دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 74

موضوع: از تمسخر آذری‌زبانان با کاریکاتور و پیامک تا اشک تمساح برای زلزله‌زدگان آذربایجان!

یار همراه
    رشته تحصیلی
    زبان و ادبيات انگليسي/ ارشدمدیریت آموزشی
    ارسال تشکر
    12,865
    دریافت تشکر: 11,499
    قدرت امتیاز دهی
    185
    Array
    نازخاتون's: جدید27

پیش فرض پاسخ : از تمسخر آذری‌زبانان با کاریکاتور و پیامک تا اشک تمساح برای زلزله‌زدگان آذربایجان!

تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها...
    زلزله ساعت 16 رخ داده .... بعد شخصا تا ساعت 19 شب هر چی این کانال اون کانال می زدم هیچ خبر نبود !!!!!!! نه زیرنویسی و نه چیزی!!!!! گفتم بیام خبر رو روی سایت خودمون بگذارم ....هر چی دنبال خبر زلزله روی سایت های رسمی گشتم انگار نه انگار ...... فقط شبکه سهند خبر رسانی می کرد..... جالبه برخی ها هم که زیرنویس شبکه 6 رو کردن برای خودشون دستاویز که بخوان این گناه بزرگ بپوشانند و صدا و سیما رو توجیه کنند ..... که البته من خودم اون زیرنویس رو ندیدم !!!!! بالفرض مثال که اون زیر نویس هم بوده باشه ..ببینی چقدر براشون بی اهمیت بوده!!!! که در ساعتهای بعد از وقوع زلزله هر چی به تلویزیون و شبکه خبر و زیر نویسها نگاه می کردیم خبری از اعلام زلزله نبود!!!!!!!!
    و حالا خوبه خود صدا و سیما رسما به خاطر عدم پوشش و خبر رسانی از مردم عذرخواهی کرد ... حالا نمی دونم اصرار عده ای برای لاپوشونی این حقیقت چیه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
    جالبه بعضی ها هم که فکر می کنن تا اعتراضی به اشتباهات دولت بشه سریعا بقای دولت و خصوصا دین به خطر می افته .....!!!!!!
    و به هر نحوی شده و با اینکه حقیقت رو می دونن با حقایق مخالفت می کنند....
    اتفاقا دولتی مستحکم خواهد ماند که دموکراسی باشه و بشه حرف حق رو زد ...نه اینکه تا میای حقیقت رو بگی سریع خفه ات کنن !!!!!!
    کسانی که فکر م یکنید با گفتن حقیقت منافع نظام و دین به خطر می افته ... و فکر می کنید طرف بی دین و ایمانه !!!!!خیر !!! اینطور نیست ... ما هم مسلمانیم و خدا رو می شناسیم .... و واجبه که از حقمون دفاع کنیم.....
    اینها رو برای کسانی گفتم که سریعا با چند تا درد دل و گفتن حقایق برچسب منفی به آدم ها می زنن!!!!!!!!!
    ویرایش توسط نازخاتون : 15th August 2012 در ساعت 06:10 PM

بیشتر آدم ها زمانی نا امید میشن که چیزی به موفقیتشون نمونده..در یک قدمی پیروزی دست از تلاش بر می دارند...آنها در دقیقه آخر تمامی امید خود را از دست میدهند..یک قدم مانده به خط پایان و پیروزی

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

پیش فرض پاسخ : از تمسخر آذری‌زبانان با کاریکاتور و پیامک تا اشک تمساح برای زلزله‌زدگان آذربایجان!

نقل قول نوشته اصلی توسط saamaaneh نمایش پست ها

از تمسخر آذری‌زبانان با کاریکاتور و پیامک تا اشک تمساح برای زلزله‌زدگان آذربایجان!

«زلزله همه رو می‌کشه، اینا رو زنده می‌کنه!» این جمله کوتاه، پیامکی است که این روز‌ها دست به دست میان مردم ایران می‌چرخد و با طنزی تلخ، سوءاستفاده برخی جریانات ضدانقلاب را از ریخته شدن خون تعدادی از هم‌وطنان بر اثر زلزله اخیر در شمال غرب کشور به تصویر می‌کشد.به گزارش رجانيوز، دختر و پسر در صف‌های طولانی اهدای خون ایستاده‌اند تا از خون خودشان برای زندگی بخشیدن به مجروحان آذربایجان شرقی بگذرند؛ زن و مرد در صف‌های عابربانک‌ها ایستاده‌اند تا هر کدام به اندازه توانایی مالی خود، کمکی به هلال احمر و کمیته امداد برای رسیدگی به مجروحان و آوارگان بکند؛ کودک و بزرگسال در حال جمع‌آوری اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان هستند تا به مناطق موردنیاز ببرند... در این میان، جماعتی که هنوز از توهم ۸۸ خارج نشده، پشت صفحات شبکه‌های اجتماعی پنهان شده‌اند و به جای اینکه دردی از دردهای مردمان زخم خورده ایران را مرهم کنند، تلاش می کنند حتی از خانه آوار شده بر سر طفل بیگناه آذری هم برای سوء‌استفاده سیاسی نگذرند.

این جماعت حتی خون برادران و خواهران هموطنش را هم به چشم منبع درآمد می‌بیند؛ آن هم درآمد ارزی در این اوضاع صعود تاریخی دلار! چند کلیک می‌کنند، عکس‌های دروغین از زلزله منتشر می‌کنند، فحشی به جمهوری اسلامی ایران می‌دهند و دلار‌ها به حسابشان واریز می‌شود. معامله جالبی به نظر می‌رسد.
    کاریکاتوریستی که چند سال پیش – نه ده سال و بیست سال، همین دو سه سال پیش – در کاریکاتورش به آذری زبان‌ها توهین کرد و اعتراضات جدی و سراسری مردم مناطق شمال غرب کشور را منجر شد، اکنون در پاریس نشسته است و زیر برج ایفل برای مظلومیت زلزله‌زدگان آذربایجانی در ایران دل می‌سوزاند و با کاریکاتور‌هایش، اشک تمساح می‌ریزد.

انگار بعد از دروغ بزرگ «تقلب»، اکنون باید دومین دروغ بزرگ این متوهمان را روایت کنیم: «عدم پوشش اخبار زلزله.» این جماعت که تا دیروز از تحریم صداوسیمای ایران حرف می‌زدند و گیرنده‌هایشان را روی رسانه ملکه بریتانیا تنظیم کرده بودند، حالا ۲۴ ساعته پای رسانه ملی نشسته‌اند تا به رنگ نوار متحرک پایین فلان تبلیغ بازرگانی گیر بدهند که چرا قرمز است و به خاطر کشته‌شدگان زلزله، مشکی نیست!در حالی که دست‌های مردم ایران در شب قدر رو به آسمان بود و برای آسان گذشتن این امتحان سخت بر مردم آذربایجان شرقی دعا می‌کردند و اشک می‌ریختند، این جماعت هتاک، به بهانه زلزله را بهانه ای نه برای تسویه حساب سیاسی که بهانه ای برای تسویه حساب دینی و مذهبی قرار دادند و به فحاشی به تمامی مقدسات مردم این سرزمین روی آوردند؛ جماعت روزه خواری که برای اهدای خون به مجروحان زلزله، فتوای حلال بودن شکستن روزه را صادر کردند؛ انگار نه انگار که همیشه مسجدی‌ها و بسیجی‌ها و حزب‌اللهی‌ها در صف اول کمک به آسیب دیدگان و محرومان در هر حادثه‌ای بوده‌اند.سپاه پاسداران، بسیج مستضعفین، کمیته امداد و جمعیت هلال احمر جزو اولین نهادهایی بودند که به سرعت خود را به مناطق آسیب دیده رساندند و با یک برنامه‌ریزی منسجم، تلاش گسترده و اقدامات هوشمندانه و موثر مانع از افزایش تعداد تلفات این حادثه شدند؛ تا جایی که به گفته منابع محلی حتی یک نفر هم به دلیل تبعات ناشی از زلزله و زیر آوار ماندن به مدت طولانی فوت نشده و تمام کشتگان این حادثه بر اثر مستقیم خود زمین لرزه جان باخته‌اند... و نقش این جماعت چه بوده است؟ فحاشی از پشت فیس‌بوک و توئی‌تر؛ افرادی که حتی حاضر نشدند به جو غالب شبکه‌های اجتماعی که کمک به مصدومان و آوارگان بود هم بپیوندند و آنان را نیز به تمسخر گرفتند. چنانکه تلاش اعضای شبکه های اجتماعی برای جمع‌آوری کالا برای زلزله زدگان و انتقال آن به مناطق حادثه دیده بپردازند، از سوی این جماعت به «جوگیری» تعبیر شد.ایران غرق اشک و آه است و ضدانقلاب مشغول بهره‌برداری سیاسی. این‌ها همان‌هایی هستند که می‌گفتند «ایران برای همه ایرانیان» و همزمان، پیامک‌هایی با مضمون اهانت به هموطنان آذری زبان را برای هزاران نفر ارسال می‌کردند. حالا این جماعت مدعی حمایت از آسیب دیدگان آذربایجان شده است.آوارهای آذربایجان اگر برای مردم اهر و ورزقان خرابی و ویرانی به همراه داشته سفره ای را هم گشوده تا بر سر آن از جرس در لندن گرفته تا اردوغان در ترکیه، ژست انسان دوستی بگیرند و سنگ حمایت از قومی را به سینه بزنند که تا همین دیروز بیشترین پیامک و کاریکاتور را برای ترویج توهین و تمسخر نسبت به آن منتشر می کرده اند و این در حالی است که حامیان و یاوران بی نام و نشان مردم آذربایجان سه شبانه روز است که بی سر و صدا خواب را بر چشمان خود حرام کرده اند تا مادران آذری، فرزندان خود را آسوده به خواب بسپارند.
    منبع: رجانیوز

مقاله کاملا یک طرفه قضاوت شده و فقط و فقط میخواسته قومیت های نژاد ایرانی رو در مقابل هم قرار بدهد و منبع این مقاله خودش زیر سوال هست ...

یک سوال : یعنی جماعتی که رفتن خون اهدا کنند همگی روزه خوار بودند و یا روزه دارانی بودند که با حکم فتوا میخواستن روزه خود بشکنند ؟؟؟

والا خوب قضاوت و پیش داوری بازار داغی داره مخصوصا توی این بحران ؟؟؟

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

3. 9 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط کاوه نمایش پست ها
    اونایی که فک میکنن که کمکهاشون به مقصد نمیرسه میتونن خودشون مستقیم اقدام کنن و از بحثهای نا مربوط و تهمت های بی دلیل به جمعیت زحمتکش هلال احمر خودداری کنن . . .
    با آشنایی که خودم از هلال احمر دارم میتونم فقط بگم ... متاسفم ، همین !
    زلزله زدگان نیاز به کمک دارن !!!

سلام جناب کاوه

دقیقا مستقیم برای کمک عمل کردیم ....

یکی از عزیزترین کسانی که در کنارم بود و 3 شهریور عقد ایشون هست و خودش تمام خانواده اش رو تو زلزله بم از دست داده همون ساعات اولیه
    زلزله که مسولین در خواب خرگوشی بودن با گروه امداد و نجات استان ما رفته منطقه مورد نظر ....

خود من ریا نباشه کاری که از دستم بر میامد انجام دادم ذکر نمیکنم ریا نشه ...ولی انجام داده شده ...برای رضای خدا ...

به شخصه موقعیت داشتم خودم همراه گروه امداد و نجات میرفتم ...شرمنده هموطنانی آذری خودم هستم که موقعیتشو ندارم

ولی کسی رو فرستادیم که مراسم عقدشو بهم زده چون تا 3 شهریور نمیتونه بیات تا بتونه به مردمی کمک کنه نیاز دارن...

اقای سعید منصوری بمی پور ..یکی از بازماندگان زلزله بم هست همه خانواده اش رو از دست داده و الان مراسم ازدواجش بهم زده تا بره کمک کنه

اقای کاوه گرامی ...هلال احمر موضوع نیست ...

هلال احمر هم یک عضوی از مردم دلسوز و ایرانی نوع دوست هستن ...اینجا نقل از مسولین ارگان های صدا و سیما هست نه هلال احمر ی ها ...

خدا خیر هلال احمری ها بده که همیشه در صحنه هستن ...برادر موضوع گلایه از چیزی دیگه ای هست ....

منم تاسف دارم برای خواب خرگوشی بعضی ها تو این مملکت !

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

5. 10 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    4,706
    دریافت تشکر: 9,662
    قدرت امتیاز دهی
    2686
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط نازخاتون نمایش پست ها
    زلزله ساعت 16 رخ داده .... بعد شخصا تا ساعت 19 شب هر چی این کانال اون کانال می زدم هیچ خبر نبود !!!!!!! نه زیرنویسی و نه چیزی!!!!! گفتم بیام خبر رو روی سایت خودمون بگذارم ....هر چی دنبال خبر زلزله روی سایت های رسمی گشتم انگار نه انگار ...... فقط شبکه سهند خبر رسانی می کرد..... جالبه برخی ها هم که زیرنویس شبکه 6 رو کردن برای خودشون دستاویز که بخوان این گناه بزرگ بپوشانند و صدا و سیما رو توجیه کنند ..... که البته من خودم اون زیرنویس رو ندیدم !!!!! بالفرض مثال که اون زیر نویس هم بوده باشه ..ببینی چقدر براشون بی اهمیت بوده!!!! که در ساعتهای بعد از وقوع زلزله هر چی به تلویزیون و شبکه خبر و زیر نویسها نگاه می کردیم خبری از اعلام زلزله نبود!!!!!!!!
    و حالا خوبه خود صدا و سیما رسما به خاطر عدم پوشش و خبر رسانی از مردم عذرخواهی کرد ... حالا نمی دونم اصرار عده ای برای لاپوشونی این حقیقت چیه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
    جالبه بعضی ها هم که فکر می کنن تا اعتراضی به اشتباهات دولت بشه سریعا بقای دولت و خصوصا دین به خطر می افته .....!!!!!!
    اتفاقا دولتی مستحکم خواهد ماند که دموکراسی باشه و بشه حرف حق رو زد ...نه اینکه تا میای حقیقت رو بگی سریع خفه ات کنن !!!!!!
    کسانی که فکر م یکنید با گفتن حقیقت منافع نظام و دین به خطر می افته ... و فکر می کنید طرف بی دین و ایمانه !!!!!خیر !!! اینطور نیست ... ما هم مسلمانیم و خدا رو می شناسیم .... و واجبه که از حقمون دفاع کنیم.....
    اینها رو برای کسانی گفتم که سریعا با چند تا درد دل و گفتن حقایق برچسب منفی به آدم ها می زنن!!!!!!!!!
    خب دوستان حقیقت تلخ است و باید قبول کرد
    تنهاییم را با کسی قسمت نـــمی کنم که روزی تنهایم بگذارد ... ... روح خـــداست که در مــــــن دمیـــده و احســـــاس نام گرفته شده است ...ارزان نمی فروشمش...

7. 5 کاربر از پست مفید reza-1369 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    8,825
    دریافت تشکر: 5,728
    قدرت امتیاز دهی
    3259
    Array

انگار همه حرفها زده شده ولی خدانکنه یه همچین اتفاقایی دوباره بیافته چون اونوقت تا مدتها باید راجع بهش بحث کرد و نهایتا هیچی...
    چون همیشه موضوع اصلی فراموش میشه...زلزله اومده و ما دنبال مقصریم...باشه مقصرا خیلیا هستن اما ما باید به فکر چاره باشیم...
    با احترام خیلی زیاد برای نظر همه ی دوستان که میدونم چقدر دلتون واسه ی این اتفاق به درد اومده...

9. 6 کاربر از پست مفید elinaaa سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

بله چیزکی بوده بر فرض-اما چیزکی-نه چیزها-اینطوری که شما میگین انگار کلا حرفی از زلزله نزده در طول این مدت
    عدم پوشش اخبار نبوده که
    تاخیر چند ساعته از تهیه ی اخبار و گزارش بوده که به قول شما عذرخواهی هم کرده پس دیگه چه دلیلی به بحث و جدل میمونه؟؟؟؟
    مگه اینکه بیکار باشیم و فقط بخوایم به یکی گیر بدیم و انتقاد کنیم
    منم میگم انتقاد کنین ولی راه حل بدین
    بدون راه حل انتقاد کردن بی فایدس (به نظر من)چون اگه خود اون سازمان راه حل رو میدونست اجراش میکرد

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

11. 4 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    12,865
    قدرت امتیاز دهی
    185
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط reza-1369 نمایش پست ها
    خب دوستان حقیقت تلخ است و باید قبول کرد

اونم چه تلخی آقا رضا !!!!! مثل زهر !!!

بیشتر آدم ها زمانی نا امید میشن که چیزی به موفقیتشون نمونده..در یک قدمی پیروزی دست از تلاش بر می دارند...آنها در دقیقه آخر تمامی امید خود را از دست میدهند..یک قدم مانده به خط پایان و پیروزی

13. 4 کاربر از پست مفید نازخاتون سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    12,865
    قدرت امتیاز دهی
    185
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین مت نمایش پست ها
    بله چیزکی بوده بر فرض-اما چیزکی-نه چیزها-اینطوری که شما میگین انگار کلا حرفی از زلزله نزده در طول این مدت
    عدم پوشش اخبار نبوده که
    تاخیر چند ساعته از تهیه ی اخبار و گزارش بوده که به قول شما عذرخواهی هم کرده پس دیگه چه دلیلی به بحث و جدل میمونه؟؟؟؟
    مگه اینکه بیکار باشیم و فقط بخوایم به یکی گیر بدیم و انتقاد کنیم
    منم میگم انتقاد کنین ولی راه حل بدین
    بدون راه حل انتقاد کردن بی فایدس (به نظر من)چون اگه خود اون سازمان راه حل رو میدونست اجراش میکرد
    دوست خوبم حسین جان ...اینجا کسی بحث و جدل نکرده ... و مردم هم بی کار نیستند که به کسی گیر بدن بقول شما .... انتقاد لازمه ... برای بهبود روند کار ....
    ضمنا همین مورد که ما داریم ازش انتقاد م یکنیم همین ب بسم الله بوده و از ابتدا اینقدر با بی تفاوتی برخورد شده .....
    آخه بابا جان درد اینه که دل ما از بی تفاوتی و بی مسئولیتی به درد اومده ..... بی تفاوتی به مردم .... خیلی حرفه ... اگر خوب بهش فکر کنیم قلبمون فشرده می شه ....
    مثال خیلی ساده عرض کنم ...
    مثل اینه که فرزند یک خانواده گرفتار مشکل و دردی بشه و خانواده ازش باخبر باشن و اهالی خانواده خصوصا پدر و مادر روشون رو از فرزند برگردونن ...اونوقت چه حال به بچه دست می ده !!!! خواهشا فقط یک لحظه دقیق شید!!!! دقیقا همین وضعیت هست تو این جریان ...دولت پدر یک ملت هست ..حالا اگر این پدر ولو چند لحظه تو این مشکل به این بزرگی رویش رواز فرزندش (ملت )برگردونه ... دل فرزند می شکنه ... ناراحت می شه ...حق داره انتقاد کنه !!!!
    ویرایش توسط نازخاتون : 15th August 2012 در ساعت 09:46 PM

15. 6 کاربر از پست مفید نازخاتون سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

