دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: یه شب مهتاب

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 2
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : یه شب مهتاب

عالییییییی بود

2. کاربرانی که از پست مفید marziye1372 سپاس کرده اند.

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    92
    دریافت تشکر: 698
    قدرت امتیاز دهی
    88
    Array
    mina_bushehr's: خوشحال3

به دیدارم بیا هر شب در این تنهایی تنها و تاریک خدا مانند دلم تنگ است بیا ای روشن ای روشن تر از لبخند شبم را روز کن در زیر سرپوش سیاهی ها دلم تنگ است بیا بنگر چه غمگین و غریبانه در این ایوان سر پوشیده و این تالاب مالامال دلی خوش کرده ام با این پرستو ها و ماهی ها و این نیلوفر آبی و این تالاب مهتابی بیا ای همگناه من در این برزخ بهشتم نیز و هم دوزخ به دیدارم بیا ای همگناه ای مهربان

که اینان زود می پوشند رو در خوابهای بیگناهی ها و من می مانم و بیداد بی خوابی در این ایوان سر پوشیده متروک شب افتاده ست و در تالاب من دیریست که در خوابند آن نیلوفر آبی و ماهی ها پرستو ها بیا امشب که بس تاریک و تنهایم بیا ای روشنی اما بپوشان روی که می ترسم ترا خورشید پندارند و می ترسم از خواب برخیزند و می ترسم که چشم از خواب بردارند نمی خواهم ببیند هیچکس ما را نمی خواهم بداند هیچکس ما را و نیلوفر که سر بر می کشد از آب پرستو ها که با پرواز وبا آواز و ما هیها که با آن رقص غوغایی نمی خواهم بفهمانند بیدارند شب افتاده است و من تنها و تاریکم و در ایوان و در تالاب من دیریست در خوابند پرستو ها و ماهیها و آن نیلوفر آبی بیا ای مهربان با من! بیا ای یاد مهتابی
    از عجایب عشق همین است : تنها همان آغوش آرامت می کند که دلت را به درد می آورد .

4. کاربرانی که از پست مفید mina_bushehr سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    جنگلشناسی
    ارسال تشکر
    2,024
    دریافت تشکر: 527
    قدرت امتیاز دهی
    441
    Array
    يمنا's: چشمک2

ببخشيد ميشه متنه كامل اين شعر را هم بذارين
    لعنت به سفر كه هر چه كرد او كرد....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع