دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رفتم (دختران) را ببینم راهم ندادند!

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    طراحی لباس
    ارسال تشکر
    1,189
    دریافت تشکر: 1,332
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

پیش فرض رفتم (دختران) را ببینم راهم ندادند!

رفتم «دختران» را ببينم، راهم ندادند!
    خبرگزاري فارس: ... ساعت شد ده و چهل و پنج دقيقه يعني زماني كه قاعدتا بايد نمايش فيلم پس از اتمام آگهي‌ها آغاز مي‌شد. بليط‌فروش اظهار داشت: به علت نرسيدن شمار تماشاگران به حد نصاب، نمايش «دختران» در سئانس ده و نيم صبح كان‌لم‌يكن تلقي مي‌شود.

بعنوان مدير گروه سلامت رواني – اجتماعي و اعتياد دانشگاه علوم پزشكي تهران و دبير اجرايي همايش سالانه رسانه و سلامت روان و همايش سالانه رسانه، اعتياد و سلامت اجتماعي وظيفه خود مي‌دانم كه كليه فيلم‌هاي ايراني با موضوع آسيب‌هاي اجتماعي را به‌هنگام اكران عمومي ببينم. به عنوان منتقد فيلم و عضو پيوسته انجمن منتقدان ونويسندگان سينماي ايران نيز خود را موظف به ديدن همه فيلم‌هاي ايراني اكران روز مي‌دانم تا بتوانم قضاوت شايسته‌اي در مورد توليدات سينماي كشورم داشته باشم و شرمنده همكارانم در خبرگزاري‌ها و نشريات كه طالب يادداشت و يا نقد فيلم و مصاحبه‌اند، نباشم (براي يك منتقد خيلي بد است كه بگويد: فلان فيلم ايراني اكران روز را نديده‌ام)...
    سه شنبه يازدهم خرداد ساعت ده و پانزده دقيقه براي ديدن فيلم دختران با بليط نيم بهاء به مجتمع فرهنگي – هنري تهران (سينما ايران) رفتم. بليط فروش مجتمع با متانت و ادب از من خواست تا براي دقايقي در سالن انتظار بنشينم تا اگر تعداد تماشاگران به حد نصاب رسيد به من بليط بفروشد. خواسته ايشان را اجابت كردم . تا ساعت ده و نيم كه سانس شروع فيلم بود زمان زيادي باقي نمانده بود. نشستم و شروع كردم به تورق و خواندن روزنامه ايران چاپ همان روز. در صفحه اجتماعي روزنامه صحبت هاي جناب آقاي دكتر حسيني - وزير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي - در مورد ضرورت احداث سالن هاي سينما توجهم را جلب كرد. ايشان گفته بودند:
    «با هزينه‌هايي كه سالانه صرف مصرف دخانيات در كشور مي‌شود ، مي‌توان گام‌هاي بلندي در زمينه جبران كمبود چهارصد سالن سينما در شهرهاي كشور ، احداث مجتمع هاي فرهنگي – هنري ، كتابخانه ، ساخت سالانه پنجاه تا شصت فيلم سينمايي و توليد فيلم‌هاي فاخر برداشت».
    ساعت شد ده و چهل و پنج دقيقه يعني زماني كه قاعدتا بايد نمايش فيلم پس از اتمام آگهي‌ها آغاز مي‌شد. بليط‌فروش اظهار داشت: به علت نرسيدن شمار تماشاگران به حد نصاب، نمايش «دختران» در سئانس ده و نيم صبح كان لم يكن تلقي مي‌شود. از سينما ايران زدم بيرون. در محوطه بيرون سينما چند نفر دختر و پسر نوجوان تقريبا هم تيپ و هم سن و سال هنرپيشگان اصلي فيلم دختران داشتند سيگار توليد داخل مي‌كشيدند...!!؟؟
    منبع:خبرگذاری فارس

2. کاربرانی که از پست مفید NeshaNi سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)