دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: بسوز

همکار تالار نرم افزار
    رشته تحصیلی
    رایانه
    ارسال تشکر
    1,720
    دریافت تشکر: 3,882
    قدرت امتیاز دهی
    2139
    Array
    Alpha110's: جدید151

Unhappy بسوز

سلام.

اومدم بنویسم از خودم از دلم از این روزا و شبا و لحظه هایی که ثانیه به ثانیه ش داره از عمرم کم میکنه
    من یادم نمیاد تا حالا تو دنیای واقعی با کسی درد دل کرده باشم بگم بببن یارو من دنیای دردم بشین پیشم تا از قصه ی خودم برات بگم.
    نه........ نه تا حالا نشده.....
    من تودارم ، مغرورم ، پشت این همه درد و غم خودمو مثل کوه تو دنیای واقعی نشون میدم هرچند دیگه با کسی حرف نمیزنم دیگه نمیخندم حتی لبخند نمیزنم. نذاشتم کسی بفهمه زندگی برام بی معنی شده و من تموم آرزوهامو تو قلب ساده و خوش خیالم چال کردم .
    من از کی شکایت کنم از خدا؟؟؟؟؟ اگه شکایت کنم یعنی کفر گفتم؟؟؟ نه من حق هیچی رو ندارم خودم میدونم همه چی تقصیر منه تقصیر سادگی هام.
    چقدر دارم درد میکشم خدایا من موش آزمایشگاهیتم؟؟؟؟؟؟؟؟
    خدایا اینهمه درد رو به جون روح کی انداختی؟؟؟ من؟؟؟؟؟
    چرا نمیشه سرم رو از زانوهام بردارم مثل چندسال پیش بشم؟؟؟؟
    چرا دیگه نمیتونم حتی لبخند بزنم؟؟؟؟
    من کجای زندگیمو بد رفتم؟؟؟؟
    اعتراف میکنم نتونستم فراموش کنم اون روزا رو. نتونستم دل بکنم از خاطره هایی که نشستن و دارن مرگ تدریجی منو تماشا میکننن. من اشک سرام دریای اشکم اینو فقط بالشم میدونه
    از وقتی تو این وبلاگ نوشتم همونطور که خیلی ها از دلنوشته هام و ترانه های این وبلاگ تعریف کردن بعضی ها هم بد و بیراه و فحش تقدیم من کردن اما من دیگه از کسی ناراحت نمیشم دوستان حتی کسی گردنمو بزنه باز ناراحت نمیشم وقتی آدم از کسی که انتظارشو نداره و حتی فکرشم نمیکنه ضربه بخوره دیگه از غریبه ها چه انتظار؟؟؟
    من مرگ انسانیت رو به چشم دیدم و دیگه هیچ انتظاری از دیگر مردم دنیا ندارم و نمیتونم داشته باشم
    این واقعیت منه یه جسم سالم در کنار یه روح ویرون یه روح مریض که بهترین روزهای جوونیشو به اعتکاف غم و درد نشسته و غصه شده یه عضو جدانشدنی از وجودش.
    ساده بگم منه اشک سرا به خودم باختم به صاف و صادق بودن بیش از حد خودم ، به پاکی دلم ........

دوستان هیچوقت کسی رو بیشتر از خدا پرستش نکنید که خدا زمینتون میزنه. من زمین خورده خدا هستم و تمام.
    خیلی خسته م باور کنید من این ترانه رو همیشه با خودم زمزمه میکنم و محاله باهاش اشک نریزم:
    :.:.:.:.: دلتنگ که باشی گاهی آرزو می کنی، یک نفر اسمت را صدا کند حتی اشتباهی! :.:.:.:.:

همکار تالار نرم افزار
    رشته تحصیلی
    رایانه
    ارسال تشکر
    1,720
    دریافت تشکر: 3,882
    قدرت امتیاز دهی
    2139
    Array
    Alpha110's: جدید151

Unhappy پاسخ : بسوز

بسوز

بسوز دل من که وقت سوختن تویه
    دم چشم به جاده دوختن تویه
    همه فکر و ذکر یار تو فقط
    به غریبه ها فروختن تویه
    هنوز هنوزم ازش تو دل نمیکنی
    چقدر عکسشو تو بوسه میزنی
    دل من نمیشه باورم که تو
    دل پر غرور و صادق منی
    یه روز دلتو چه ساده برد
    تو رو تا دم بهشت پیاده برد
    دل من غم تو رو اون نخورد
    تورو به جهنمی سیاه سپرد
    ببین دیگه اسممو به لب نمیبره

دیگه دردمو به جون نمیخره
    بیا پنجره به روی این قفس بکش
    پاتو از هوای گریه پس بکش
    همه چی درست میشه دووم بیار
    تو فقط یکم دیگه نفس بکش
    همه زندگیم فدای تو فقط
    دل من یکم دیگه نفس بکش
    :.:.:.:.: دلتنگ که باشی گاهی آرزو می کنی، یک نفر اسمت را صدا کند حتی اشتباهی! :.:.:.:.:

همکار تالار نرم افزار
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر(نرم افزار)
    ارسال تشکر
    2,633
    دریافت تشکر: 7,045
    قدرت امتیاز دهی
    29979
    Array
    "golbarg"'s: جدید56

پیش فرض پاسخ : بسوز

بسیار زیبا بودش ممنون
    چرا جوجه ها جیک جیک میکنند؟؟؟

4. 8 کاربر از پست مفید "golbarg" سپاس کرده اند .

همكار تالار اخبار
    رشته تحصیلی
    مهندسي مديريت پروژه
    ارسال تشکر
    4,842
    دریافت تشکر: 3,026
    قدرت امتیاز دهی
    3470
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Alpha110 نمایش پست ها
    سلام.

اومدم بنویسم از خودم از دلم از این روزا و شبا و لحظه هایی که ثانیه به ثانیه ش داره از عمرم کم میکنه
    من یادم نمیاد تا حالا تو دنیای واقعی با کسی درد دل کرده باشم بگم بببن یارو من دنیای دردم بشین پیشم تا از قصه ی خودم برات بگم.
    من تودارم ، مغرورم ، پشت این همه درد و غم خودمو مثل کوه تو دنیای واقعی نشون میدم هرچند دیگه با کسی حرف نمیزنم دیگه نمیخندم حتی لبخند نمیزنم. نذاشتم کسی بفهمه زندگی برام بی معنی شده و من تموم آرزوهامو تو قلب ساده و خوش خیالم چال کردم .
    من از کی شکایت کنم از خدا؟؟؟؟؟ اگه شکایت کنم یعنی کفر گفتم؟؟؟ نه من حق هیچی رو ندارم خودم میدونم همه چی تقصیر منه تقصیر سادگی هام.
    اعتراف میکنم نتونستم فراموش کنم اون روزا رو. نتونستم دل بکنم از خاطره هایی که نشستن و دارن مرگ تدریجی منو تماشا میکننن. من اشک سرام دریای اشکم اینو فقط بالشم میدونه
    از وقتی تو این وبلاگ نوشتم همونطور که خیلی ها از دلنوشته هام و ترانه های این وبلاگ تعریف کردن بعضی ها هم بد و بیراه و فحش تقدیم من کردن اما من دیگه از کسی ناراحت نمیشم دوستان حتی کسی گردنمو بزنه باز ناراحت نمیشم وقتی آدم از کسی که انتظارشو نداره و حتی فکرشم نمیکنه ضربه بخوره دیگه از غریبه ها چه انتظار؟؟؟
    من مرگ انسانیت رو به چشم دیدم و دیگه هیچ انتظاری از دیگر مردم دنیا ندارم و نمیتونم داشته باشم
    این واقعیت منه یه جسم سالم در کنار یه روح ویرون یه روح مریض که بهترین روزهای جوونیشو به اعتکاف غم و درد نشسته و غصه شده یه عضو جدانشدنی از وجودش.
    ساده بگم منه اشک سرا به خودم باختم به صاف و صادق بودن بیش از حد خودم ، به پاکی دلم ........

دوستان هیچوقت کسی رو بیشتر از خدا پرستش نکنید که خدا زمینتون میزنه. من زمین خورده خدا هستم و تمام.
    خیلی خسته م باور کنید من این ترانه رو همیشه با خودم زمزمه میکنم و محاله باهاش اشک نریزم:
    سلام
    به قول ی مشاور وروانشناس:

همبسته باش ولی وارسته باش.

سوره حدید آیه 23: نه برای آنچه بدست می آورید شاد باشید و نه آنچه از دست میدهید ، غمناک شوید.

هیچ چیز زندگی مال ما نیست.

لبخند شما به دیگران صدقه است.

