دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 69

موضوع: اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    فناوري اطلاعات
    ارسال تشکر
    436
    دریافت تشکر: 1,132
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

پیش فرض پاسخ : اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

نقل قول نوشته اصلی توسط باستان شناس نمایش پست ها
    کدوم واحد دانشگاهیییییییی ؟؟
    مطمنا خبرگزاری حتمن ذکر میکنه کدوم واحددانشگاهی
    لطفا لینک منبع اصلی ذکر شود....

جناب کیانی شما تهران دانشگاه تهران و دانشگاه هنر دانشگاه دولتی رفتی تا الان ؟؟
    توصیه میکنم حتمن ی سری بزنید ببنید ایا این دانشگاه های دولتی که زیر نظر دولت هستن اسلامی رفتار میکنن !

جناب کیانی حتمن برو دانشگاه هنر رو ببین دانشجویان زیر سایه درختان نشستن دارن گیتار میزنن دختر و پسر با هم اواز میخونن

مطمنا اینا رو ندیده ولی من دیدم البته اگه غیر اسلامی بود دانشگاه که دولتی هست حتمن ی تلنگری به قول شما میخورد.
    منم موافقم شاید تعدادی از این عکس ها واقعی باشه اما من ندیدم دختری رو با روسری با اون آرایش مو داخل دانشکاه راه بدن شایدم برا ما اینطوره و توی پایتخت شرایط فرق داره اما در هر حال در همه جا خوب و بد در کنار هم وجود داره یک جامعه ایده آل با رعایت همه ی موارد اسلامی تنها در زمان حکومت حضرت مهدی (عج) امکان پذیره آیا خود شما یک مسلکان کاملی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و به همه ی دستورات خدا عمل میکنی ؟؟؟؟
    من که نتونستم باشم !!!!
    زندگی قانون باورها و لیاقتهاست .
    همیشه باور داشته باش که لایق بهترین هایی .

http://www.mahak-charity.org/main.php
    انجمن حمايت از كودكان سرطاني (به اميد جامعه اي سالم )

2. 3 کاربر از پست مفید s.golgol سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    5,235
    دریافت تشکر: 5,016
    قدرت امتیاز دهی
    218
    Array
    NameEly's: جدید19

اقا مهدي گل شما از پست ها و تاپيك هايي كه توي سايت ميزارين ديدگاهتون كاملا معلومه و هر كسي هم چيزي بگه شما قبول نمي كنيد مثل ما كه شما هر چي بگين قبول نمي كنيم چون ديدگاهمون كامل فرق مي كنه
    شما مياين فقط دانشگاه ازاد رو مورد بحث قرار مي ديدن چون با دانشگاه ازاد مشكل داريد
    بقول يكي از دوستان حجاب كه توي دانشگاه شكل نمي گيره
    بقول باستان شناس كه از سهراب گفته ( چشمها را بايد شست جوري ديگر بايد ديد )
    شما با يك ديد مي خواين فقط يك قشر رو خراب كني در صورتي كه شايد در قشر مقابل وضعيت مشابه اين باشه
    من نمي گم دانشگاه ازاد از سراسري خيلي بهتره ، نه چون واقيت نداره ولي نمي گم هم كه دانشگاه ازاد حوزه ي علميست بخاطر حجابشون ،چون دست كمي هم از دانشگاه ازاد نداره از نظر حجاب
    خيلي چيزها از اون سال 57 فرق كرده
    اون زمان فرشته اي در ميان ما بود كه الان نيست
    فشاري كه روي جون الان هست اون زمان نبوده حتي يك درصد
    يك جمله هم به نيلوفر عزيز بگم يك تفاوتي كه دانشگاه ازاد داره با دولتي اينه كه هر فرد رشته اي كه دوست داره رو ميره نه مثل دانشگاه دولتي كه كسي به رشته اي علاقه داره ولي نمي تونه بره اون رشته و مجبور رشته اي كه دوست نداره بره رو ميره

ارام تر سکوت کن : ... !
    صدای بی تفاوتی هایت ازارم می دهد
    کلاس های برنامه نویسی ( اموزش )
    کلاس های برنامه نویسی سایت ( اطلاعیه )

