دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ایا برای ککشورتان در هر شرایطی میجنگید ؟

رأی دهندگان
60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی میجنگم

40 66.67%
  • خیر نمیجنگم

10 16.67%
  • با شرایطی میجنگم

10 16.67%
صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 104

موضوع: 【★】ایا برای ایران خواهید جنگید؟【★】

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

پیش فرض پاسخ : ایا برای ایران خواهید جنگید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s@n@z نمایش پست ها
    ایستاده مردن بهتر از آن است که روی زانوهایمان زندگی کنیم. (کورش کبیر)
    من واسه زنده کردن فرهنگ و تمدن از دست رفته کشورم حتما میجنگم
    واسه من اصلا مهم نیست که آمریکا و سوریه و روسیه و عرب ها چی میگن و چی میخوان به خاطر بعضی از سیاست های دولت هم نمیجنگم چون فکر میکنم بیشتر به فکر کشور های همسایه هستن تا خود ایران.
    من فقط واسه امنیت و رفاه و آرامش ایرانی حاضرم بجنگم.
    واسه خاک خودم میجنکم.
    زنده باد ایران
    در مورد سیاست ها که فرمودید بیشتر به فکر کشورهای همسایه هستن تا ایران از بعدی حرف شما صحیح است ولی اگر منظور شما کشور لبنان و فلسطین و سوریه است باید بدانید این سه کشور سه سد مهم برای حفاظت از ایران علیه اسرائیل هستند و یک مثال میزنم تا متوجه بشوید:

- اگر شما ایران و سوریه و لبنان و فلسطین را یک بدن در نظر بگیرید، اگر لبنان و فلسطین و سوریه دچار مشکلی شوند یعنی بدن شما زخمی شود و عفونت کند، شما باید آن را بر طرف کنید، و اگر شما عفونت را برطرف نکنید، وقتی که عفونت به قلب شما (ایران) یعنی نقطه اصلی حکومت اسلامی برسد دیگر هیچ فایده ای ندارد تا با آن به مبارزه ای بپردازید، مسلمانان در همه شرایط باید به یکدیگر کمک کنند تا در برابر دشمنان خدا ایستادگی کنند، سرمایه و تسلیحات از ایران است و از راه سوریه به دست لبنان و فلسطین می رسد و این دو کشور آتش خشم مردم مسلمانان این کشورها را بر سر اسرائیل میریزند.

باید بدانید که اسرائیل در شعار خود می گوید از رود نیل تا سند و دو خط آبی در پرچم این کشور هم همین معنی را می دهد پس باید بدانید که اشتهای این رژیم غاصب خیلی زیاد است و باید هر چند وقت یکبار ادب شود

پس آن سیاست هم نتیجه گیری می کنیم از بعدی صحیح است.
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

2. 5 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    هوافضا
    ارسال تشکر
    2,033
    دریافت تشکر: 383
    قدرت امتیاز دهی
    69
    Array
    maytiii's: جدید42

سلام به همه دوستان
    رفیق گلم SaSaMc2 که می فرمایید:

براي خدا نميجنگم چون اين كار رو گناه ميدونم و با بزرگي خدا از نظرم جور درنمياد...

پس یعنی میگید <<جهاد فی سبیل الله>> که تو قرآن اومده هم گناهه؟!!! چون اون هم در بسیاری مواردش جنگ فیزیکی برای خداست...

براي ناموس ميجنگيدم ولي صحنه هايي پري روز از گشت ارشاد ، از توهين و نيشخند و بي ادبي ديدم كه مجبورم تجديد نظري اساسي بر عقيده ام داشته باشم...

بنده شخصا گشت ارشاد رو قبول ندارم و به نظرم جز بدبینی به دین و نظام اسلامی نتیجه دیگه ای نداشته . ولی اون ناموسی هم که با رفتار و منشش بخواد بهونه دست گشت ارشاد و ... بده تا بهش بی احترامی بشه همون بهتر که براش نجنگیم.
    اگر اون افرادی که ازشون به نام ناموس یاد کردید برای خودشون ارزش قائل نیستن منو شما چرا براشون دل بسوزونیم؟
    جاذبه سیب آدم را به زمین آورد، و جاذبه زمین سیب را...فرقی نمیکند، سقوط سرنوشت دل دادن به هر جاذبه ای غیرازخداست...به جاذبه ای بیاندیش که پروازت دهد...

