18:10:00

Photo Gallery
Zoom

Wayne Rooney - Milan-Manchester United - Champions League (Getty Images)

سايت گل- سر الكس فرگوسن، سرمربي خشمگين منچستر يونايتد، وين روني را به دليل بازي كردن در تركيب اصلي سه شيرها و تشديد كردن مصدوميت زانويش سرزنش كرد.
مهاجم تيم ملي انگليس اولين بار هفته گذشته در فينال جام اتحاديه در مقابل استون ويلا دچار مصدوميت شد. با اين وجود، پس از انجام اسكن روي زانوي مصدومش، روني اعلام كرد كه قصد دارد براي انگليس به ميدان برود اما فرگوسن انتظار نداشت كه كاپلو او را در تركيب اصلي سه شيرها به كار بگيرد.
روني در ديدار دوستانه تيم ملي انگليس در مقابل مصر 86 دقيقه بازي كرد و فرگوسن او را به دليل اشتياق زيادش براي بازي كردن، سرزنش كرد. او در مصاحبه با بي بي سي گفت:"‌من فكر نمي كردم او بازي كند. اشتياق شخصي او بود كه موجب ش اين اتفاق رخ دهد. مشكل او اين است كه نمي تواند نه بگويد. او روز يكشنبه به ما گفت كه از ناحيه زانو احساس ناراحتي مي كند. پس از آن طرفداران او را دوره كردند و از او خواستند براي تيم ملي انگليس به ميدان برود و او نيز بازي كرد. كاپلو بايد بهترين تيمش را به زمين مي فرستاد. پيروزي براي او با اهميت بود و من اصلا او را سرزنش نمي كنم. من بيشتر از وين ناراحتم. چرا از زمين بيرون نيامد؟ نمي توانم اين مسئله را درك كنم."
اين مصدوميت ممكن است موجب شود تا وين روني بازي اين هفته تيمش در ليگ برتر در مقابل وولوز را از دست بدهد.