دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 122 , از مجموع 122

موضوع: **مسابقه باهوش ترین فرد انجمن نخبگان-شماره 2**

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    1
    دریافت تشکر: 11
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : **مسابقه باهوش ترین فرد انجمن نخبگان-شماره 2**

من کلمات+ امتیازات داده شده رو خیلی تحلیل کردم داری اشتباه امتیاز میدی
    تحلیل من:
    باتوجه به کلمه "آسمان" حرف "ن" جز حروف کلمه نیستش
    باتوجه به نبود "ن" و امتیاز "رویین" از حروف "ر،و،ی،ی" سه تاش هست که نتیجه میده حرف "ی" حتما هست و با توجه به "ماشین" در مکان چهارمقرار داره وبا توجه به کلمه "سفینه" در مکان سوم هم حرف "ی" هست

تا اینجا نتیجه گرفتیم که "ی" در مکان های 3و 4 تکرار شده

با توجه به کلمه "کری یر" از حروف "ک،ر،ر" حداقل دوتاش در کلمه که نتیجه میده حتما "ر" هم هست و با توجه به کلمه گلشهر "ر" در مکان پنجم هستش

باتوجه به "ماشین" حرف "ا"،با توجه به "رویین" حرف "و" و با توجه به "گلشهر" حرف "ه"
    و با توجه به کلمه "راهرو" هم تکرار "ر" را نتیجه میگیرم

تا حالا کلمه به صورت " - - ی ی ر" دراومده و با توجه به کلمه "رویین" در مکان اول نیست و با توجه به "کری یر" در مکان دوم هم نیست سایر جاها هم که مشخص شده

پس شما داری اشتباه امتیاز میدی
    لطفا امتیاز ها رو تصحیح کن

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی مکانیک
    ارسال تشکر
    425
    دریافت تشکر: 389
    قدرت امتیاز دهی
    26
    Array
    Hourad's: پر انرژی

پیش فرض پاسخ : **مسابقه باهوش ترین فرد انجمن نخبگان-شماره 2**

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood_saadi نمایش پست ها
    من کلمات+ امتیازات داده شده رو خیلی تحلیل کردم داری اشتباه امتیاز میدی
    تحلیل من:
    باتوجه به کلمه "آسمان" حرف "ن" جز حروف کلمه نیستش
    باتوجه به نبود "ن" و امتیاز "رویین" از حروف "ر،و،ی،ی" سه تاش هست که نتیجه میده حرف "ی" حتما هست و با توجه به "ماشین" در مکان چهارمقرار داره وبا توجه به کلمه "سفینه" در مکان سوم هم حرف "ی" هست

تا اینجا نتیجه گرفتیم که "ی" در مکان های 3و 4 تکرار شده

با توجه به کلمه "کری یر" از حروف "ک،ر،ر" حداقل دوتاش در کلمه که نتیجه میده حتما "ر" هم هست و با توجه به کلمه گلشهر "ر" در مکان پنجم هستش

باتوجه به "ماشین" حرف "ا"،با توجه به "رویین" حرف "و" و با توجه به "گلشهر" حرف "ه"
    و با توجه به کلمه "راهرو" هم تکرار "ر" را نتیجه میگیرم

تا حالا کلمه به صورت " - - ی ی ر" دراومده و با توجه به کلمه "رویین" در مکان اول نیست و با توجه به "کری یر" در مکان دوم هم نیست سایر جاها هم که مشخص شده

پس شما داری اشتباه امتیاز میدی
    لطفا امتیاز ها رو تصحیح کن
    سلام. اشتباه از امتیاز دهی نیست. بلکه در این مورد اشتباه از پیشنهادهاست. پیشنهاد خوب نباید دارای کلمه تکراری باشد، که پیشنهاد دهنده را گمراه کند. اگر در کلماتی که دارای حرف تکراری هستند دقت کنید و به حروف به دست آمده خودتان نیز نگاهی کنید به راحتی مشکل حل می شود.
    پیشنهاد میکنم کلمه جدیدی با حروف جدید پیشنهاد بدهید. (یعنی حرف اول و دوم خیلی کم در کلمات پیشنهادی قبلی آمده است.)

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع