شما تا حدی حرف منو درک کردید, ممنونم, درستشم همینه و منم همینو میخوام,خب حالا که شما دوست گرامی توانستید حرفهای منو درک کنید ولی درباره اینکه چیکار کنم چیزی نگفتید, دیدید که 95% از مردم جوابهای کلیشه ای میدهند, ولی خوشحالم که شما توانستید حرف منو درک کنید, حالا من میخوام بدونم از چی شروع کنم؟ چطوری و چگونه و با چه کتاب یا مطلبی, بازهم میگم دوستان گرامی جوابهای کلیشه ای به من ندید, این تاپیکی که گذاشتم میتونه خیلی مهم و مفید فایده باشه پس بیایید باهم همکاری کنیم و تنها چیزی که باعث پیشرفت یه کشور یا یه چیز بخصوص میشه, درک ریاضیات و فیزیک است که ما الان درباره ریاضیات حرف میزنیم, پس همینطوری نگید برو بخون و کتاب فلان سال رو بیار و زا اول بخون و .... این چیزهارو خودم میدونم و سعی کنید روش درست رو ارائه بدید, من به هیج وجه کتابهای نظام جدید رو قبول ندارم, مثلا میگن فیزیک هالیدی خوبه, میبینم تا حدی میشه فیزیک رو باهاش درک کرد, حالا یه منبع یا یه چیزهایی هم که بشه ریاضیات رو باهاش درک کرد رو دقیق معرفی کنید, من زیاد رو این مسئله بحث میکنم و شما رو به عمق مسئله میبرم, مثل این دوست عزیز آخری که تا حدی نسبت به بقیه حرف منو بهتر درک کردند.
در ضمن من امسال به نمایشگاه کتاب تهران هم میرم. 14 تا 28 اردیبهشت