4. 4 کاربر از پست مفید maytiii سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    شیمی دارویی
    ارسال تشکر
    233
    دریافت تشکر: 251
    قدرت امتیاز دهی
    432
    Array
    davoud13's: سکوت

سلام

دوست عزیز وقتی درباره گذشته صحبت میکنی و میفرمایید پادشاهان گذشته لطفا جمع نبند. من خودم از نوادگان نادرشاه افشار هستم و ویراث بزرگم نام خانوادگی اونهارو به دوش میکشم. برای مثال هندی ها هنوز هم که هنوزه از اسم نادرشاه تنشون به لرزه درمیاد اینو خودم به چشم دیدم چون زمانی در فرودگاه مشهد راننده تاکسی بودم با توریست ها برخورد داشتم و عکس العملشون رو به چشم دیدم.میخوام بگم اون موقع اونقدر اقتدار داشتیم که مثل الان نباشه که هر کشور تازه تاسیسی هر موقع که دلش بخواد به ایران وایرانی توهین میکنه اگه این اسمش کفایته پس اون چیه؟ همین چند وقت پیش که رئیس جمهور به ابوموسی سفر کردن واکنش اماراتی هارو که دیدید ولی بازم جای تآسفه که باز هم فدراسیون فوتبال ایران داره از این سرکاس گوساله حمایت میکنه . حس وطن پرستی ما کجا رفته.من فقط از شما خواهش میکنم منصف باشید.بحث ناموس رو هم به میون نیار که هنوزم اون جریان فقر فحشا تو کشورهای حاشیه خلیج همیشه فارس واسه جوونای خوش غیرت ایرانی شده عقده پس لطفا اون سمتی نرو که تو این قصه خیلیا بدجوری شلش کردن. آدم یک باغ گل رو به خاطر چن تا علف هرز به آتیش نمیکشه.اما جنگ،من هر روز صبح که از خواب بلند میشم برای وطنم میجنگم با دشمن داخلی یا با دشمن خارجی. ولی واقعا اگه توانشو دارین وشعار نمیدین چرا از زیر بار خدمت سربازی در میرین نکنه فکر کردین جنگ بازی call of که اولش 2تا سیب زمینی بندازی تو پنجره 2تا کلاه خالی بترکونی بعدشم تا مرحله آخر بری.هرکی عرضشو نداره شعار نده که جنگ بشه اونایی که تا الان حقه همه مردم رو میخوردن و میخورن مثل جنگ قبلی فرار میکنن سوئیسو ونیز اونوقت بازم همسال منو توها هستن که سوراخ سوراخ میشن.دوست عزیز جوگیر نشو شعار نده لشکرت نشه لشکر امام حسن(ع) که پشتتو خالی کنن که بقرآن خالی میکنن.از من گفتن بود تجربمو گفتم.واقعا اگه مرد جنگی شروع کن.یاعلی
    ویرایش توسط davoud13 : 31st May 2012 در ساعت 01:15 PM

6. 4 کاربر از پست مفید davoud13 سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    654
    دریافت تشکر: 1,411
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    ایده تا پدیده's: چشمک

دوستان بلخره هر چی باشه وطن ماست

چه خوب و یا چه بد باشه بلخره تحت هر شرایط وطن ماست

من حاضرم بجنگم

8. 5 کاربر از پست مفید ایده تا پدیده سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    انسانیت
    ارسال تشکر
    9,863
    دریافت تشکر: 9,333
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    محسن آزماینده's: جدید21

با هیچ شرایطی حاضر به جنگ نیستم

چون ما تو کشورمون بیشتر از کارمند و ... نیروی نظامی داریم

بیشتر کشورها حتی ارتش ندارند،ما تو کشورمون علاوه بر ارتش ارگانی به نام سپاه نیز داریم که وظایف آنها حراست از مرزهای کشور در مقابل بیگانگان است

