دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 35 از 45 نخستنخست ... 2526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 448

موضوع: !!----- درمانگاه نخبگان ----!!

یار همراه
    رشته تحصیلی
    پرتودرمانی(رادیوتراپی)-مهندسی پزشکی(بیوالکتریک)
    ارسال تشکر
    12,285
    دریافت تشکر: 9,533
    قدرت امتیاز دهی
    1166
    Array
    poune's: جدید92

پیش فرض پاسخ : !!----- درمانگاه نخبگان ----!!

سلام همون طور که پزشکتون گفته شما هیچ مشکلی ندارید.
    به توصیه های پزشکتون عمل کنید و نگران نباشید.
    اگه مشکل گوارشی دارید باید به پرشکتون میگفتید بهتره در این رابطه با همون پزشک مشورت کنید اگه لازم باشه خود شون شما رو به متخصص مربوطه ارجا میدن.
    سلامت باشید.

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

سلام
    من پارسال سرماخوردم شدید دکتر رفتم کلی قرص و دارو و پنی سلین و...
    که فقط 3 روز روزی 2 تاپنی سیلین داشتم میزدم
    ولی خوب نشدم
    بعد گفتن ریت چرک کرده نمیدونم سیاه سرفه گرفتی ...
    1ماه طول کشید تا با اکسترومتور فان-پی و انواع دارو همای دیگه وضعم درست شد و کاملا خوب شدم
    ولی از اون موقع تا حالا با سرد شدن هوا دوباره حالم بد میشه و 3 سوت سرما میخورم
    یه نسیم هوای خنک کافیه تا سرما بخورم
    الانم دوباره سرما خوردم ولی باز دارم خوب میشم
    اما هم خیلی طول میکشه خوب شم
    هم با یه سر کوچه رفتن و برگشتن با این که شالگردن و...میندازم سه سوت حالم بد میشه
    الانم باید هر روز یه اموکسی سیلین بخورم وگرنه باز شروع میشه
    کلافه شدم اخه من باید چه کنم

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

یار همراه
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    12,285
    قدرت امتیاز دهی
    1166
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین مت نمایش پست ها
    سلام
    ولی خوب نشدم
    1ماه طول کشید تا با اکسترومتور فان-پی و انواع دارو همای دیگه وضعم درست شد و کاملا خوب شدم
    هم با یه سر کوچه رفتن و برگشتن با این که شالگردن و...میندازم سه سوت حالم بد میشه
    سلام خدمت شما.
    شما بهتره به فوق تخصص داخلي – ريه مراجعه کنید تا کمکتون کنه.
    اول یه سوال آموکسی سیلین رو دکترتون تجویز کرده روزی یه دونه بخورید یا خودتون خود درمانی میکنید؟!
    قرص آموکسی سیسیلین باید دوره 10 روزه ی هر 8 ساعت یکبار حتما خورده شه این دارو اگرچه تو ایران مثل نقل و نبات استفاده میشه ولی خیلی خطرناکه و باعث مقاومت میکربی در بدن میشه و تمامی باکتری های مفید رو میتونه از بین ببره و زخم های گوارشی ایجاد کنه خواهش دارم از شما و سایر دوستان که مطلقا این دارو رو خودسرانه مصرف نکنن.
    برای کسانی که سرماخوردگی معمولی دارند من پیشنهاد میکنم که اصلا قرصهایی مثل کلد استاپ یا سرما خوردگی مصرف نکنن چون این داروها دارای مواد انتی هیستامین هستند که مخاط بینی و دهان رو ترشحش رو افزایش داده و غلیظ میکنه و روند بهبود بیماری رو کند میکنه. بهترین درمان سرماخوردگی شستو شوی بینی و دهان با سرمهای شصت و شوی سدیم کلراید موجود در داروخانه هاست. اگر طول دور بیماری فرد بیش از 3 تا 7 روز بشه چون در این مدت بیماری از نوع ویروسی بوده و باید طول مدت بیماری تموم بشه و درمان دارویی نداره ولی اگر با تب و بد شدن بیش از حد حال بیمار همراه شد بیماری به سرماخوردگی میکروبی تبدیل شده و حتما باید به پزشک مراجعه شود.

4. کاربرانی که از پست مفید poune سپاس کرده اند.

