نيکبخت واحدي مهاجم تيم فوتبال پيروزي که براي بازي با پگاه گيلان و استقبال از علي کريمي آماده مي شود، به سئوالات خبرنگار خبرگزاری پاسخ داد.
نيکبخت در ابتدا به تشريح بازي از پيام پرداخت، ما در اين بازي برخي از بازيکنان ‌تيم را نداشتيم ولي ساير بازيکنان عالي کار کردند و توانستيم پيام را شکست دهيم، البته پيام در اين بازي ‌خيلي خوب بود و همانطور که قبل از بازي گفته بودم، ما نبايد فريب وضعيت پيام را مي خورديم.

*دليل اينکه بعضي از هواداران مشهدي دراين روز استقبال خوبي از تو نکردند چه بود؟
ايرادي ندارد، من حساب مردم خوب مشهد را با اين افراد يکي نمي کنم، ‌فوتبالم را از مشهد آغاز کرده ام و اين شهر را دوست دارم، به اين حرفها هم عادت کرده ام و به آنها اهميتي نمي دهم.
*احساست درباره اينکه همچنان در رتبه هاي بالاي جدول مؤثرترين بازيکن ليگ و پيروزي هستي، چيست؟
از اين بابت خيلي خوشحال هستم، چون اين بزرگترين هدف من است، خوشحالم که براي تيم محبوبم پرسپوليس مفيد و مؤثر بوده‌ام و اميدوارم که بتوانم امسال مؤثر‌ترين بازيکن در پرسپوليس و ليگ شوم.

*براي بازي با پگاه، علي کريمي و مهاجم برزيلي تيم به ليست پرسپوليس اضافه شدند، در اين مورد چه نظري داري؟
علي کريمي آنقدر بازيکن بزرگ و با ارزشي است که اصلاً لازم نيست در مورد وي صحبت کرد فقط نام علي کريمي مي‌‌تواند براي هر تيمی يک نعمت باشد، چون او با توجه به خصوصياتي که دارد، مي‌تواند به تنهايي يک وزنه بزرگ براي پرسپوليس باشد، با آمدن علي کريمي قدرت پرسپوليس دو چندان مي‌شود، ‌وي در اين مدت کوتاه با تمامي بازيکنان هماهنگ شده است و اميدارم که در بازي‌ با پگاه، تيم يک جشن خوب و پرگل براي استقبال از کريمي بگريد.
وي در مورد "دي کارمو" ‌مهاجم جديد و برزيلي پرسپوليس نيز گفت:‌ در مورد "دي کارمو" فعلاً نمي توانم نظر بدهم اما با توجه به تأييد کادر فني مطمئناً وي نيز بازيکن خوبي است و اميدوارم که با گلزني "دي کارمو" پرسپوليس متمول تر شود، البته اين "دي کارمو" رقباي زيادي مثل کريمي دارد که همين امر کارش را سخت مي کند.
نيکبخت در خصوص بازي با استقلال نيز گفت: ‌زود است که راجع ‌به دربي صحبت کنيم ولي بايد تأکيد کنيم تيمي که براي قهرماني بسته مي شود، به سه امتياز همه بازي‌ فکر مي کند.

آيا در مورد تيم ملي و حضور در ترتيب آن نااميد نيستي؟
هرگز؛ اصلاً چنين حرفي را نزنيد، من در پرسپوليس و بازي هاي ليگ آنقدر خوب کار مي کنم تا به تيم ملي دعوت شوم، مي دانم اگر در پرسپوليس خوب باشم و بدرخشم، مربيان تيم ملي طي دعوت مي‌کنند، ‌شک نکنيد که به جام جهاني مي رویم؛ رفتن به جام جهاني از بزرگترين آرزو‌هاي من است که به آن مي رسم.