این در شرایطی بود که دشمن ؛خارجی باشد

اگر طرف جنگ ملت خودمان باشد ما باز نیروی انتظامی را داریم که وظیفه آن حفظ امنیت داخلی است

حالا که منابعی کشور و بودجه نظامی ما بیشتر از سایر کشورها(البته به نسبت) است ،باید ملت با دغدغه کمتری نسبت به امنیت زندگی کنند

10. 5 کاربر از پست مفید محسن آزماینده سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    &quot;مهدی&quot;'s: جدید17

نقل قول نوشته اصلی توسط محسن آزماینده نمایش پست ها
    با هیچ شرایطی حاضر به جنگ نیستم

چون ما تو کشورمون بیشتر از کارمند و ... نیروی نظامی داریم

بیشتر کشورها حتی ارتش ندارند،ما تو کشورمون علاوه بر ارتش ارگانی به نام سپاه نیز داریم که وظایف آنها حراست از مرزهای کشور در مقابل بیگانگان است

این در شرایطی بود که دشمن ؛خارجی باشد

اگر طرف جنگ ملت خودمان باشد ما باز نیروی انتظامی را داریم که وظیفه آن حفظ امنیت داخلی است

حالا که منابعی کشور و بودجه نظامی ما بیشتر از سایر کشورها(البته به نسبت) است ،باید ملت با دغدغه کمتری نسبت به امنیت زندگی کنند
    اینکه دلیل نمیشه......

پس بسیج مردمی اینجا نقشش چیه؟؟؟؟؟؟

یعنی توی اسلام گفته فقط سربازای ارتش میتونن شهید بشن؟
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

12. 5 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم اقتصاد
    ارسال تشکر
    9
    دریافت تشکر: 32
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

دوست عزیز متمرکز نشید روی چیزهایی که در ذهن دارید من اعتقادی به فراماسونری و عقایدی از این قبیل ندارم با آقای رائفی پورم اصلا موافق نیستم این تفکر مسموم که ما از همه بهتریم موی دماغ دنیاییم و همه دارن از حسودی وبه ما میمیرن و...فقط کافی کمی منطقی باشی این سیاست بهترین باشه یا بد ترین ما حق انتخابی نداشتیم وقتی ضعیف تری منطق حکم می کنه عاقلانه رفتار کنی نه خودت به کشتن بدی با بهانه شهید شدن

14. 3 کاربر از پست مفید صلح سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    &quot;مهدی&quot;'s: جدید17

نقل قول نوشته اصلی توسط صلح نمایش پست ها
    دوست عزیز متمرکز نشید روی چیزهایی که در ذهن دارید من اعتقادی به فراماسونری و عقایدی از این قبیل ندارم با آقای رائفی پورم اصلا موافق نیستم این تفکر مسموم که ما از همه بهتریم موی دماغ دنیاییم و همه دارن از حسودی وبه ما میمیرن و...فقط کافی کمی منطقی باشی این سیاست بهترین باشه یا بد ترین ما حق انتخابی نداشتیم وقتی ضعیف تری منطق حکم می کنه عاقلانه رفتار کنی نه خودت به کشتن بدی با بهانه شهید شدن
    من واقعا متوجه نمیشم چرا مردم ایران اینقدر خودشون رو ضعیف تلقی می کنن و از غرب یه غول رویایی ساختن که انگار مثلا بهترین چیز آرمانی در غرب است.......

به هر حال هر کس عقاید خودش رو داره و عقاید شما هم محترمه ولی منطق حکم میکنه که استقلال داشته باشی حتی اگه مجبور بشی خودت رو به کشتن بدی......

باید بدونید استقلال ایران الان توی انرژی هست، نفت ایران حداکثر تا 50 سال دیگه تمومه و ما باید به دنبال یه انرژی دیگه باشیم (هسته ای) که بعدا محتاج آمریکا و بقیه کشورها نشیم که کلی به پاشون بیافتیم و واسه انرژی هر کاری گفتن انجام بدیم، اگه هم جنگی رخ بده سر انرژی رخ میده مطمئن باشید.