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

نقل قول نوشته اصلی توسط poune نمایش پست ها
    سلام خدمت شما.
    شما بهتره به فوق تخصص داخلي – ريه مراجعه کنید تا کمکتون کنه.
    اول یه سوال آموکسی سیلین رو دکترتون تجویز کرده روزی یه دونه بخورید یا خودتون خود درمانی میکنید؟!
    قرص آموکسی سیسیلین باید دوره 10 روزه ی هر 8 ساعت یکبار حتما خورده شه این دارو اگرچه تو ایران مثل نقل و نبات استفاده میشه ولی خیلی خطرناکه و باعث مقاومت میکربی در بدن میشه و تمامی باکتری های مفید رو میتونه از بین ببره و زخم های گوارشی ایجاد کنه خواهش دارم از شما و سایر دوستان که مطلقا این دارو رو خودسرانه مصرف نکنن.
    برای کسانی که سرماخوردگی معمولی دارند من پیشنهاد میکنم که اصلا قرصهایی مثل کلد استاپ یا سرما خوردگی مصرف نکنن چون این داروها دارای مواد انتی هیستامین هستند که مخاط بینی و دهان رو ترشحش رو افزایش داده و غلیظ میکنه و روند بهبود بیماری رو کند میکنه. بهترین درمان سرماخوردگی شستو شوی بینی و دهان با سرمهای شصت و شوی سدیم کلراید موجود در داروخانه هاست. اگر طول دور بیماری فرد بیش از 3 تا 7 روز بشه چون در این مدت بیماری از نوع ویروسی بوده و باید طول مدت بیماری تموم بشه و درمان دارویی نداره ولی اگر با تب و بد شدن بیش از حد حال بیمار همراه شد بیماری به سرماخوردگی میکروبی تبدیل شده و حتما باید به پزشک مراجعه شود.
    دکتر گفت 8 ساعت یه بار منم همونجوری خوردم بعد از این که حالم بهتر شد 2-3 روزه دارم روزی یدونه میخورم
    اما دیگه تموم شد بستش دیگه نمیخورم
    بعد هم من هر قرصی بگیرم توی ویکی سرچ میکنم ببینم چجئری باید مصرف بکنم که .....
    باشه حتما رجوع میشود
    ممنون که راهنمودید مارا

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

6. کاربرانی که از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    گیاهپزشکی
    ارسال تشکر
    289
    دریافت تشکر: 152
    قدرت امتیاز دهی
    24
    Array

سلام
    پرسیده بودید رفتید دکتر قلب جواب میدمنگید چرا دانشمند بازی در آوردم حواسم نبود از نقل قول استفاده کنم خب!!!!!!مراجعه شما به رزیدنت گوارش هم ضرری نداره البته"ری ز ی د ن ت"نه هر دکتری !وقتی مراجعه کردین قرص ها رو هم با خودتون ببرید تا اگه مشکلی با هم داشتن مصرف نشن!علائم بیماری قلبی درد توی تمام قفسه سینه است به طوری که احساس کنی یه چیز سنگین روی سینته،و دیگه اینکه نبضت نامنظم بزنه توی دست چپت احساس درد کنی معمولا جوونا خیییییلی کم بیماری قلبی می گیرن و بیشتر قلب دردشون مربوط به عادات غذاییشون و معده اشونه.
    البته اینا نظر من بود بالاخره هرچی باشه مدیر بخش پزشکی یه چیزی می دونن که میگن یه موقع جسارت نشده باشه!
    ویرایش توسط آرمانگرا : 22nd November 2011 در ساعت 05:20 PM

8. 4 کاربر از پست مفید آرمانگرا سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    گیاهپزشکی
    ارسال تشکر
    289
    دریافت تشکر: 152
    قدرت امتیاز دهی
    24
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین مت نمایش پست ها
    سلام
    ولی خوب نشدم
    سلام گرچه میدونم اگه نیازی داشتید حتما یه پیامی می دادید ولی خب از اونجایی که چو عضوی به درد آورد روزگار.........بیخیال
    شما اینقدر آننتی بیوتیک مصرف کردید که دیگه روتون اثر خودشو نمیذاره بدنتون نسبت بهش مقاوم شدهبه نظرم اگه به تجویز منم عمل کنید اگه سود نکنید ضرر هم نمی بینید.2 نوع عسل وجود داره عسل قنقال:که ضد سرفه نرم کننده سینه خلط آور و کنترل اسپاسم سرفه و یکی هم عسل اکالیپتوس:درمان آنفولانزا و سرماخوردگی های مزمن
    یه نوع چای هم هست.چای مرزنجوش طرز استفاده اش به این شکل که 1مشت کوچک+2لیوان آبجوش روی حرارت غیر مستقیم دم بکشد و مصرف بشه
    چای کوهی هم برای تقویت سیستم ایمنی تضعیف شده مناسبه.

