دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 69 , از مجموع 69

موضوع: اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

Lightbulb پاسخ : اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج مهدی کیانی نمایش پست ها
    ممنون از شما ...

باستان شناس عزیز من هیچ نیتی از بزرگ کردن فونت نداشتم و از این بابت معذرت میخوام من در هیچ پستی برای نشوندن حرفام به کرسی با فونت درشت ننوشتم، در حالی که شما تمام پستهایی که در این تاپیک ارسال کردید با فونت درشت بوده !

مطلب مهمتر اینکه ...
    دوست گلم این جمله از تاپیک قبلی هست که فرمودین من در تاپیک قبلی گفتم ** من طرفدار حزب اصولگرا ** هستم .

جمله من در پست قبلی اینه :
    در یک جایی فرمودید که از پست هایی که من توی سایت میزارم کاملا مشخص که به چه طیف فکری وابسته هستم . بله من یک اصولگرا هستم و افتخار هم می کنم.

من که هرچی این پست رو که شما اشاره میفرمایید از اول به آخر و برعکس از آخر به اول میخونم چیزی به اسم ** حزب** توش نمی بینم. اگه اشتباه می کنم بهم تذکر بدید.

من هم در اینجا ضمن تشکر از شما بحث رو تموم شده تلقی می کنم..ممنون از شما و معذرت بابت بی ادبی اگر بوده.

راستش من جناب کیانی بحث رو پایان یافته تلقی میکنم در پست قبلی گفتم !

راستش شما نمیدونید من همیشه در همه پست های خودم به فونت 4 نگارش میکنم ربطی به این تاپیک نداره عزیز...

ی سری شما برو به موضوعات اغاز شده توسط من و یا بقیه پست های من نظری داشته باشید دوستان من در سایت همگی میدونن من با همیشه با قلم زنگی و فونت 4 و یا گاهی 3 نگارش میکنم...برای وضوح و خوانده شدن بهتر....

مطمنا نمیخوام نظرمو رو با شما القا کنم با فونت ..چون از ابتدا تا انتها بقیه پستهای دوستان رو بخونید متوجه میشدید نظر غالب چی هست !

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

2. 3 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم دامی
    ارسال تشکر
    320
    دریافت تشکر: 1,150
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

پیش فرض پاسخ : اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

نقل قول نوشته اصلی توسط باستان شناس نمایش پست ها
    راستش من جناب کیانی بحث رو پایان یافته تلقی میکنم در پست قبلی گفتم !

راستش شما نمیدونید من همیشه در همه پست های خودم به فونت 4 نگارش میکنم ربطی به این تاپیک نداره عزیز...

ی سری شما برو به موضوعات اغاز شده توسط من و یا بقیه پست های من نظری داشته باشید دوستان من در سایت همگی میدونن من با همیشه با قلم زنگی و فونت 4 و یا گاهی 3 نگارش میکنم...برای وضوح و خوانده شدن بهتر....

مطمنا نمیخوام نظرمو رو با شما القا کنم با فونت ..چون از ابتدا تا انتها بقیه پستهای دوستان رو بخونید متوجه میشدید نظر غالب چی هست !
    جمله آخری که نوشتید واقعا نا امید کننده هست .(مطمنا نمیخوام نظرمو رو با شما القا کنم با فونت ..چون از ابتدا تا انتها بقیه پستهای دوستان رو بخونید متوجه میشدید نظر غالب چی هست !)

از شما با این سطح تحصیلات بعیده ، یعنی می فرمایید هرچی توی این تاپیک گفته بشه نظر غالب در جامعه ایران هست ؟!!!
    ببینم مگر ما داریم در مورد حجاب در فضای اینترنت و رعایت آن در فضای اینترنت صحبت می کنیم که شما می فرمایید از ابتدا تا انتها بقیه پستهای دوستان رو بخونید متوجه میشدید نظر غالب چی هست !

ما داریم در مورد وضعیت حجاب در فضای واقعی و نه مجازی صحبت می کنیم و متدینین و افراد مومن در جامعه و دانشگاهها از وضعیت موجود حجاب نا راضی هستند.
    فکر کنم دیگه ادامه ندیم بهتر باشه. ممنون.
    اللهم ارزقنا زیارت لبیتک الحرام

4. کاربرانی که از پست مفید Number One سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    5,235
    دریافت تشکر: 5,016
    قدرت امتیاز دهی
    218
    Array
    NameEly's: جدید19

دوستان گلم ادامه ندين بهتره
    چون زاويه ديد و ديدگاه هر شخص ازاد هستش
    ask عزيز هم درست ميگه
    جناب كياني اصول گرا تا جايي كه ما اطلاع داريم حزب هستش در مقابل حزب اصلاح طلب هر چند هر كدام با زير شاخه دارند
    با ديد مردم بايد نگاه كرد كه ديد بي طرف هستش نه ديد حزب
    من فردي هستم كه از سياست متنفرم و اصلا هم به سمتش نمي رم ولي ديدم به عنوان ديد دانشجوي فعلي دانشگاه هستش كه جزء يك فرد ايراني هستش
    من به ايراني بودم افتخار مي كنم ( هميشه هم گفتم پارس نه فارس )

با تشكر از همه
    ویرایش توسط amin_745 : 16th July 2011 در ساعت 09:18 PM
    ارام تر سکوت کن : ... !
    صدای بی تفاوتی هایت ازارم می دهد
    کلاس های برنامه نویسی ( اموزش )
    کلاس های برنامه نویسی سایت ( اطلاعیه )

6. 5 کاربر از پست مفید NameEly سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم دامی
    ارسال تشکر
    320
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط nameely نمایش پست ها
    دوستان گلم ادامه ندين بهتره
    چون زاويه ديد و ديدگاه هر شخص ازاد هستش
    ask عزيز هم درست ميگه
    جناب كياني اصول گرا تا جايي كه ما اطلاع داريم حزب هستش در مقابل حزب اصلاح طلب هر چند هر كدام با زير شاخه دارند
    با ديد مردم بايد نگاه كرد كه ديد بي طرف هستش نه ديد حزب
    من فردي هستم كه از سياست متنفرم و اصلا هم به سمتش نمي رم ولي ديدم به عنوان ديد دانشجوي فعلي دانشگاه هستش كه جزء يك فرد ايراني هستش
    من به ايراني بودم افتخار مي كنم ( هميشه هم گفتم پارس نه فارس )

با تشكر از همه
    سلام دوست خوبم .

احساس می کنم بعنوان یک دانشجو نیاز هست که دانشجو *بی تفاوت* نباشه و بدونه که دورو برش چی می گذره.

مطلبی رو که شما خطاب به من گفتید خیلی مایه تعجب هستش.
    دوست خوب من در مطلبتون خطاب به من نوشتید که

تا جايي كه ما اطلاع داريم حزب هستش در مقابل حزب اصلاح طلب

جنابعالی تصور و اطلاعتون کاملا اشتباه هست . جسارت نباشه ولی برای روشن شدن شما جا داره در اینجا مطالبی عرض کنم شاید جنابعالی و سایر دوستانی که هیچ اطلاعی از سیاست ندارند و از سیاست متنفر هستند ، تفاوت **حزب** و **جریان سیاسی** رو متوجه بشند و متوجه بشند که اصولگرایی حزب نیست بلکه یک تفکر و جریان سیاسی هست.

در کشورهاي مختلف باروي کارآمدن هر دولت و سيستمي يک نوع گفتمان و ايده خاص در جامعه حاکم مي شود.
    ايران نيز از اين قاعده مستثني نيست. در دوران گفتمان سازندگي و توسعه اقتصادي فضاي حاکم جامعه را شکل مي داد. هشت سال گفتمان اصلاحات حاکم بود و هم اکنون در دوره اي به سر مي بريم که گفتمان اصولگرايي و بازگشت به اصول اوليه انقلاب فضاي حاکم جامعه را در بر گرفته است. مجلس هفتم در واقع تجلي جدي اين نوع گفتمان بود. منتخبان ملت با شعار اصولگرايي مشارکت مردم را جلب کردند ودر واقع استقبال جامعه از اين گفتمان نشان دهنده مطالبات و حساسيت مردم در پايبندي آنها به آرمان ها و اهداف انقلاب بود.
    اگر دقت کرده باشيد در عرصه سياست داخلي، اصولگرايي به گفتمان غالب تبديل شده است و بسياري از افراد جامعه اعم از کساني که در عرصه سياست فعال هستند يا کساني که مسئوليتي در بدنه دولت و يا مجلس به عهده دارند خود را اصولگرا مي دانند و پيروي و اعتقاد به معاني اصولگرايي جزو شاخصه هاي اصلي خط مشي آنهاست.
    اصولگرايي حزب را نفي نمي کند خودش هم يک حزب نيست. ممکن است ما ده حزب در کنار هم داشته باشيم که همه اصولگرا باشند چون همگي به وحدت کلمه معتقدند و همگي در تلاش هستند تا حول محورهاي مشترک با هم کار کنند.
    ،براي ارائه تعريف واقعي اصولگرائي ابتدامباني وشاخصه هاي اصولگرائي رامطرح تابراساس آن به بازتعريف واژة « اصولگرائي » بپردازم .
    الف-مباني اصولگرائي)مباني اصولگرائي كه جوهره جريان اصولگرائي بوده ودرهيچ زمينه ووضعيتي دچارتغييرنمي شوندعبارتنداز:اسلام،جمهور اسلامی(قانون اساسي)،خط و سيرة امام،ولايت مطلقه فقيه
    ب-شاخصه هاي اصولگرائي)شاخصه هاكه بيانگراولويت هاي جريان اصولگرائي درمقام عمل هستدعبارتنداز:
    1-دفاع ازارزشهاي اسلامي 2- پايبدي به مباني انقلاب3- التزام عملي به ولايت فقيه و فصل الخطاب دانستن نظر رهبري4-احترام و توجه به جايگاه روحانيت ومرجعيت5-ساده زستي و پرهيز ازتجمل گرائي واشرافي گري وتوجه ويژه به گروههاي ضعيف ونيازمند6- اعتقادبه آزادي هاي مشروع ومردم سالاري ديني، 7- عدالت محوري و مبارزه جدي وواقعي بافساد8-تأكيد و باوربه پيشرفت همه جانبه كشور9-اداره اموربراساس موازين اسلامي ،عقلانيت،قانون، برنامه،حسن تدبير و عطوفت با مردم10-اعتقادواحترام تعامل وهماهنگي ميان قوادرسايه تدابير رهبري11-دشمن شناسي، استكبارستيزي،استقلال طلبي و موضع گيري صريح دربرابردشمنان و فتنه ها و جريان هاي انحرافي 12- تلاش براي تحقق وحدت اسلامي

اگر توضیحات بیشتری خواستید در خدمتتون هستم. با تشکر و سپاس فراوان
    ویرایش توسط amin_745 : 16th July 2011 در ساعت 09:19 PM

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    5,235
    قدرت امتیاز دهی
    218
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج مهدی کیانی نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم .

احساس می کنم بعنوان یک دانشجو نیاز هست که دانشجو *بی تفاوت* نباشه و بدونه که دورو برش چی می گذره.

مطلبی رو که شما خطاب به من گفتید خیلی مایه تعجب هستش.
    دوست خوب من در مطلبتون خطاب به من نوشتید که

تا جايي كه ما اطلاع داريم حزب هستش در مقابل حزب اصلاح طلب

جنابعالی تصور و اطلاعتون کاملا اشتباه هست . جسارت نباشه ولی برای روشن شدن شما جا داره در اینجا مطالبی عرض کنم شاید جنابعالی و سایر دوستانی که هیچ اطلاعی از سیاست ندارند و از سیاست متنفر هستند ، تفاوت **حزب** و **جریان سیاسی** رو متوجه بشند و متوجه بشند که اصولگرایی حزب نیست بلکه یک تفکر و جریان سیاسی هست.

در کشورهاي مختلف باروي کارآمدن هر دولت و سيستمي يک نوع گفتمان و ايده خاص در جامعه حاکم مي شود.
    ايران نيز از اين قاعده مستثني نيست. در دوران گفتمان سازندگي و توسعه اقتصادي فضاي حاکم جامعه را شکل مي داد. هشت سال گفتمان اصلاحات حاکم بود و هم اکنون در دوره اي به سر مي بريم که گفتمان اصولگرايي و بازگشت به اصول اوليه انقلاب فضاي حاکم جامعه را در بر گرفته است. مجلس هفتم در واقع تجلي جدي اين نوع گفتمان بود. منتخبان ملت با شعار اصولگرايي مشارکت مردم را جلب کردند ودر واقع استقبال جامعه از اين گفتمان نشان دهنده مطالبات و حساسيت مردم در پايبندي آنها به آرمان ها و اهداف انقلاب بود.
    اگر دقت کرده باشيد در عرصه سياست داخلي، اصولگرايي به گفتمان غالب تبديل شده است و بسياري از افراد جامعه اعم از کساني که در عرصه سياست فعال هستند يا کساني که مسئوليتي در بدنه دولت و يا مجلس به عهده دارند خود را اصولگرا مي دانند و پيروي و اعتقاد به معاني اصولگرايي جزو شاخصه هاي اصلي خط مشي آنهاست.
    اصولگرايي حزب را نفي نمي کند خودش هم يک حزب نيست. ممکن است ما ده حزب در کنار هم داشته باشيم که همه اصولگرا باشند چون همگي به وحدت کلمه معتقدند و همگي در تلاش هستند تا حول محورهاي مشترک با هم کار کنند.
    ،براي ارائه تعريف واقعي اصولگرائي ابتدامباني وشاخصه هاي اصولگرائي رامطرح تابراساس آن به بازتعريف واژة « اصولگرائي » بپردازم .
    الف-مباني اصولگرائي)مباني اصولگرائي كه جوهره جريان اصولگرائي بوده ودرهيچ زمينه ووضعيتي دچارتغييرنمي شوندعبارتنداز:اسلام،جمهور اسلامی(قانون اساسي)،خط و سيرة امام،ولايت مطلقه فقيه
    ب-شاخصه هاي اصولگرائي)شاخصه هاكه بيانگراولويت هاي جريان اصولگرائي درمقام عمل هستدعبارتنداز:
    1-دفاع ازارزشهاي اسلامي 2- پايبدي به مباني انقلاب3- التزام عملي به ولايت فقيه و فصل الخطاب دانستن نظر رهبري4-احترام و توجه به جايگاه روحانيت ومرجعيت5-ساده زستي و پرهيز ازتجمل گرائي واشرافي گري وتوجه ويژه به گروههاي ضعيف ونيازمند6- اعتقادبه آزادي هاي مشروع ومردم سالاري ديني، 7- عدالت محوري و مبارزه جدي وواقعي بافساد8-تأكيد و باوربه پيشرفت همه جانبه كشور9-اداره اموربراساس موازين اسلامي ،عقلانيت،قانون، برنامه،حسن تدبير و عطوفت با مردم10-اعتقادواحترام تعامل وهماهنگي ميان قوادرسايه تدابير رهبري11-دشمن شناسي، استكبارستيزي،استقلال طلبي و موضع گيري صريح دربرابردشمنان و فتنه ها و جريان هاي انحرافي 12- تلاش براي تحقق وحدت اسلامي

اگر توضیحات بیشتری خواستید در خدمتتون هستم. با تشکر و سپاس فراوان
    با سلام خدمت اقای کیانی

این حرفتون درست نیست اگه میشه یک نگاهی به این مطلب مخصوصا نفر اخرش بندازید که مد نظر من همین فرد هست
    اینجا رو کیلیک کنید
    دانشجو باید ساکت باشه وگر نه میشه این فرد
    چقدر دانشجو معلق شدن از تحصیل چقدر دانشجو پرونده دار شدن

بیاین فکر کنیم همون جریان سیاسی باشه اصلاح طلب , من منظورم تفکر این جریان سیاسی یا هر جزیان سیاسی دیگه ای هستش

از شما با این سطح تحصیلات بعیده ، یعنی می فرمایید هرچی توی این تاپیک گفته بشه نظر غالب در جامعه ایران هست ؟!!!
    ببینم مگر ما داریم در مورد حجاب در فضای اینترنت و رعایت آن در فضای اینترنت صحبت می کنیم که شما می فرمایید از ابتدا تا انتها بقیه پستهای دوستان رو بخونید متوجه میشدید نظر غالب چی هست !

ما داریم در مورد وضعیت حجاب در فضای واقعی و نه مجازی صحبت می کنیم و متدینین و افراد مومن در جامعه و دانشگاهها از وضعیت موجود حجاب نا راضی هستند.

در ادامه ما درسته داریم در فضای مجازی بحث میکنیم ولی همین افرادی که دارن در این فضا بحث میکنن افراد و جوان های همین مرز و بوم هستن پس نظرشون قابل احترام هستش درسته افرادی که شما بحساب اونهارو متدین میدونید ( که شاید از همین افراد این سایت هم پایین تر باشن از نظر دینی ) و افراد این سایت رو که دارن در این فضای دوستانه بحث می کنن رو خارج از اونها , ولی . . .
    ( اگه بحث ها رو از چند وقت پیش پیگیری کنید شاید امار همین افرادی که در پس حجاب مخفی شدن در فساد با امار افراد بی حجاب برابری کنه پس حجاب رو با انسانیت و ایمان به خدا یکم جدا کنید در جامعه امروز , هستن چه کسانی که حتی در لباس مقدس شیخیت کارهایی می کنن که سکوت بهترین توضیح براشونه )

رشته ی شما چیه ؟ درسته این جامعه اماری کوچیک هستش ولی باز هم خانواده ی بزرگ نخبگان اینجا هستش در این خانواده ی بزرگ نظر غالب در پست ها امده پس نظر های دوستان رو زیر سوال نبرید اگه میشه
    ویرایش توسط amin_745 : 18th July 2011 در ساعت 01:29 AM

9. کاربرانی که از پست مفید NameEly سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم دامی
    ارسال تشکر
    320
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

با سلام خدمت اقای کیانی

این حرفتون درست نیست اگه میشه یک نگاهی به این مطلب مخصوصا نفر اخرش بندازید که مد نظر من همین فرد هست
    اینجا رو کیلیک کنید

بیاین فکر کنیم همون جریان سیاسی باشه اصلاح طلب , من منظورم تفکر این جریان سیاسی یا هر جزیان سیاسی دیگه ای هستش

در ادامه ما درسته داریم در فضای مجازی بحث میکنیم ولی همین افرادی که دارن در این فضا بحث میکنن افراد و جوان های همین مرز و بوم هستن پس نظرشون قابل احترام هستش درسته افرادی که شما بحساب اونهارو متدین میدونید ( که شاید از همین افراد این سایت هم پایین تر باشن از نظر دینی ) و افراد این سایت رو که دارن در این فضای دوستانه بحث می کنن رو خارج از اونها , ولی . . .
    ( اگه بحث ها رو از چند وقت پیش پیگیری کنید شاید امار همین افرادی که در پس حجاب مخفی شدن در فساد با امار افراد بی حجاب برابری کنه پس حجاب رو با انسانیت و ایمان به خدا یکم جدا کنید در جامعه امروز , هستن چه کسانی که حتی در لباس مقدس شیخیت کارهایی می کنن که سکوت بهترین توضیح براشونه )

رشته ی شما چیه ؟ درسته این جامعه اماری کوچیک هستش ولی باز هم خانواده ی بزرگ نخبگان اینجا هستش در این خانواده ی بزرگ نظر غالب در پست ها امده پس نظر های دوستان رو زیر سوال نبرید اگه میشه

دوست و همکار عزیز با سلام . ما دیگه بحث رو تمام شده اعلام کردیم ولی مثل اینکه شما علاقه به ادامه بحث دارین.
    مشکلی نیست در خدمتتون هستم.

- متاسفانه برخی از دانشجویان ما فکر می کنند که دانشجو یعنی **آنارشیست ** یعنی دانشجو در کشور ما حتما باید با حکومت در تضاد باشه تا اسمشو بزارن دانشجو.
    من چندی پیش نامه ای به رئیس دانشگاهمون نوشتم که این تلقی و طرز فکر دانشجویان حاصل به کارگیری ** اساتید سکولار** در دانشگاه ست. این اساتید گرامی که در دانشگاه های ما ،ماشا الله کم هم نیستند و ارمغان دولت اصلاحات برای دانشگاهها ما هستند سر کلاس در ارتباط با همه چیز صحبت می کنند الا خدا و پیغمبر و آرمان های انقلاب .

واقعا دانشجویانی که از زیر دست این اساتید سکولار به جامعه اسلامی تحویل داده می شوند می توونند مدیران متعهد و ارزشی برای نظامی که قراره به حکومت جهانی یوسف زهرا متصل بشه ، هستند ؟؟؟

جواب کاملا مشخص هست .

- تاپیکی رو به من معرفی کردین تا اونجا رو ببینم. رفتم و دیدم بسیار هم متاثر شدم.
    داداش گلم حرف های شما کاملا متین ولی ما خیلی رو هم داریم که وطن شون رو به هیچ قیمتی نمی فروشند و رها نمی کنند برای همیشه برند و به کشور دیگه ای خدمت کنند.

حتما اون با شرف و غیرت هایی که دانشمند هسته ای بودند و ناجوانمردانه توسط وطن فروشان ترور شدند رو به یاد دارید.همونهایی که نخبه های علم هسته ای بودند و به راحتی می تونستند در بهترین دانشگاههای ایلات متحده تدریس کنند ولی وطن فروشی نکردندو به حقوق کمتر و یا بهتره بگم خیلی کمتر مملکت خودشون راضی شدند اگر فراموش کردید به یادتون می آرم :

دکتر مجید شهریاری :
    عضو هیات علمی دانشکده مهندسی هسته‌ای دانشگاه شهید بهشتی تهران ، دکترای فیزیک ذرات بنیادی و عضو هیات علمی دانشگاه تهران، از مشاوران ایران در پروژه مهم سزامی،طراحی‌های تئوریک مربوط به ساخت نسل جدید راکتورهای هسته‌ای

دکتر فریدون عباسی :
    دکترای فیزیک هسته ای ،52 ساله از متخصصین لیزری ، استاد نمونه کشوری درسال89
    عضو شورای مرکزی انجمن هسته‌ای ایران

این دو مغز هسته ای ایران درصبح روزدوشنبه ۸ آذر ۱۳۸۹ ترور شدند.

