دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: سوختن جزیره ایرانی در دریای خزر میان اخبار گم شد (فاجعه زیست محیطی)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    روانشناسی بالینی
    ارسال تشکر
    29,978
    دریافت تشکر: 25,422
    قدرت امتیاز دهی
    43644
    Array
    نارون1's: لبخند

پیش فرض پاسخ : سوختن جزیره ایرانی در دریای خزر میان اخبار گم شد (فاجعه زیست محیطی)

نقل قول نوشته اصلی توسط plarak12 نمایش پست ها

مردمی که بخودشون زحمت نمیدن تو انتخاب نمایندهاشون 10 دقیقه وقت برا شناخت اونها بزارن و معیار انتخابشون تیپ ظاهر و یا وعده هایی که مثل ماست شیر میده ، مردمی که ی نمیدونند به این اقای که رای دادند اصلا مدرکش چیه و چی خونده و تخصص چیه ، دلیلش اینه که قول داده بعد انتخاب منو ببر سر کار میگم چرا این اقا ، میگه قول داده بعد انتخاب جلو مغازمو سنگ فرش کنه ،میگم چرا این ، میگه قول داده دزد محلمون رو پیدا کته...
    و یا مردمی که میگه رای نمیدم بمن چه همشون سرتا یکی اند و ... (منظورم با اونهایی که این مدلی اند تو لینک بالا قبلا ، این مدل ادما رو ذکر کردم )
    قبول دارم همه ادما اینطور نیستند اما این بخشی از واقعیته . بخشی دیگه ماییم که صرفا با چندتا پست ، و نهایتا چندتا مقاله و عکس و انتقاد میکنیم ....
    مردمی که با تور و انواع سم و ... میرن به رودخونه و تالاب تا ماهی شکار کنند ....
    مردمی که فصل زمستون هر شب بالای چند هزارتا پرنده در حال انقراض رو به باد گلوله میگیرن
    مردمی که نماینده هایی رو راهی مجلس میکنند که از جلسات اون فقط فروش وقت سخنرانی و ....
    نمیخوام وارد حاشیه و جزئیات بشم ، که خودم مخالف این مدل رفتار هام که فقط موجب تشویش اذهان میشه ، اما خودمونم خیلی مقصریم ،
    مقصریم که چنین افراد بی کفایتی رو انتخاب میکنیم و یا بدتر وقتی چنین افرادی رو میبینیم کاری نمیکنیم و فقط قور میزنیم که چنین و چنان و .
    مقصریم که وقتی در چنین جایگاهی قرار میگیریم بدتر عمل میکنیم ، مقصریم که امار زباله ریزی ما و مصرف انرژی و ... ما رکورد داره و ...
    بگذریم ، باید راه کار عملی داد ، البته بعد از چرایی و اسیب شناسی موشکافانه این واقعه ،
    چه افرادی مستقیما در این قبیل اتفاقات نقش دارن ، نقش مسئولین محیط زیست و ارگان های دیگه چقدر و چگونست
    مردم و ساکنین محلی چقدر نقش دارند ، ایا تصمیمات دولتی برای اشتغال و ... در خصوص ساکنین محلی در این گونه اتفاقات تاثیر داره و اگه هست بچه شکله و مشکل از کجاست
    ایا بودجه لازم وجود نداره و .... ؟؟؟؟!!!!
    خودم در حال حاضر تو این ضمینه ها فعالیت نکردم و قبول دارم بعنوان یک ایرانی کم کاری کردم ، البته از بس مسائل زیاده که نمیشه تو همه ضمینه ها سرک کشید اما بازم قبول دارم که مقصرم
    از دوستان مطلع و فعال در این عرصه ها میخوام ی برون رفت از این قبیل مشکلات بدن ،
    البته میدونم این سایت و این بخش شاید ظرفیت لازم برای چنین بحث هایی رو هنوز نداشته باشه ، اما همانطور که قبلا عرض کردم و از ادمین محترم درخواست باید جوی بوجود بیاد تا در چنین فضاهایی بشه استارت چنین کارهایی رو زد .

شرمنده یکم تند رفتم قصد توهین به هیچ قشری رو نداشتم و ندارم و بجای نقطه چین و سکوت دوستان از حروف و کلمات استفاده کردم که شاید برخی از حرف های اونها بوده باشه

سلام

خیلی تاسف بار هست .... با حرفهای شما موافقم

واقعا با این همه آتش سوزی در جنگلها ، نمیدونم چرا جلوگیری به عمل نمیاد و هر بار تعداد و وسعت آتش سوزی ها بیشتر میشه و راهبردها هم اجرایی نمیشه

اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي أَخْشَاكَ كَأَنِّي أَرَاكَ وَ أَسْعِدْنِي بِتَقْوَاكَ
    مجلـــه رویش ذهــن

2. 7 کاربر از پست مفید نارون1 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)