دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 74

موضوع: از تمسخر آذری‌زبانان با کاریکاتور و پیامک تا اشک تمساح برای زلزله‌زدگان آذربایجان!

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

پیش فرض پاسخ : از تمسخر آذری‌زبانان با کاریکاتور و پیامک تا اشک تمساح برای زلزله‌زدگان آذربایجان!

برین آقا این حرفارو نزنین.مثلا شما تحصیل کرده ای.الان دیگه اگه تموم دنیارم برا اینا بیچاره ها ببرن فایده ای نداره
    ازقدیم گفتن چراغی که به خانه رواست به مسجدحرام است.
    بجای اینکه خداتومن خداتومن کمک کنن به سوریه وعراق وهزارجای دیگه،میرفتن یه هزینه ای میکردن برای این مردم خونه هاشونو درست
    ومستحکم میکردن.بهتون قول میدم اگه بجای6ریشتر زمین لرزه3ریشتری هم میومد،همین آش وهمین کاسه بود.اصلا به قول دوستان ازکجامعلوم این همه کمک برای زلزله زده هاخرج میشه یابازم....
    در هرصورت که پیشگیری بهترازدرمانه،الانم بایددرس عبرت بگیرن برن سراغ بقیه شهرهای
    مشابه ازنظر امکانات ساختمونی،تا خدای نکرده دفعه بعد،بدترازاین نشه

من با صحبت ايشون موافقم

تو كار سيسات نيستم اما نبايد دوبت بگذاره اينجوري بشه وبعد بياد بگه ما ميخوايم كمكشون كنيم اون طفل معصومي كه با هززاران ارزو وهزاران نقشه تو زندگيش داشته الان بايد زير اوار باشه چرا؟؟؟؟؟؟؟ اخه باباش پول نداشته خونه محكم كنه و تو شهر بهترين خونه دشته باشه اما بعضي از دولت خود ايران بهترين خونه وانچناني ترين دارن خود ايران اب از ايرانيا بستعووجيره بندي كرده وميده كشور هاي خارجي از اين ورد مياد ميگه اينا نيازمند ابن خوب بگو اگر راس ميگي تموم اب ومواد غذايي و.... بزار واسه ايرانت نه واسه كشور خارجي /// واقعا من چند وقته از كار دولت سردر نميارم ميگن با سياست كار ميكنيم اما به جا اينكه وضع ايرانيا بهتر بشه روز به روز داره بد تر ميشه /// باشد فكر اساسي كننننننن

خدا خودش كمك همه بكنه به خصوص ايرانيا كه معلوم نيست تا چند سالل ديگه چي ميشه

من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

2. 5 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

پیش فرض پاسخ : از تمسخر آذری‌زبانان با کاریکاتور و پیامک تا اشک تمساح برای زلزله‌زدگان آذربایجان!

ببخشيد تند نوشتم وعصبي شدم غلط املايي زياد داشتم مرور نكردم ارسال زدم ببخشيد
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

4. 4 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی فیزیک
    ارسال تشکر
    462
    دریافت تشکر: 247
    قدرت امتیاز دهی
    25
    Array
    s@n@z's: جدید74

من قبول دارم که خیلی از خبر هایی که از رسانه های خارجی و حتی داخلی پخش میشه حقیقت نداره ولی چیزی که با چشممون میبینیم رو که دیگه نمیتونیم انکار کنیم.
    مردم از صدا و سیمای ملی انتظار شنیدن اخبار دسته اول دارن نه اینکه خبر از جاهای دیگه به گوشمون برسه بعدش هم که بریم جلو تلوزیون بشینیم تا ببینیم از خبری که خودمون میدونیم چیزی میگه یا نه بازم اخبار سوریه،بابا این همه کشور انقلاب کردن سوریه هم روش
    مطمئنا مردم برای کمک به هم وطناشون هر کاری از دستشون بر بیاد انجام میدن و اگه همه این کمک ها به دست مردم آذربایجان میرسید حتما از نظر امکانات رفاهی مشکلی نداشتن ولی من مطمئنم که بیشتر اجناس اهدایی مردم وارد انبار ها میشه تا چند وقت دیگه دوباره به خودشون فروخته شه،میگم مطمئنم چون بعد از زلزله بم یکی از این کالاها به خودم فروخته شد و وقتی بازش کردم داخلش تو یه برگه نوشته بود اهدایی به زلزله زدگان بم ،حالا کرمان کجا و گیلان کجا

6. 4 کاربر از پست مفید s@n@z سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    برق الکترونیک
    ارسال تشکر
    189
    دریافت تشکر: 200
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi42 نمایش پست ها
    چه ربطی به فتنه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟// این جوک ها رو خود حکومت میسازه تا اقلیت های نژادی رو کم کم نابود کنه نه اصلاح طلبان. این منبع خبر منو کشته ـ«رجا نیوز» مسخره ترین خبرگذاری در رده خبرگذاری های فارس -مهر و.... .
    با کاریکاتور اقلیت نژادی نابود نمیشه بلکه روی عرق نژادیش متمرکز میشه و به نژادش حساس میشه کینه هارو بین اقوام جامعه دامن میزنه و مملکتو نابود میکنه
    شما اعتقاد داری حکومت دست به خود کشی زده؟
    این که شما میگید این خبر گذاری مسخرس مطمئن باشید یکی هم پیدا میشه میگه خبر آنلاینو مهر و فارس و انتخاب مسخرس
    که در هر دو حالت ارزش منطقی نداره و بحث برای آگاه سازی متقابل به جایی نمیرسه
    این جا دیار دلگیر هبوط آدم است

