با خاطرات هنرمندان از جشنواره فیلم فجر (ماهایا پطروسیان)

پطروسیان در بخش دیگر از خاطرات خود ضمن اشاره به هیجان و جذابیت حضور در مراسم اختتامیه جشنواره فجر عنوان کرد: به اتفاق گروه سازنده فیلم در این مراسم حضور داشتم و...

ماهایا پطروسیان: جشنواره فیلم فجر کاشف آثار ماندگار تاریخ سینمای ایران بوده است

ماهایا پطروسیان بازیگر سینما درمورد خاطراتش از برگزاری دوره‌های مختلف جشنواره فیلم فجر عنوان کرد: یکی از بهترین خاطراتم از جشنواره فیلم فجر نمایش فیلم «پرده آخر» به کارگردانی واروژ کریم مسیحی بود این فیلم با توجه به تجربه اول سازنده‌اش، خوش درخشید و در ۱۳ رشته کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین شد و در ۹ رشته سیمرغ بلورین را بدست آورد.
این بازیگر در ادامه ضمن تأکید بر اثرات نمایش فیلم‌هایی سینمایی در جشنواره فیلم فجر تأکید کرد: «پرده آخر» یکی از بهترین فیلم‌های جشنواره فجر در تمام ادوار آن به لحاظ ساختار، محتوا، کارگردانی و بازیگری است که اولین بار توسط جشنواره فجر مورد تقدیر و توجه قرار گرفت.
پطروسیان در ادامه تأکید کرد: تجربه حضور در «پرده آخر» دومین تجربه بازیگریم در سینما بود و علاقمند بودم که در سال‌های ابتدایی شروع بازیگری خود در فیلمی بازی کنم که مورد توجه گسترده جشنواره‌ فجر و کارشناسان قرار بگیرد.
پطروسیان در بخش دیگر از خاطرات خود ضمن اشاره به هیجان و جذابیت حضور در مراسم اختتامیه جشنواره فجر عنوان کرد: به اتفاق گروه سازنده فیلم در این مراسم حضور داشتم و از هر بار اعلام برندگان رشته های مختلف فیلم دچار شعف و خوشحالی می شدم.
وی در پایان افزود: دیده شدن بازیگران جوان در جشنواره فیلم فجر مسئله بسیار حائز اهمیت و متفاوتی است.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