دوست خوبم حسین جان ...اینجا کسی بحث و جدل نکرده ... و مردم هم بی کار نیستند که به کسی گیر بدن بقول شما .... انتقاد لازمه ... برای بهبود روند کار ....
    ضمنا همین مورد که ما داریم ازش انتقاد م یکنیم همین ب بسم الله بوده و از ابتدا اینقدر با بی تفاوتی برخورد شده .....
    آخه بابا جان درد اینه که دل ما از بی تفاوتی و بی مسئولیتی به درد اومده ..... بی تفاوتی به مردم .... خیلی حرفه ... اگر خوب بهش فکر کنیم قلبمون فشرده می شه ....
    مثال خیلی ساده عرض کنم ...
    مثل اینه که فرزند یک خانواده گرفتار مشکل و دردی بشه و خانواده ازش باخبر باشن و اهالی خانواده خصوصا پدر و مادر روشون رو از فرزند برگردونن ...اونوقت چه حال به بچه درست می ده !!!! خواهشا فقط یک لحظه دقیق شید!!!! دقیقا همین وضعیت هست تو این جریان ...دولت پدر یک ملت هست ..حالا اگر این پدر ولو چند لحظه تو این مشکل به این بزرگی رویش رویش رواز فرزندش (ملت )برگردونه ... دل فرزند می شکنه ... ناراحت می شه ...حق داره انتقاد کنه !!!!
    صدا و سیما فقط اخبار رو برای مردم پخش میکنه
    کسی بی اهمیتی نکرد به مردم
    حلال احمر از ساعت اول حاضر بوده
    بانک خون از اولین خبر(خبر رو از صدا و سیما نمیگیرن از حلال احمر درخواست میگیرن) بسته های خونی فرستاده
    وزارت بهداشت از ساعات اولیه اکیبها و چادر های مخصوص درمان رو اماده کرده و بعد از چند ساعت اعزام کرده
    حلال احمر وسایل امداد و نجات و وسایل درمانیه خاص خودشو با هلیکوپتر اعزام کرده
    چادرهای موجود رو (که از سال قبل خبر از تولید و انبار کردنشون داده بودن مخصوص بهرانهای منطقه ای) فرستاده با انواع وسایل نقلیه
    وزارت راه روز اول اقدام کرده برای بازسازی اولیه و بازکردن راه ها
    وزارت نیرو برق و گاز رو توی روز سوم بود که فکر کنم کاملا برقرار کرد و الان داره گسترش میده (از قبل هم بیشتر)
    الان بازسازیه خانه هارو شروع کردن برای امادگیه فصل سرما
    به زودی بسیج و مخصوصا بسیج دانشجویی و نیروهای جهادی هم به منطقه اعزام میشن برای بازسازیه خانه ها
    و..............
    اقدامات داره از تلویزیون خب داده میشه یک به یک و از زبون مردم و مسئولان کنار هم

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

17. 3 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    12,865
    قدرت امتیاز دهی
    185
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین مت نمایش پست ها
    صدا و سیما فقط اخبار رو برای مردم پخش میکنه
    کسی بی اهمیتی نکرد به مردم
    حلال احمر از ساعت اول حاضر بوده
    بانک خون از اولین خبر(خبر رو از صدا و سیما نمیگیرن از حلال احمر درخواست میگیرن) بسته های خونی فرستاده
    وزارت بهداشت از ساعات اولیه اکیبها و چادر های مخصوص درمان رو اماده کرده و بعد از چند ساعت اعزام کرده
    حلال احمر وسایل امداد و نجات و وسایل درمانیه خاص خودشو با هلیکوپتر اعزام کرده
    چادرهای موجود رو (که از سال قبل خبر از تولید و انبار کردنشون داده بودن مخصوص بهرانهای منطقه ای) فرستاده با انواع وسایل نقلیه
    وزارت راه روز اول اقدام کرده برای بازسازی اولیه و بازکردن راه ها
    وزارت نیرو برق و گاز رو توی روز سوم بود که فکر کنم کاملا برقرار کرد و الان داره گسترش میده (از قبل هم بیشتر)
    الان بازسازیه خانه هارو شروع کردن برای امادگیه فصل سرما
    به زودی بسیج و مخصوصا بسیج دانشجویی و نیروهای جهادی هم به منطقه اعزام میشن برای بازسازیه خانه ها
    و..............
    اقدامات داره از تلویزیون خب داده میشه یک به یک و از زبون مردم و مسئولان کنار هم
    من خودم یک آذربایجانی هستم و از تمامی اخبار و احوال و روند کار اونجا رو اطلاع دارم !!!!!!!!
    اینی که شما می گی تنها یک اسم داره که بهش می گن مدینه فاضله!!!!!

باشه ما هم خودمون رو به خوشبینی بسیارمفرط می زنیم....

19. 6 کاربر از پست مفید نازخاتون سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)