از طرفی خیلی چیزها به فراماسونری و فراماسون ها ربط داره، وقتی کل جهان رو 13 خانواده فراماسون هدایت میکنن از نظرتون ایران که رسما میاد و میگه با اینها مخالفه موی دماغشون نیست؟ تو رو به خدا کمی منطقی تر فکر کنید

16. 3 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    2,530
    دریافت تشکر: 10,158
    قدرت امتیاز دهی
    3886
    Array
    داداشی's: جدید130

سلام
    از تمامی دوستان بابت شرکت در تاپیک تشکر میکنم.
    فقط کوشش کنید جانب اعتدال رو رعایت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط a3eman نمایش پست ها
    من واقعا متوجه نمیشم چرا مردم ایران اینقدر خودشون رو ضعیف تلقی می کنن و از غرب یه غول رویایی ساختن که انگار مثلا بهترین چیز آرمانی در غرب است.......

به هر حال هر کس عقاید خودش رو داره و عقاید شما هم محترمه ولی منطق حکم میکنه که استقلال داشته باشی حتی اگه مجبور بشی خودت رو به کشتن بدی......

باید بدونید استقلال ایران الان توی انرژی هست، نفت ایران حداکثر تا 50 سال دیگه تمومه و ما باید به دنبال یه انرژی دیگه باشیم (هسته ای) که بعدا محتاج آمریکا و بقیه کشورها نشیم که کلی به پاشون بیافتیم و واسه انرژی هر کاری گفتن انجام بدیم، اگه هم جنگی رخ بده سر انرژی رخ میده مطمئن باشید.

از طرفی خیلی چیزها به فراماسونری و فراماسون ها ربط داره، وقتی کل جهان رو 13 خانواده فراماسون هدایت میکنن از نظرتون ایران که رسما میاد و میگه با اینها مخالفه موی دماغشون نیست؟ تو رو به خدا کمی منطقی تر فکر کنید
    دوست عزیز، 13 خانواده ماسونی؟!!
    درسته آقای رائفی پور گفته ولی دعوت میکنم که منابع بیشتری رو هم مطالعه بفرمایین. یا حتی همون رائفی پور ذکر کرده در سخنانشون.
    دقت کنید خود آقای رائفی پور جایگاه معماران آزاد یا همون Free-ma-son ˈmā-sən رو در هرم قدرت کجا بیان میکنه . و ماسون چه نقشی (کوچکی یا بزرگی) رو بازی میکنه. و جمع کردن با منابع دیگر (نه مستند کذب ظهور که پر از تناقض است) ببینید خانواده 13 واقعا ...

تشکر.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمـــــــــــــــر دراز

جوان ز حادثه ای پـــــــــــــــــیر می شود گاهی

18. 6 کاربر از پست مفید داداشی سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    انسانیت
    ارسال تشکر
    9,863
    دریافت تشکر: 9,333
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    محسن آزماینده's: جدید21

نقل قول نوشته اصلی توسط a3eman نمایش پست ها
    اینکه دلیل نمیشه......

پس بسیج مردمی اینجا نقشش چیه؟؟؟؟؟؟

یعنی توی اسلام گفته فقط سربازای ارتش میتونن شهید بشن؟
    قبول کنید که کشور ما نسبت بودجه که برای کارهای نظامی و استراتژی مقابله با دشمن مصرف میکنه بیش از اندازه است

این بودجه به صورت غیر مستقیم باید به دست مردم برسه که نمی رسه

بسیج مردمی هم سازماندهی نیروهای مردمی توسط سپاه هست که بحث شد

همه می خواهند به بهشت بروند و لی نمی خواهند بمیرند

من مردن را می خواهم ولی نه در جنگ

می خواهم به جای شهید شدن ،بمونم و با مرگ طبیعی از در بهشت وارد بشم

20. 4 کاربر از پست مفید محسن آزماینده سپاس کرده اند .

صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع