دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: جلوگیری از نعوظ تناسلی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    524
    دریافت تشکر: 1,057
    قدرت امتیاز دهی
    501
    Array

پیش فرض جلوگیری از نعوظ تناسلی

سلام

شاید برای خیلی از افراد مواردی که پس از بلوغ پیش میاد خجالت اور و چندش اور باشه یا خیلی ها فکر کنن زشت باشه در موردش بحث کرد ، خوب به عقیده من هم باید حد رو رعایت کرد تا زشت نشه ....

در مقابل خانم ها که عادت ماهانه دارند ، آقایون هم ( البته در نوجوانی و جوانی بیشتر ) در خواب دچار نعوظ میشن ، بطور عمده در هر 10 ساعت خوابیدن 8 بار این اتفاق رخ میده . و این موضوع نگران کننده که نیست ، بلکه باید خوشحال کننده هم باشه زیرا نشان دهنده ی سلامت سیستم تناسلی هست .

اگر عمده ترین مشکلات زن ها و مرد ها رو در نظر بگیریم ، برای خانم ها پریود و آقایون نعوظ هست . که هر دو مورد نشان دهنده ی سلامتی تناسلی هستند .

اما مورد دوم که ویژه آقایون هست ، گاهی وقتا اصلا زمان مناسبی نیست ، مثلا فرض کنید در قطار یا هواپیما یا در مهمانی خواب باشید . مساله ای هم که وجود داره اینه که ممکنه فرد جنب بشه ، خوب جنابت هم به دلیل سلامتی تناسلی رخ میده ، و زمانی که هورمون ها یا بهتر بگیم اسپرم ها به وفور یافت میشن یا کمر فرد دچار فشار میشه و یا حتی موارد تحریک کننده قبل از خواب حواس فرد رو معطوف کنه بعد از نعوظ جنابت یا ارضا شدن در خواب پیش میاد .

حالا چطور میتونیم ازین عامل پیشگیری کنیم ؟ ، در دانشگاه یا پادگان ، برای جلوگیری از نعوظ در آقایون از ماده کافور استفاده میکنن ، و وقتی نعوظ صورت نگیره جنابت هم رخ نمیده .

الان در سال 2010 قرار داریم و هنوز که هنوزه ، من نمیدونم وقتی نمیخوام این اتفاق بیفته باید چه دارویی مصرف کنم ، انصافا آدم بدش میاد کافور بخوره ، در ثانی این مواد در آینده در زندگی زناشویی مشکلات خاص خودش رو رقم میزنه .

خیلی عذر میخوام ببخشید ، ولی من در این مورد هر چقدر سرچ کردم ، با موارد غیر اخلاقی مواجه شدم . و هیچ مقاله ای درخور این موضوع یافت نکردم ، البته دروغ چرا ، کمی تا قسمتی بود اما در حد همین بحث ها ....
    ...

2. 5 کاربر از پست مفید ashkan سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)