دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 167

موضوع: حجاب

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار همراه
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    1,082
    دریافت تشکر: 2,511
    قدرت امتیاز دهی
    193
    Array

پیش فرض پاسخ : حجاب

من به شخصه با پوشش اسلامی مخالفتی ندارم یعنی هرجا و مطابق با شرایطی که در آن قرار دارم یک جور رفتار میکنم . اما این رو بیشتر قبول دارم که باید اختیار مردم رو به خودشون واگذاشت چون فکر میکنم این دلیل نمیشه که چون ما تو یه جامعه اسلامی بدنیا اومدیم و در یک جامعه اسلامی زندگی میکنیم و از اول دین اسلام رو بهمون تحمیل کردن و حقی در انتخاب نداشتیم و نخواهیم داشت باید همه موارد اسلام رو رعایت کنیم ! خانواده , دوستان , آشنایان و ... سعی کردن اسلام و قوانینش رو ما آموزش بدن و ما هم گوش بدیم و فرا بگیریم اما در اینکه چطورازش استفاده میکنیم نباید دخالتی داشته باشن چون ما به عنوان یک انسان حق انتخاب داریم و میتونیم خوب رو از بد تشخیص بدیم . حالا اگه مثلا من نخوام حجابم رو رعایت کنم یا موارد پوشش رو زیر پا بگذارم آیا به کسی مربوطه ؟! این درسته که خیابونا پر از اماکن باشه و با بدحجابی برخورد بشه و یا جریمه بشی ؟؟ آیا اینکه جلوی دختری رو بگیرن و بهش بگن این طرز پوشش تو جنس مخالف رو تحریک میکنه درسته ؟! اصلا در همین طرح مبارزه با بد حجابی, چرا به همین جنس مخالف جریمه ای تعلق نمیگیره ! چرا هر طورکه میخوان و با چهره هایی که دور از شان یک پسرهست در جامعه ظاهر میشن اما برخوردی صورت نمیگیره ! اگه واقعا بحث بحث حجاب است نباید یک طرفه به قاضی رفت و فقط یک قشر از اعضای جامعه را مورد بازخواست قرار داد .. باید منصفانه قضاوت کرددددددددددد

و این رو هم اضافه کنم که با حرف آقا مصطفی کاملا مخافلم که فرمودن چرا که اگر در جامعه زنان سالم بمونند باقی جامعه سالم می مونن و حجاب ( نه صرفا بهمعنای چادر ) می تونه جامعه رو امن و جلوی فساد اخلاقی رو بگیره.
    این حرف ناشی از افکار پدربزرگان ماست من نمیخوام اینجا توهینی صورت بگیره اما بهتر نیست یک مقدار راجع به این قضیه بیشتر فکر کنید خیلی یک جانبه قضاوت میکنید !! از یک شخص با این سطح علمی زدن چنین حرفی یک مقدار دور از انتظار هست !!

اگر روز قیامتی باشد مطمئنا شما را به خاطر بی حجابی من بازخواست نمیکنند .

هميشه در گريز و در گذارم

نمی مانم به يکجا بی قرارم

سفر يعنی من و گستاخی من

هميشه رفتن و * هرگز نماندن *

2. 2 کاربر از پست مفید s@ba سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)