10. 2 کاربر از پست مفید آرمانگرا سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    1
    دریافت تشکر: 43
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

باسلام دوباره
    من هنوز کمرم و جدیدا دو ماه زیر شکمم درد می کنه و می زنه به پهلوهام ولی دفعه قبل به موقعه پریود شدم و فقط یک روز جلو اتداختم و یک کیلو هم اضافه وزن پیدا کردم دکتر بهم گفت که کیستت خوب شده و ترشح سفید هم دارم احتمال بارداری چقدر لطفا کمکم کنید .

با تشکر

12. کاربرانی که از پست مفید manidf سپاس کرده اند.

یار همراه
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    12,285
    قدرت امتیاز دهی
    1166
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط manidf نمایش پست ها
    باسلام دوباره
    من هنوز کمرم و جدیدا دو ماه زیر شکمم درد می کنه و می زنه به پهلوهام ولی دفعه قبل به موقعه پریود شدم و فقط یک روز جلو اتداختم و یک کیلو هم اضافه وزن پیدا کردم دکتر بهم گفت که کیستت خوب شده و ترشح سفید هم دارم احتمال بارداری چقدر لطفا کمکم کنید .

با تشکر
    سلام این جور که من احساس میکنم خیلی استرس دارید. کمی ریلکس باشید و به پزشکتون مراجعه کنید، بهش اعتماد داشته باشید و دستوراتش رو دقیقا اجرا کنید حتما انشاا... مشکلتون برطرف میشه.
    خدا رو شکر مشکل کیستتون هم برطرف شده . آخرین باری که به پزشکتون مراجعه کردید چی گفت؟ گفت برای بارداری مشکلی دارید؟

14. کاربرانی که از پست مفید poune سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    1
    دریافت تشکر: 43
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

دفعه قبل بهم کلومفین داد گفت از 5 قاعدگی شبی دوتا بخور تا 5شب . و گفت ترشحت کم بعد گفت قبل از عادت شدنت بیا اگه ممکن توضیح بدید .

باتشکر فراوان از شما

16. کاربرانی که از پست مفید manidf سپاس کرده اند.

یار همراه
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    12,285
    قدرت امتیاز دهی
    1166
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط manidf نمایش پست ها
    دفعه قبل بهم کلومفین داد گفت از 5 قاعدگی شبی دوتا بخور تا 5شب . و گفت ترشحت کم بعد گفت قبل از عادت شدنت بیا اگه ممکن توضیح بدید .

باتشکر فراوان از شما
    سلام دوست من

در افرادی که تخمک گذاری در آن ها نامنظمه یا اصلا وجود ندارد و یا سندرم تخمدان پلی کیستیک دارن کلومیفن می تواند به باروری کمک کنه.
    کلومیفن معمولا به شکل قرص در یک دوره پنج روزه مصرف می شوه که به تولید هورمونهایی که باعث آزاد شدن تخمک می شوند مثل fsh
    کمک می کنه و تخمدانها را وادار به تولید تخمک می کنه.
    بعد از پایان مصرف یک دوره کلومیفن، هورمون lh ازهیپوتالاموس ترشح میشه واین هورمون به تخمدانها فرمان می دهد که تخمک رسیده شده را به داخل لوله های رحمی آزاد کنن. احتمالا پس از پنج تا دوازده روز بعد از مصرف آخرین قرص، تخمک گذاری می کنید. اغلب زنان بیشتر اوقات سه تا شش دوره درمان دریافت می کنن.
    البته داروهای باروری حیطه وسیعی از اثرات جانبی کوچک راشامل می شن که شامل تورم خفیف تخمدانها، درد معده، حساسیت سینه ها، بی خوابی، تهوع واستفراغ، تاری دید، سردرد، خستگی و ... رو ممکنه داشته باشن ولی چون شما تحت نظر پزشک استفاده میکنید جای نگرانی نداره.
    علاوه بر این شما 10درصد احتمال بارداری دو قلویی را با این داروها دارید.
    داروهای باروری در تحریک تخمدان بسیار موفقیت آمیزن: حدود 80 درصداز زنان در اولین سه ماهه درمان تخمک گذاری می کنن.از آنهایی که تخمک گذاری می کنن، 40 درصد حامله می شوند.

صفحه 35 از 45 نخستنخست ... 2526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)