4. 5 کاربر از پست مفید NameEly سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    5,235
    دریافت تشکر: 5,016
    قدرت امتیاز دهی
    218
    Array
    NameEly's: جدید19

شما يك نظر سنجي راه بندازيد كه چند نفر از اعضا ديد شما رو دارند
    از توي همين پست ها معلومه
    ارام تر سکوت کن : ... !
    صدای بی تفاوتی هایت ازارم می دهد
    کلاس های برنامه نویسی ( اموزش )
    کلاس های برنامه نویسی سایت ( اطلاعیه )

6. 2 کاربر از پست مفید NameEly سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

Arrow پاسخ : اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج مهدی کیانی نمایش پست ها
    خوب انگار شما قصد ندارید بگذرید.

ببینید دوست عزیز شما در اولین نوشته اید: الان سال 1390 شمسی هست و نیازهای جامعه فرق کرده از چند نظر میشه بهش نگاه کرد البته اگه منو به کوته فکری یا کوته بینی متهم نکنید که اگر هم متهم کنید اشکالی نداره.

همونطور که از نام کاربری شما بر می آد باستان شناس هستید. خوشحالم با کسی دارم مباحثه می کنم که با تاریخ این مرز بوم آشنایی کامل دارم . فقط یک سوال از شما می پرسم و امیدوارم با این سوال تمام نقاط تاریک و علامت سوالهای فکر شما به روشنایی تبدیل بشه ...
    سوال : چرا در هیچ یک از مجسمه های انسانی و بویژه مجسمه های زنان زمان هخامنشیان در مجموعه تخت جمشید در مرودشت فارس هیچگونه اثری از بی حجابی یا بد حجابی نیست ؟
    دوست من ! گفته اید که مقتضیات زمان فرق می کند . منظورتان قاعدتا این است که چون زمان به جلو رفته پس باید خیلی چیزها را کنار گذاشت (دوست ندارم باز دراین جمله وارد بحث سیاسی بشم). درست است که برخی نیازها فرق کرده ولی اعتقاد بسیاری از مردم ایران به اسلام و حجاب و انقلابشان تغییری نکرده است. و ...
    دوست من از این شش سالی که دولت اصول گرا بر سر کار بوده بگذریم به 24 سال حاکمیت جریان اصلاح طلب می رسیم که ... ( از وارد شدن به بحث های سیاسی در این مکان علمی معذورم)

دوست خوبم ! اگر منظورتان از سرکوب دستگیری آنهایست که بانک آتیش می زدند و به در روز عاشورا سال 88 در همین تهران ما برای امام حسین(ع) سوت و کف می زدند، خدا رو شکر که ما افرادی داریم که سرکوب می کنند . مگر ما عزیزتر از امام حسین (ع) هم داشتیم که آنها آنگونه بیشرمانه به مقدسات ما توهین کردند.

دوست من ! لطفا بگذریم...

مطمنا زمانی که حرفای همدیگر رو شنیدم حتمن میگذریم !!

اقا مهدی قرار شد هر زمان صحبتی شما گفتی سند و مدرک بزارید درسته؟
    جالب گفتی عاشواری 88 ی تعدادی در مثال شعبان بی مخ رزیم گذشته ظاهر شدند همه خرابکاری و بی احترامی کردند ولی اخرش چی شده .؟؟..تمامی کار خرابی ها افتاد گردن ی مشت دانشجو شهرستانی و خوابگاه نشین که البته همون شعبان محل زندگی اونا رو با خاک و خون یکی کردند این سند زنده دارد اقا مهدی !
    ی سند مستند لطفا در همین تاپیک قید بفرمایید که نشون بدهید حزب مقابل بانک اتش زد لطفا از خبرگزاری متملق لطفا نظر نزارید ....ممنون میشم....

دوست عزیز خیلی ساده هست تصاویر و عکس گرفت و چند لباس رنگ حزب مقابل رو پوشید که نشون بدهد بله حزب مخالف این اتش زدن ها رو انجام داده درسته؟
    قضاوت خیلی ساده هست !

شما اطمینان دارید یا مدرک دارید که میگید کسانی از حرب مخالف اتش زده مکانی و یا هر کاری....جناب کیانی ! دست بالای دست بسیار هست ! از هر دست بگیری از همون دست پس میگیرید این یک اصل هست تو زندگی !

اقای کیانی
    مطمنا خود من با حجاب مطمن باشید مخالفتی ندارم و هرگز در هیچ جایی نگفتم حجاب نباشه ....
    بله درسته در دوره هخامنشیان خدا رو شکر همون سلسله ای که نظام کنونی با اون سر ناسازگاری داره و دوست داره اثارش نابود بشه (توی امضام گذاشتم ی مورد رو لطفا حتمن ببنید)خیلی مقید به مسایل حجاب بوده و چادر موردی بوده برای قبل از تاریخ اسلامی ایران. البته اون چادری که الان می پوشن و با پوشیدن اون عده ای هزار کار کار انجام میدن که صد تا بی حجاب انجام نمیدن !
    مطمنا خود شما دیدید !!

بله حجاب فرقی نکرده مطمنا عقایددرباره اون تغییر نکرده اصولش همون هست !
    ولی تغییرات زمانی که فقط برای حجاب نیست اقا مهدی !!

جناب کیانی مطمنا در دوره زمانی که من از تاریخ ایران میدونم مطمنا خودم رو غول تاریخ نمیدونم چون زمان زیادی طل میکشه تا خود من به ارزش واقعی اریو برزن ها و یوتاپ ها و ....
    برسم و ارزش وجودی اونا رو کشف کنم ولی این کنته که هیچ حکومتی پایدار نیست بخصوص از نوع ظلم رو میدونم....هیچ حکومتی تا ابد باقی نمیمونه....از حکومت های فعلی هم این نکته مبرا نیست ....

شما درباره ایران حرف میزنید ایرانی که متعلق به همه ماست و ما خواهان سربلندی اون هستیم
    مطمنا امام حسین خودشون فرموندند......اگه دین نداری حداقل ازاده باشید !!

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

8. 3 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم دامی
    ارسال تشکر
    320
    دریافت تشکر: 1,150
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

اقا مهدی قرار شد هر زمان صحبتی شما گفتی سند و مدرک بزارید درسته؟
    جالب گفتی عاشواری 88 ی تعدادی در مثال شعبان بی مخ رزیم گذشته ظاهر شدند همه خرابکاری و بی احترامی کردند ولی اخرش چی شده .؟؟..تمامی کار خرابی ها افتاد گردن ی مشت دانشجو شهرستانی و خوابگاه نشین که البته همون شعبان محل زندگی اونا رو با خاک و خون یکی کردند این سند زنده دارد اقا مهدی !
    ی سند مستند لطفا در همین تاپیک قید بفرمایید که نشون بدهید حزب مقابل بانک اتش زد لطفا از خبرگزاری متملق لطفا نظر نزارید ....ممنون میشم....

دوست عزیز خیلی ساده هست تصاویر و عکس گرفت و چند لباس رنگ حزب مقابل رو پوشید که نشون بدهد بله حزب مخالف این اتش زدن ها رو انجام داده درسته؟
    قضاوت خیلی ساده هست !

شما اطمینان دارید یا مدرک دارید که میگید کسانی از حرب مخالف اتش زده مکانی و یا هر کاری....جناب کیانی ! دست بالای دست بسیار هست ! از هر دست بگیری از همون دست پس میگیرید این یک اصل هست تو زندگی !

اقای کیانی
    مطمنا خود من با حجاب مطمن باشید مخالفتی ندارم و هرگز در هیچ جایی نگفتم حجاب نباشه ....
    بله درسته در دوره هخامنشیان خدا رو شکر همون سلسله ای که نظام کنونی با اون سر ناسازگاری داره و دوست داره اثارش نابود بشه (توی امضام گذاشتم ی مورد رو لطفا حتمن ببنید)خیلی مقید به مسایل حجاب بوده و چادر موردی بوده برای قبل از تاریخ اسلامی ایران. البته اون چادری که الان می پوشن و با پوشیدن اون عده ای هزار کار کار انجام میدن که صد تا بی حجاب انجام نمیدن !
    مطمنا خود شما دیدید !!

بله حجاب فرقی نکرده مطمنا عقایددرباره اون تغییر نکرده اصولش همون هست !
    ولی تغییرات زمانی که فقط برای حجاب نیست اقا مهدی !!

