دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: سلام.ازهمه ی عزیزانی که توی این سایت هستن و (پسر هستن) و خواهری دارن یا اینکه (دختر هستن) و برادر دارن درخواست کمک فوری میشود.

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار همراه
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    7,109
    دریافت تشکر: 7,523
    قدرت امتیاز دهی
    1519
    Array
    بلدرچین's: جدید39

پیش فرض سلام.ازهمه ی عزیزانی که توی این سایت هستن و (پسر هستن) و خواهری دارن یا اینکه (دختر هستن) و برادر دارن درخواست کمک فوری میشود.

سلام.
    من میخوام برای جشنواره ای یک فیلمنامه بنویسم که موضوعی کاملا احساسی و عاشقانه داره،عشق و احساسی که بین یک خواهر و برادر هستش.
    من خواهری ندارم و هیچ وقت این احساسات قشنگ و دوست داشتنی و ماندگار رو حس نکردم و نچشیدم.از تمام کسانی که پسر هستن و خواهر دارن یا اینکه دختر هستن و برادری دارن درخواست کمک میشه. هردونه از حرفهای شما میتونه یک خط از فیلمنامه رو بنویسه یا اینکه رمان مشق عشق که تقریبا پی رنگی عین فیلمنامه داره.
    دوستان عزیزم بازی هایی که شما با خواهر یا برادرتون میکردید حالا یا خواهر بزرگتر یا خواهر کوچکتر یا هم سنتون رو بگید یا حسی که به ایشون داشتید یا حرفهایی که باهم میزدید یا شوخی هایی که جلوی والدینتون یا بین فامیل یا توی خیابون یا کوچه میکردید یا رفتارهایی که بین جمع خانواده یا بیرون از خونه باهم داشتید یا وقتی خبرهای خوبی بهتون میرسید و میخواستید با خواهر یا برادرتون تقسیم کنید یا اینکه رفتارهایی که توی خیابون با هم داشتید یا خاطره ها و... که باهم دارید و به صورت مشترک هستش یا به خواهر یا برادرتون ارتباط داره رو بگید. هر حرفی میتونه بهم توی نگارش کمک کنه.
    این فیلم رو میخوام به همه ی خواهر و برادرها تقدیم کنم پس درخواست کمک ازتمامی شما عزیزان دارم.امیدوارم درکم کنید و کمکم کنید تا بتونم به بهترین شکل ممکن بنویسم...
    هر حرف شما میتونه یک خط فیلم نامه باشه...
    مرسی از همتون لطفا کمک کنید

کانال ایده داستان را در تلگرام دنبال کنید... ideh_dastan@

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)