دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 78

موضوع: تیم ملی مو تای مختلط ایران!

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار همراه
    ارسال تشکر
    4,020
    دریافت تشکر: 6,802
    قدرت امتیاز دهی
    8985
    Array
    312's: جدید84

پیش فرض پاسخ : تیم ملی مو تای مختلط ایران!

نقل قول نوشته اصلی توسط F a t i m a نمایش پست ها
    ببینید یلدا خانم چرا فک میکنید جوونای ما برای اینکه یه تار خانم بیرون نباشه خون دادن !
    من این جوری فک نمیکنم :
    جوونای ما به این خاطر خون دادن که از ناموسشون دفاع کنن ، به این خاطر که کسی نگاه چپ به ناموسشون نکنه
    ، به این خاطر که از سلطه کشورهای دیگه بیرون بیان ، برای اینکه میدیدن شاهشون به جای اینکه به فکر اصلاح مملکتش باشه به فکر عیاشی کردنه !
    ببخشید باستان جون ، میدونم اینا نباید اینجا گفته شه ولی این در جواب یلدا خانم و جناب 312 بود !
    این حرفای من هم نیست ! حرف مردیمه که در این راه جنگیدند ! =الان اين نوشته آبيه با اين نوشته قرمزه مگه فرقي دارند؟شما هردوتون كه داريد درست ميگيد
    و اما در جواب بقیه حرفای شما یلدا خانم :
    من یکی ، دوتا از تمرینای بچه ها رو دیدم ! هیچ مورد خاصی هم مشاهده نکردم در این تمریناتشون !
    منم دارم میگم تا وقتی که همه این شئونات اسلامی رعایت میشه مختلط بودن هیچ اکشالی نداره در غیر اینصورت خب میشه حرف ، حرف شما !
    خیلی از باشگاه های تمرین رو نیز من دیدم !
    شما میگید کنترل از دست میدن : خیله خب ، شما کنترلت رو حفظ کن ، هم جنس خودت رو بغل کن ، چیکار به جنس مخالف داری ؟!
    شما میگید ضربه میزنن صدمه میبینن : خیله خب ، اینجا دیگه به شما مربوط نیست ، پزشکان دربار در خدمت گذاری حاضرن (فک کنم اینا دیگه محرم باشن )
    شما میگید نیاز به دلداری دارن : خیله خب ، حتماً نیازی نیست در بغلش بگیری و ناز و نوازشش کنی که ، همین که به حرفاش گوش میدی کلیه (اگه بهش آب یا آبمیوه یا چایی هم بدی بد نیستا ! باعث آرامشش میشه )
    دیگه چیکارا میکنن ، بگید تا راه حل ارائه بدم !
    درسته هیجان بعد از برد و باخت غیر ارادیه ولی کنترلش کاملاً دست خودمونه و اصلاً هم غیر ارادی نیست ! من این موضوع رو قبول ندارم !
    در ضمن تا جایی که من میدونم همین تمرینای روزمره عادی ورزشکاران برای مسابقه زیر نظر افرادی قرار میگیره !
    مطمئن باشید اگه چیزی خلاف شرع اتفاق می افتاد از شرکت دادن این تیم جلوگیری میشد !
    بازم من هنوز جواب سؤالم رو نگرفتما ! گناه ناکرده این افراد چیه ؟!=شايد من نبايد اينو جوابي بهش ميدادم اما:اينجوري كه بعضيها دارند نسبت به اين قضيه حساسيت موافق ومخالف نشون ميدند كاملا منتظر باشيد كه با اين گروه ورزشي يك برخورد غيرعادي صورت خواهد گرفت.چون قبلا بارها شده كه به قول كاربرمحترم s.a.h.a.n.d بازيكنهاي ايراني تو كشورهاي خارجي توسط بازرسين يا داوران غير همجنس شون لمس ميشند وتا حالا هم مساله خاصي نبوده اما با اين توجهات غيرعادي اين دفعه حتما يك بلايي سر اين گروه ورزشي مياد.اونوقت از كساني كه با تو بوغ كردن اين مورد جلوي همين مقدار ورزش بانوان مملكتمون رو ميگيرند بايد حساب عملكرد نابجا خواست
    از همكار بخش برنامه نويسي محترممون هم خيلي ممنونم كه مارو قاطي دكترمهندساي سايت كردند
    اخوي ازطلا بودن پشيمان گشته ايم مرحمت فرموده مارو مس ميت كنيد
    اون قديما يك آوازه خواني ميگفت:
    اگه دانشگاه اينه اگه مدرك همينه
    نميخوام چشمام فارغ التحصيل شدن رو ببينه
    خيانت فــقـر مي آورد

2. 2 کاربر از پست مفید 312 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)