جناب کیانی مطمنا در دوره زمانی که من از تاریخ ایران میدونم مطمنا خودم رو غول تاریخ نمیدونم چون زمان زیادی طل میکشه تا خود من به ارزش واقعی اریو برزن ها و یوتاپ ها و ....
    برسم و ارزش وجودی اونا رو کشف کنم ولی این کنته که هیچ حکومتی پایدار نیست بخصوص از نوع ظلم رو میدونم....هیچ حکومتی تا ابد باقی نمیمونه....از حکومت های فعلی هم این نکته مبرا نیست ....

شما درباره ایران حرف میزنید ایرانی که متعلق به همه ماست و ما خواهان سربلندی اون هستیم
    مطمنا امام حسین خودشون فرموندند......اگه دین نداری حداقل ازاده باشید !!
    خدمت برادر عزیزم باستان شناس و
    nameely عزیز سلام دارم.

دوستان و همکاران گرامی در حد درک پایین این رو متوجه شدم که شما با نظام مشکل دارید پس لطفا دیگه بحث رو ادامه ندیم چون شما از اساس با نظام مشکل دارید در حالی که من کاملا موافق نظام هستم.

در یک جایی فرمودید که از پست هایی که من توی سایت میزارم کاملا مشخص که به چه طیف فکری وابسته هستم . بله من یک اصولگرا هستم و افتخار هم می کنم.
    یک جای دیگه فرمودین که من قصد تخریب ساختار دانشگاه آزاد و پاک کردن چهره دانشگاه دولتی دارم. نه من فقط خبری رو که خیلی از خبرگزاری ها گذاشته بودند و تصویر گذاشتند ،در این تاپیک گذاشتم.(این هم لینک خبر از یک خبرگزاری دیگر http://www.jahannews.com/vglgnn9qnak9uuv..paar4r1q.html) این شما هستید که باید دیدتون رو عوض کنین و به دیدگاههای دیگران هم احترام بذارید.
    اللهم ارزقنا زیارت لبیتک الحرام

10. کاربرانی که از پست مفید Number One سپاس کرده اند.

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

خدمت برادر عزیزم باستان شناس و
    nameely عزیز سلام دارم.

دوستان و همکاران گرامی در حد درک پایین این رو متوجه شدم که شما با نظام مشکل دارید پس لطفا دیگه بحث رو ادامه ندیم چون شما از اساس با نظام مشکل دارید در حالی که من کاملا موافق نظام هستم.

در یک جایی فرمودید که از پست هایی که من توی سایت میزارم کاملا مشخص که به چه طیف فکری وابسته هستم . بله من یک اصولگرا هستم و افتخار هم می کنم.
    یک جای دیگه فرمودین که من قصد تخریب ساختار دانشگاه آزاد و پاک کردن چهره دانشگاه دولتی دارم. نه من فقط خبری رو که خیلی از خبرگزاری ها گذاشته بودند و تصویر گذاشتند ،در این تاپیک گذاشتم.(این هم لینک خبر از یک خبرگزاری دیگر http://www.jahannews.com/vglgnn9qnak9uuv..paar4r1q.html) این شما هستید که باید دیدتون رو عوض کنین و به دیدگاههای دیگران هم احترام بذارید.

جناب کیانی من هیچی نیستم غیر از فرزند ایران عزیزم نه هیچ حزب و هیچ دسته و هیچ فرقه ای هم وابستگی ندارم و
    اصلا افتخار نمیکنم که هواخواه ی حزب خاص باشم مطمنا فقط و فقط هواخواه ایران و ایرانی و بخصوص خلیج همیشگی فارس هستم ....

مطمنا منظور منو درک کردید هر جا به ایرانم و به مردم کشورم بی احترامی بشه حالا از طرف خود ایرانی ها باشه از طرف اجنبی ها باشم رگ گردنم برجسته میشه درش شک نکن !

هیچ مشکلی همین در همین تاپیک میگم به نظام حاکم ندارم بخصوص در نظام حاکم بر جامعه اگه هم ایرادی و مشکلی هست با درک کردن مردم توسط مسولین جامعه و جامعه ای که مردم من درش زندگی میکنن مطمنا میتونیم دولتی عالی و شکوفا داشته باشیم....ولی خب تا زمانی این این خواسته نباشه مخالفت هست این طبیعی هست !

جناب کیانی من مثل شما وابسته و پیراسته و هواخواه هیچ حزبی نیستم !!
    فقط حزبم.... مردم ایران و فرزند ایران هستم .....
    برای ایرانم هر کاری میکنم و تا الانم انجام دادم در حد توانم....

و البته خانواده من قبلا بهتون گفتم جور سنگینی بابت حمایت از نظام کنونی پرداخت کردن
    و به عنوان ایرانی حق دارم پیگیر حق و حقوقم باشم و اصلا هم ازش دست بر نمیدارم...

من به دیدگاه شما احترام میزارم ولی لطفا شما هم احترام بزارید
    مطمنا افراد در انتخاب دیدگاه زندگی ازاد هستن ...
    ما هم همگی ازاد هستیم....

"
    کوروش بزرگ"

12. کاربرانی که از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم دامی
    ارسال تشکر
    320
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

Question پاسخ : اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

جناب کیانی من هیچی نیستم غیر از فرزند ایران عزیزم نه هیچ حزب و هیچ دسته و هیچ فرقه ای هم وابستگی ندارم و
    اصلا افتخار نمیکنم که هواخواه ی حزب خاص باشم مطمنا فقط و فقط هواخواه ایران و ایرانی و بخصوص خلیج همیشگی فارس هستم ....

مطمنا منظور منو درک کردید هر جا به ایرانم و به مردم کشورم بی احترامی بشه حالا از طرف خود ایرانی ها باشه از طرف اجنبی ها باشم رگ گردنم برجسته میشه درش شک نکن !

هیچ مشکلی همین در همین تاپیک میگم به نظام حاکم ندارم بخصوص در نظام حاکم بر جامعه اگه هم ایرادی و مشکلی هست با درک کردن مردم توسط مسولین جامعه و جامعه ای که مردم من درش زندگی میکنن مطمنا میتونیم دولتی عالی و شکوفا داشته باشیم....ولی خب تا زمانی این این خواسته نباشه مخالفت هست این طبیعی هست !

جناب کیانی من مثل شما وابسته و پیراسته و هواخواه هیچ حزبی نیستم !!
    فقط حزبم.... مردم ایران و فرزند ایران هستم .....
    برای ایرانم هر کاری میکنم و تا الانم انجام دادم در حد توانم....

و البته خانواده من قبلا بهتون گفتم جور سنگینی بابت حمایت از نظام کنونی پرداخت کردن
    و به عنوان ایرانی حق دارم پیگیر حق و حقوقم باشم و اصلا هم ازش دست بر نمیدارم...

من به دیدگاه شما احترام میزارم ولی لطفا شما هم احترام بزارید
    مطمنا افراد در انتخاب دیدگاه زندگی ازاد هستن ...
    ما هم همگی ازاد هستیم....

! ! !

ممنون از ابراز لطف شما ولی واقعا تعجب میکنم از کِی تا حالا ** تفکر اصولگرایی ** به حزب تبدیل شده ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اصولگرایی که حزب نیست .

اتفاقا من اصلا خودم رو در احزاب محصور نمیکنم.
    ببخشید یک مطلب دیگه اینکه : شما مرتب میگید ایرانی هستید مگه ما ایرانی نیستیم ؟؟؟؟!! نکنه فکر می کنید ما آمریکایی هستیم ؟
    اگه یه نگاه به فامیلی من داشته باشید متوجه میشید که اتفاقا از اون فامیلیهای اصیل ایرانی هستش.
    در ضمن ما هم سه تا از دایی هام رو که مهندس بودند برای دفاع از همین ایران که می گید بدون هیچ چشم داشتی تقدیم کردیم و خدای نکرده اگه جنگی پیش بیاد ، خودم و خانوادم حتما برای دفاع از وطن خواهیم رفت.
    ویرایش توسط Number One : 15th July 2011 در ساعت 04:01 PM

14. کاربرانی که از پست مفید Number One سپاس کرده اند.

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

! ! !

