دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43

موضوع: اگه دوستان عزیز فکر می کنند در این زمان نیز پیامبر بهترین الگوست شرکت کنند

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    همکار تالار مکانیک
    رشته تحصیلی
    مکانیک سیالات و انتقال حرارت
    ارسال تشکر
    9,142
    دریافت تشکر: 6,504
    قدرت امتیاز دهی
    12965
    Array

پیش فرض پاسخ : اگه دستان عزیز فکر می کنند در این زمان نیز پیامبر بهترین الگوست شرکت کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله. نمایش پست ها
    دوست عزیز کی همچین حرفی زده که چند همسری برا مسلمانان بد نیست؟آیا دین ما به خانواده و استحکام خانواده بیشتر توجه کرده یا ادیان دیگه؟ خود پیامبر مگه تا وقتی که حضرت خدیجه زنده بودن همسر دیگه ای داشتن. پیامبر به طوری عاشق همسرشون بودند که بعد از دنیا رفتن همسر بزرگوارشون به هرکس حرفی میزدند به شدت ازش دفاع میکردند(واردجزئیاتش نمیشم) یا مولا علی(ع) تا وقتی مولاتی فاطمه(س) در قید حیات بودند مگه همسر دیگه ای داشتند؟ بعداز شهادت همسرشون به پیشنهاد حضرت فاطمه ازدواج کردند. اول تحقیق کنید بعد خواهشا جواب بدید.بنیان خانواده در کدام دسته استوارتر است؟مسلمانان یا مسیحیان و...؟ حرمت پیامبر قبل از ایکه در غرب بشکنه در بین مسلمانان شکسته و إلا کسی جرأت توهین نداشت.قرآن هم همینطور.
    دین نگفته برو چند همسر بگیر گفته اگر میتوانی عدالت را اجرا کنی اجازه داری. چه عدالتی بالاتر از این که در خانواده ناراحتی پیش نیاد، استحکامش حفظ بشه اعضاش عاشق یکدیگر باشند و... کجا به مسلمانان گفتن اینارو نادیده بگیر و برو ازدواج کن هرکس این کارو بدون این معیارها بکنه دین به شدت باهاش برخورد خواهد کرد.عقاید خودموون رو به پای دین ننویسیم.در کجا به اندازه دین ما به خانمها ارزش قائل شدند؟ در مسیحیت الان درسته ازدواج نمیکنن یعنی ازدواج رو بد میدونن اما بدون ازدواج باهم رابطه ای دارند که ماها فقط برا همسرانمون قائلیم. چند نفر را که مخفیانه ازدواج دوم میکنن رو به پای اصول دین ننویس. برو به خانواده های مذهبی ها نگاه کن ببین چطور زندگی میکنن. بخدا که من خودم شاهدشم چنین عاشق و معشوقی غیرقابل توصیف است.عقل هم اینو میگه چون اگه یه نفر فقط چشماشو و احساساتشو برا یه نفر خرج کنه عاشق و معشوق هم میشن یا برا چندین نفر خرج بکنه؟خب عقل میگه یه نفر. قرآن میگه یه نفر.پیامبر میگه یه نفر.حقیقت دین رو بشناسیم نه جو و جوسازی هایی که برامون میسازن. باعقل پیش بریم نه با احساسات
    موضوع بحث من و312 مقایسه اسلام و مسیحیت نبود. من هم نگفتم کدوم بهتره، شما اول متنی 312 نوشت رو بخونید، بعد جواب من رو بخونید تا بفهمید موضوع بحث چی بود.

2. 3 کاربر از پست مفید ab.bb سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)