اینطور که باید همه دشمن هیتلر میبودن پس چرا تا لحضه ی آخر و حتی ۱۵ روز پس از خودکوشی هیتلر مردم هنوز بخاطر هیتلر مقاومت میکردن !! پس چرا هنوز مردم آلمان و اتریش عاشق هیتلر هستن !!!
ــ
کوره آدم پزی و اتاق گاز هم هست چون در زمان جنگ وبا اومده بود و هیتلر اونا رو تو اتاق گاز (همه نوع آدمی بود یهودی ...مسیحی....مسلمان)با گاز zyclon Bاستریل میکرد و اونایی هم که میمردن رو میسوزوند که به دیگران آسیب نرسونند
ــــ راستی اگه هیتلر ی آدمی بود که بدنبال کشور گشایی بود چرا از بمب شیمیایی استفاده نکرد !! چرا از بمب اتمی استفاده نکرد!!!
هیتلر وقتی وقایع بمب اتمی و بمب شیمیایی رو دید دستور داد تا اونا رو خاک کنن چون دوست نداشت دشمنانش با زجر کشیدن بمیرند (این خودش سندی هست دال بر اینکه هیتلر هولوکاست رو به وجود نیاورده ) و این بمب ها سال ۱۹۶۹ پیدا شد و به عراق فروخته شدن تا بر سر ایرانیان ریخته بشه