دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 88

موضوع: کلاس هنر

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    2,067
    دریافت تشکر: 2,344
    قدرت امتیاز دهی
    34
    Array

پیش فرض پاسخ : کلاس هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط تاری نمایش پست ها
    یارب

و اما نفر بعدی؛

این نقاشی متعلق به مهدی عبدی است مهدی بچه ای آروم و کم حرفه و خیلی مودب. زیاد نقاشی می کشه ولی همه اش هم تکراریِ.
    در این نقاشی در ابتدا به نظر می رسه سمت چپ شاد رو نشون می ده درحالیکه اینطور نیست.
    سوالاتی که شد؛
    : چرا شاده؟
    : (سمت راست) چون پسره از صبح سوار سُرسُره می شه و سُر می خوره می یاد پایین. هی می ره بالا و سُر می خوره و می یاد پایین. تا اینکه شب می شه. خیلی خوشحاله.
    ...
    چرا غمیگنه؟
    : غمگینه دیگه . نمی دونم.
    از من اصرار؛ از او ندانستن.
    ...
    به نظرم بچه تصوری از غم نداره و یا خونه رفتن را غم می دونه. نمی دونم رنگها همه اش شاده؟!!!
    اینم از این نقاشی بماند در خاطرات.
    یا علی
    خوب باز هم مشکل تکراری نقاشی کردن بچه ها ...به نظر من نقاشی تکراری علتش این هست که کودک تصوراتش یا بهتر بگویم قوه تخیلش زیاد قوی نیست که باعث می شه نقاشیش همش خونه باشه.و نکته ای که در تاپیک های پیشین خدمتتون عرض کردم اینکه کودک نمی تونه نقاشی خوب بکشه و عالم تصور و خیالش را روی کاغذ منتقل کنه ....نظر شما چیه؟
    خوب نقاشی رو که مهدی جان پسر گلمون کشیده واقعا حیرت انگیزه که باید واقعا بررسی بشه بررسی بشه که آیا با خونه مشکل داره که آیا تو منزل نمی تونه اوقات خوشی داشته باشه وووو... اما اگر این طور نبود و با منزل مشکلی نداشت باید بگم که شاید اونچیزی را که اون بالای خانه هست مشکل ایجاد می کنه و نمی دونم چیه؟شاید تنها علت این باشه و یا همان چیزی که شما فرمودید که تصور درستی از غم نداره!!!!
    خوب تصویر شاد باید بگم شاید این بچه دوست داره اکتیو باشه مثل دوستاش نه بچه ای آروم و کم حرف که البته مودب بودن با شلوغ بودن منافاتی فک نکنم داشته باشه. اینکه شادی را این طور کشیده یعنی از ته قلبش دوستش داره و اون لکه های سیاه که هر چی هست مهم نیست می تونه علتش این باشه که خاطره ی خوبی از سر سره بازی نداره یا تا اومده بازی کنه گفتن بریم و از این حرف ها و یا این که یه دل سیر سرسره بازی نکرده البته این می تونه یک احتمال باشه که از طرف شما قابل بررسی است. سیبی هم که کشیده لابد سیب خیلی دوست داره اونم از نوع قرمزش.
    نکته ی یه خاصی به نظرم نمی رسه اگه شما و دیگر دوستان نکته ی خاص دیگه ای توی نقاشی آقا مهدی می بینند خوشحالمون می کنند.
    خداوند مي فرمايد:
    هنگامي كه تو به نماز مي ايستي من آنچنان به سخنانت گوش فرا ميدهم كه گويا همين يك بنده را دارم ولي تو چنان غافلي كه گويا صدها خدا داری!

2. 2 کاربر از پست مفید Memar Bashy سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)