دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نشست رونمایی آلبوم من و بارون

یار همراه
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر_نرم افزار
    ارسال تشکر
    3,958
    دریافت تشکر: 9,802
    قدرت امتیاز دهی
    5191
    Array
    آسد مرتضي's: جدید47

Lightbulb نشست رونمایی آلبوم من و بارون

بابک جهانبخش، خواننده پاپ آلبوم «من و باورن»در نشست رونمایی از این آلبوم که ظهر دیروز برگزار شد،گفت: به نظرم آلبوم «من و بارون» بهترین آلبومی است که تا کنون از من و با صدای من منتشر شده است. این آلبوم تجربه‌ای جدید بوده و با آرامشی که دوست عزیزم و تهیه کننده آن محمدرضا خانزاده به من دادند، به سلیقه خودم جمع آوری شده و در واقع اولین آلبومی است که کاملا به سلیقه شخصی‌ام جمع آوری و تولید شده است.

این خواننده موسیقی پاپ با اشاره به این‌که آلبوم جدید وی شامل ۱۱ قطعه موسیقی است، گفت: با این البوم سعی کرده ام آنچه که دوستان پیشنهاد داده بودند و دوست دارند را با توجه به سلیقه خودم منتشر کنم؛به همین دلیل با یک سری از هنرمندان جدید همکاری کرده ام.یکی از دوستانی که در این مجموعه با وی همکاری داشته ام و قطعه معروف «چی شده» نیز توسط وی ساخته شده بود، پیام هوشمند است که احساس می کنم متاسفانه در حقش ظلم شده است.

وی افزود: آلبوم من و باران شامل ۱۱ قطعه است که عناوین آن عبارتند از وی افزود: من و بارون در آلبوم دوبار اجرا شده است که یک اجرا، اجرای اختصاصی من بوده و اجرای دیگر را به صورت دو صدائه با دوست و همکار خوبم رضا صادقی ضبط و منتشر کرده ام.

این خواننده درباره این همکاری گفت:در طول مسیر کاری ام تا کنون اولین باری است که چنین اتفاقی برایم می افتد و به صورت دوصدایی به اجرای یک قطعه می پردازم. مدتها بود که می خواستم این تجربه را با رضا صادقی داشته باشم که با توجه به علاقه ای که ایشان نیز به چنین کاری از خود نشان دادند، این کار عملی شد.

وی با تاکید بر این که هر آلبومی که منتشر می شود تفکر آن هنرمند است که منتشر شده گفت: درست است که هر اثر هنری نتیجه تفکرات یک هنرمند است ولی نهایتا این مخاطب وی است که نصمیم نهایی را می گیرد و تعیین می کند که وی از این پس چه مسیری را طی کند و به چه سمتی برود و چه هدفی را دنبال کند. من گروه خاصی نداشتم که روی آن تعصب داشته باشم و فقط با آن کار کنم بلکه با کسانی کار کرده ام که به نظرم بهترین های عرصه هنری خود هستند.

جهانبخش در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به این که هرکس باید مهر و امضای خود را در کارش داشته باشد، تاکید کرد: معنای برند همین است. این که یک نفر امضا ی خود را در کارهایش محفوظ نگه دارد. ممکن است در بخشی از کارهایش با تغییراتی روبرو شویم ولی در کل و نهایتا او خودش است .

خواننده«چی شده» در ادامه یادآور شد: اگر من سعی کرده‌ام آلبوم متفاوتی منتشر کنم صرفا به این دلیل بوده که نمی‌خواستم بابک جهانبخش تکراری دیده شود. من این قول را می‌دهم که کنسرتی که در روزهای آینده برگزار خواهیم کرد، بسیار متفاوت تر از کنسرت هفدهم اسفندماه ما خواهد بود.

این خواننده در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر بازیگر شدن خود گفت: هیچ الزامی به این نیست که چون من خواننده هستم، بخواهم بازیگری را نیز تجربه کنم. این مساله از دیرباز وجود داشته که این دو عرصه هنری به هم مرتبط بوده اند و کسانی که خواننده بوده‌اند، بازیگری هم کرده اند و برعکس! اما با نگاهی به تاریخ هنر متوجه می‌شویم که کسانی که در عرصه موسیقی فعالیت می‌کنند، در عرصه بازیگری موفق ترند تا کسانی که در عرصه سینما فعالیت می‌کنند و می‌خواهند دنیای موسیقی و خوانندگی را نیز تجربه کنند.

وی افزود: شاید من نخواهم هیچ وقت به این عرصه فکر کنم و وارد آن شوم، ولی نمی توانم ان عده از دوستانی را که دوست دارند وارد این عرصه شوند، از کارشان منع کنم. هرکس می تواند بسته به سلیقه و علاقه ای که دارد، دست به انتخاب بزند. آن چه برای من در اولویت است و اهمیت دارد این است که مخاطب من نباید باورش روی من خراب شود. من همینی‌ام که هستم. نمی‌خواهم مخاطبم من را به گونه‌ای دیگر که شاید دوست نداشته باشد ببیند.

این آهنگساز که آهنگسازی تمامی قطعات آلبوم من و باران را به عهده دارد، در ادامه صحبتهایش گفت: هر چه سن آدم بالاتر می رود دیدگاه وی نسبت به پیرامونش تغییر می کند . شاید من هم روزی دیدگاهم نسبت به این موضوع عوض شود ولی هنوز جرات این را پیدا نکرده‌ام که باور مخاطبم را خراب کنم.

وی تاکید کرد: ترجیح می دهم فعلا موسیقی کار کنم. اگر روزی یک تهیه کننده خوب از سینما پیشنهاد خوبی برای بازیگری به من داد، در صورتی که آبرویم را بخرد، باوی همکاری می کنم. ولی این‌طور نبوده که خودم بخواهم دنبال این مساله بروم.

جهانبخش در پایان گفت:من این آلبوم را خیلی دوست دارم و اگر انتقادی بر روی قطعات آن هست باید صادقانه بگویم که بیشتر از این بلد نیستم.

محمدرضا خانزاده-تهیه کننده آلبوم «من و بارون» که در این نشست حضور داشت درباره برگزاری کنسرت در تاریخ های ۲۲ و ۲۵ تیرماه با فاصله از هم گفت: از آن‌جایی که خواننده دیگری قرار بود در این سالن کنسرت بدهد و چون از قبل سالن به وی واگذار شده بود، نتوانستیم تاریخ های متوالی را برای کنسرت در نظر بگیریم. به همین دلیل میان برگزاری دو کنسرت ما ،وقفه دو روزه افتاد.

نشست رونمایی از آلبوم «من و بارون» به خوانندگی بابک جهانبخش با حضوراین خواننده و عوامل آلبوم ، خبرنگاران و جمعی از هواداران وی در خبرگزاری پانا برگزار شد.در این مراسم امیر فتحی رهبر ارکستر جهانبخش و محمدرضا خانزاده مدیر موسسه فرهنگی، هنری و تبلیغاتی اکسیر نوین نیز حضور داشتند.

آهنگران سرشان شلوغ است ...
    بايد نعل تازه بسازند براي اسب ها ...

2. 7 کاربر از پست مفید آسد مرتضي سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)