دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 52

موضوع: شروع کلاس آموزشی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    الکترونیک و فیزیک هسته ای
    ارسال تشکر
    4,930
    دریافت تشکر: 13,220
    قدرت امتیاز دهی
    12295
    Array
    عرفان سلیم زاده's: خجالت

پیش فرض پاسخ : شروع کلاس آموزشی

نقل قول نوشته اصلی توسط 1=1+1 نمایش پست ها
    ی وقتایی من یه موضوع درسی نمیفهمم هرچی بیشتر دنبالش میرم مطالب بیشتر میخونم سوالاتم بیشتر میشن و گیج تر میشم اخرشم میبینم دارم از موضوع اصلی منحرف میشم کلا بیخیالش میشم و متاسفانه مثل بقیه بچه ها دانشگاه مطلبو حفظ میکنم تا حداقل نمرشو از دست ندم شما وقتی گیج میشید چکار میکنید ؟
    سلام به شما و همه بچه های عزیز. زیاد مهم نیست که یک موضوع رو ادامه بدید یا نه.لئوناردو داوینچی از سن نوجوانی تو جنگل راه می رفت و از هر چیزی که می دید نقاشی می کرد. داوینچی به استایل بدن انسان و حیوان و حتی گیاهان علاقه فراوانی داشت و جنگل براش بهشت بود چون هم می تونست از کارش لذت ببره، چیزای جدید یاد بگیره و سوالات جدیدی مطرح کنه که زود به جواب می رسیدن. من خودم همیشه دوست داشتم یک آزمایشگاه و کارگاه خصوصی داشته باشم تا هر کاری که دوست داشتم رو توش انجام بدم. شما هم به این محیط نیاز دارید و باید درونش باشید تا بتونید کار دل بخواه تون رو انجام بدید. انتخاب نکنید که راجع به موضوعی ادامه بدید یا نه. تنها سوالات رو پیش خودتون نگه دارید و در محیط کاری مناسب و مورد علاقه تون حضور داشته باشید. در مورد ترس شما از دور شدن از اصل موضوع، برمیگرده به وسواس و پیش بینی منفی تون از آینده. به فکر و عقل خود اعتماد کنین چون کارش رو درست داره انجام میده. مشکل اصلی در اطلاعاتی هست که به مغزتون وارد میشه. شما به عمد یا غیرعمد این اطلاعات رو فیلتر می کنین تا بهنجار بشن. توصیه من اینه که اول دانشمندی برای خودتون بشین و بعد معلمی برای بقیه. غیر ضروریه برای یاد چیزی که بهتون ثابت نشده برنامه ریزی کنین. اینکار تنها به شما فشار عصبی وارد می کنه و باعث بی انگیزگی میشه.بودن در محیط کاری مورد علاقه تون می تونه از طریق آزاد کردن جریان اطلاعات ورودی به ذهن تون تاثیر مثبت داشته باشه موفق باشید.
    ویرایش توسط عرفان سلیم زاده : 14th July 2013 در ساعت 07:16 PM

2. 8 کاربر از پست مفید عرفان سلیم زاده سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)