خودت رو دوست داشته باش.وقتی عشق رو از خودت دریغ کنی دیگه ...
    دلی که در دو جهان جز تو هیچ یارش نیست
    گرش تو یار نباشی جهان به کارش نیست

6. 12 کاربر از پست مفید ✿elnaz✿ سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    دندانپزشکی
    ارسال تشکر
    3,082
    دریافت تشکر: 2,068
    قدرت امتیاز دهی
    118
    Array
    nafise khanom's: جدید147

ممنونم.عالی بود.حرف نداشت.میخواستم امتیازبدم نشد!!!!!!!!!!!!
    دنیای عجیبیست...اینجا لبخند را هم میزنند!!!

8. 8 کاربر از پست مفید nafise khanom سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    49
    دریافت تشکر: 179
    قدرت امتیاز دهی
    75
    Array

سلام دوستان گرامی ممنون از دعوتتون جمله آخرتون زیبا بود مانا باشید

10. 8 کاربر از پست مفید بانوی اردیبهشت سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    332
    دریافت تشکر: 416
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

مرسی حرف دل منو زدی

12. 7 کاربر از پست مفید roziye سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32624
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

سلام.

من متوجه نمیشم.الان این متن چی بود؟از جایی کپی کردید؟حال خودتونه؟

14. 6 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Alpha110 نمایش پست ها
    دوستان هیچوقت کسی رو بیشتر از خدا پرستش نکنید که خدا زمینتون میزنه. من زمین خورده خدا هستم و تمام
    سلام

میفهمم چی میگین. اما زمین خوردۀ خدا نیستیما وقتی از آدما ناامید میشدم{سرم اومده نمیتونم از زندگیم بگم اما در جریان زندگی اتفاقات گوناگونی سرم اومده} بهم میگفتن ناامیدی بزرگترین گناه است اما این حرفو هیچوقت قبول نکرده ام ممیگفتم این حرفتون اصلا درست نیست چون آیه ای سراغ داشتم که بهش استناد کنم وقتی خدا یکی رو بیشتر دوست داشته باشه از مردم ناامیدش میکنه تا بگه بندۀ خوشگلم مخلوق عزیزم بیا به من دل ببند و این زمین خوردن نیست بلکه یه فرصت دوباره دادن است یه شروع دوباره. به این فرصت به دید دیگه ای نگاه کن یه فرصت به خودت ،به اطرافیانت بده. به این قضیه اصلا متکبرانه و عاقلانۀ صددرصد نگاه نمیکنم چون اوضاعت رو میفهمم. به خودت فرصت بده به ماها هم فرصت بده تا کنار هم باشیم. چرا به کسی حرفتو نمیگی هستند دوستانی که حرفاتو بشنوند و درکت کنند. خدا مارو آفریده که همدل و همزبان باشیم. اگه کسی قدر تورو ندونست بدون ارزش تو کم نیست بلکه اون فرد زرشناس نیست. اگه کسی قدر علاقۀ تورو ندونسته مطمئن باش تو زندگی چیز زیبایی را نخواهد چشید. خودت باش و این دفعه از نو بساز باتجربه شدی. از جماعت ناامید شدی و این بزرگترین نعمتی است که خدا بهت هدیه داده این هدیه را با آغوش باز بپذیر. حال شما رو ماها هم اثر داره برا ماها حالت خیلی مهمه.باهم هستیم دست به دست هم میدیم تا همدیگه رو درک کنیم. غمت رو تقسیم کن و به همه یه قسمتیش رو بده تا همه بی غم و یکی پر از غم نباشه. ممنون اگه ماهارو قابل بدونی و شریکی برا غمهات. کنارت هستیم و تنها نیستی چون خدا مارو جمع آفریده.شما فقط گفتین و رفتین اما ما به فکر حالتون هستیم.همدلی از همزبانی بهتر است.

الهی؛ تشنگی ام را در کسب علم و عملم را در آنچه رضایت توست قرار بده.
    آمین

16. 10 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی معماری
    ارسال تشکر
    121
    دریافت تشکر: 170
    قدرت امتیاز دهی
    27
    Array
    ma_ho's: جدید4

زمستان بود هوا بسیار سرد

کلاغ دیگر غذایی نداشت که به جوجه هایش دهد

او شروع به کندن تکه های بدن خود کرد و

آنها را به جوجه هایش داد تا از گرسنگی نمیرند

زمستان تمام شد وکلاغ از شدت درد مرد

در این هنگام جوجه هایش گفتند

خوب شد مرد خسته شدیم از خوردن غذای تکراری.

این است رسم روزگار ...
    از بهشت رانده شدیم تا مبادا روزی خدا بگوید :
    افسوس روزگاری اینجا بهشت بود

18. 12 کاربر از پست مفید ma_ho سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)