ممنون از ابراز لطف شما ولی واقعا تعجب میکنم از کِی تا حالا ** تفکر اصولگرایی ** به حزب تبدیل شده ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اصولگرایی که حزب نیست .

اتفاقا من اصلا خودم رو در احزاب محصور نمیکنم.

مطمنا با بزرگنمایی فونت نمیشه حرف رو به کرسی عدالت نشوند !
    اتفاقا در پست قبلی خودتون جناب کیانی عرض داشتین که طرفدار حزب اصول گرا هستید باعث تعجب هست حرف خودتون رو رد میکنید جای بحث داره بعدش میگید خود رو محصور نمی کنید جالبه !

مطمنا تفکر یا حزب یا هر چیز دیگری که شما پیروش هستید مطمنا تصمیم به جایی گرفته اید چون دنبال اندیشه خودتون رفتید و این مهم هست تو زندگی که هر کس دنبال نظر و عقیده خودش بره !....مطمنا موفق خواهد بود.....

امیدوارم همگی ما در هر مقام و عنوانی هستیم پیرو تفکری عدالت گستر باشنم اینطوری موفق خواهیم بود
    مطمنا حرفام در این بحث پایان یافته تلقی میکنم

"
    کوروش بزرگ"

16. 2 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم دامی
    ارسال تشکر
    320
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

Smile پاسخ : اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

مطمنا با بزرگنمایی فونت نمیشه حرف رو به کرسی عدالت نشوند !
    اتفاقا در پست قبلی خودتون جناب کیانی عرض داشتین که طرفدار حزب اصول گرا هستید باعث تعجب هست حرف خودتون رو رد میکنید جای بحث داره بعدش میگید خود رو محصور نمی کنید جالبه !

مطمنا تفکر یا حزب یا هر چیز دیگری که شما پیروش هستید مطمنا تصمیم به جایی گرفته اید چون دنبال اندیشه خودتون رفتید و این مهم هست تو زندگی که هر کس دنبال نظر و عقیده خودش بره !....مطمنا موفق خواهد بود.....

امیدوارم همگی ما در هر مقام و عنوانی هستیم پیرو تفکری عدالت گستر باشنم اینطوری موفق خواهیم بود
    مطمنا حرفام در این بحث پایان یافته تلقی میکنم
    ممنون از شما ...

باستان شناس عزیز من هیچ نیتی از بزرگ کردن فونت نداشتم و از این بابت معذرت میخوام من در هیچ پستی برای نشوندن حرفام به کرسی با فونت درشت ننوشتم، در حالی که شما تمام پستهایی که در این تاپیک ارسال کردید با فونت درشت بوده !

مطلب مهمتر اینکه ...
    دوست گلم این جمله از تاپیک قبلی هست که فرمودین من در تاپیک قبلی گفتم ** من طرفدار حزب اصولگرا ** هستم .

جمله من در پست قبلی اینه :

من که هرچی این پست رو که شما اشاره میفرمایید از اول به آخر و برعکس از آخر به اول میخونم چیزی به اسم ** حزب** توش نمی بینم. اگه اشتباه می کنم بهم تذکر بدید.

من هم در اینجا ضمن تشکر از شما بحث رو تموم شده تلقی می کنم..ممنون از شما و معذرت بابت بی ادبی اگر بوده.

18. کاربرانی که از پست مفید Number One سپاس کرده اند.

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    13,668
    دریافت تشکر: 24,625
    قدرت امتیاز دهی
    299
    Array

به همه سلام.من می گم اصلا لازم نیست موضوع اینقدر پیچیده بشه. رعایت حجاب یه اصل ویه هنجار در نظام فعلی ماست.واین اصل کاملا مطابق با نص صریح قرانه.رعایتش مردو زن نداره وفقط شکل حجاب در مردو زن متفاوته.هر کسی خلاف اینو عمل کنه هنجارشکنی کرده و هر جایی که باشه باید طبق قانون با اون رفتار بشه. به نظر نمیادکسی با اصل پوشش مخالفتی داشته باشه.

ویرایش توسط Rez@ee : 15th July 2011 در ساعت 04:19 PM

20. کاربرانی که از پست مفید Rez@ee سپاس کرده اند.

صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)