8. 4 کاربر از پست مفید نبوی سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی فیزیک
    ارسال تشکر
    462
    دریافت تشکر: 247
    قدرت امتیاز دهی
    25
    Array
    s@n@z's: جدید74

من قبول دارم که خیلی از خبر هایی که از رسانه های خارجی و حتی داخلی پخش میشه حقیقت نداره ولی چیزی که با چشممون میبینیم رو که دیگه نمیتونیم انکار کنیم.
    مردم از صدا و سیمای ملی انتظار شنیدن اخبار دسته اول دارن نه اینکه خبر از جاهای دیگه به گوشمون برسه بعدش هم که بریم جلو تلوزیون بشینیم تا ببینیم از خبری که خودمون میدونیم چیزی میگه یا نه بازم اخبار سوریه،بابا این همه کشور انقلاب کردن سوریه هم روش
    مطمئنا مردم برای کمک به هم وطناشون هر کاری از دستشون بر بیاد انجام میدن و اگه همه این کمک ها به دست مردم آذربایجان میرسید حتما از نظر امکانات رفاهی مشکلی نداشتن ولی من مطمئنم که بیشتر اجناس اهدایی مردم وارد انبار ها میشه تا چند وقت دیگه دوباره به خودشون فروخته شه،میگم مطمئنم چون بعد از زلزله بم یکی از این کالاها به خودم فروخته شد و وقتی بازش کردم داخلش تو یه برگه نوشته بود اهدایی به زلزله زدگان بم ،حالا کرمان کجا و گیلان کجا

10. 2 کاربر از پست مفید s@n@z سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,530
    دریافت تشکر: 10,158
    قدرت امتیاز دهی
    3886
    Array
    داداشی's: جدید130

دوستان عزیز
    همه شما رو دعوت میکنم تا یک بار دیگر قوانین سایت را مرور کنید.

(با شخص خاصی نیستم و فقط یادآوریست)

احترام به قوانین هر جایی احترام به خودتون است.

مبر ز موی سپیدم گمان به عمـــــــــــــــر دراز

جوان ز حادثه ای پـــــــــــــــــیر می شود گاهی

12. 11 کاربر از پست مفید داداشی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    سیالات
    ارسال تشکر
    2,555
    دریافت تشکر: 1,144
    قدرت امتیاز دهی
    365
    Array

اونایی که فک میکنن که کمکهاشون به مقصد نمیرسه میتونن خودشون مستقیم اقدام کنن و از بحثهای نا مربوط و تهمت های بی دلیل به جمعیت زحمتکش هلال احمر خودداری کنن . . .
    با آشنایی که خودم از هلال احمر دارم میتونم فقط بگم ... متاسفم ، همین !
    زلزله زدگان نیاز به کمک دارن !!!

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    عمران
    ارسال تشکر
    4,959
    دریافت تشکر: 746
    قدرت امتیاز دهی
    33
    Array
    sebtoshshaikh's: لبخند

با نام خرددادو با سلام بر خرددارعقل میگه حالا موقع کمک کردنه

15. 8 کاربر از پست مفید sebtoshshaikh سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29855
    Array

تو این موقعیت مردم نشون دادن که خودشون زمامدار انجام وظیفه و کمک رسونی به هموطناشون شدن نه اون دولت که رئیس جمهورش با وجود وقوع زلزله رفته عربستان و ...
    مسلماً مردم اینقدر ادراک دارن که نخوان آذری زبانای داغدیده رو تو این موقعیت به تمسخر بگیرن
    آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

17. 4 کاربر از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    10,146
    دریافت تشکر: 10,426
    قدرت امتیاز دهی
    25391
    Array
    SaSaMc2's: جدید25

سلام...

واسه داغ ديده خون نديد،سهمي از قلب بديد...

خونه و ملك و پاي شيكسته درست ميشه...

هر چقدر هم طول بكشه خود مردم آزربايجان...

اونقدر غيرت دارن كه اين چيزا رو واسه همشهرياشون درست كنند...

اون داغ رو از رو سينه هم وطن برداريد كه ايشالله دوباره سرپا بشه...

اينقدم هر بحثي رو سياسي نكنيد...

چپ و راست كج و ميانه هم نداره اين قضايا...

به خدا اين آبگير جاي صيد هيچ منفعتي نيست...

شايد يكي از همين روزا نوبت به اسم ما رسيد...

جاي عوض و گله اينجا نيست، اونجاست...

نگي نگفت...

صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)