دوست من این دو شهید والا مقام از مغزهای هسته ای ایران بودند و می تونستند در بهترین دانشگاههای دنیا باشند ولی همیشه عزت را به ذلت ترجیح دادند.
    این عزیزان و شهیدان والامقام که حق زیادی بر گردن ما دارند دستشون از دنیا کوتاه شده و شما هه یه اونها دسترسی ندارید. من افراد زیادی در دو و برم می شناسم که در بهترین دانشگاههای دنیا فرصت موندن و تدریس رو داشتن که اگه خواستین شماره موبایلشون رو بهتون می دم تا باهشون صحبت کنید تا متوجه بشید که هنوز خیلی از هموطن های نخبه ما غیرت ایرانیشون رو زیر صد من خاک دفن نکردند و مردونه به کشورشون برگشتند تا با وجود مشکلات زیاد به این مردم و فرزندان این ملت خدمت کنند نه به اجنبی.
    ویرایش توسط amin_745 : 18th July 2011 در ساعت 01:37 AM

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم دامی
    ارسال تشکر
    320
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

با سلام خدمت اقای کیانی

اینجا رو کیلیک کنید

قسمت دوم جواب من به این ارسال شما ...

داداش گلم به نظر من مسئولان وزارت علوم تا حد ممکن به دانشجویان اجازه انتقاد رو میدند ولی متاسفانه بعضی جنبه اش رو ندارند و نتیجه اش می شه این :

اگه فراموش کردین یا سن شما اقتضا نمی کنه این صحنه مربوط به چیه ، خدمتتون عرض می کنم:
    صحنه آتش زدن عکس رئیس جمهوری قانونی کشور دکتر محمود احمدی نژاد در روز ۲۱ آذر ۱۳۸۵ در دانشگاه امیر کبیر. بله دوست من آنهایی رو که شما مدعی این هستید که آزاد نیستند ، در اون روز در دانشگاه در جلوی دیدگان محمود احمدی نژاد عکسش رو آتیش زدند.

مشکل خیلی از دانشجوهای ما اینه که نمی دونند مطالبه ای که دارند رو چطور باید مطرح کنند . فکر می کنند برای ابراز مطالبه ای که دارند حتما باید با نظام مخالفت کنند افسوس ...

دوست و همکار عزیزم آخه من کجا گفتم شما بی دین هستین

چرا حرف در میارین واسم

در ضمن من در پستی در همین سایت یادآور شدم که ** چادری که دیگر ملاک حجاب نیست ** این هم متنش :
    دختران چادری که از آرایش های غلیظ استفاده می کنند، حجاب به معنای پوشاندن مو را رعایت نمی کنند،در محیط کار چادر را از سر در می آورند یا به محض خروج از محل کار چادر را جمع کرده در کیفشان می گذارند.

این پدیده اجتماعی است که در بسیاری از محیط های کاری دیده می شود. هر پدیده اجتماعی محصول مشترک ویژگی های شخصیتی افراد و ساختارهایی محسوب می شود که آنها را در بر گرفته است. در این تحلیل برای علت یابی رفتار چادری های غیر محجبه، ویژگی های شخصیتی زنان را واکاوی نمی کنیم، زیرا این بحث مستلزم انجام پژوهش های وسیع و مصاحبه های عمیق با تک تک افراد است. آنچه اکنون مورد بحث قرار می گیرد ساختارهایی است که سبب بروز چنین رفتارهایی می شود.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی و نفوذ اندیشه ناب اسلامی و ضد سرمایه داری گرایش شدیدی به استفاده از پوشش اسلامی در میان زنان به وجود آمد. این تغییرات نتیجه حاکم شدن یک ایدئولوژی خاصی بود که حجاب را از یک تکلیف شرعی صرف به یک رفتار مکتبی و سیاسی ارتقا داده بود.

اوایل انقلاب و با وجود بهم ریختگی ساختارهای اداری، عده ای از افراد که بعدها اپوزسیون جمهوری اسلامی را تشکیل دادند با نفوذ در سازمانها و ادارات، آیین نامه ها و شرایط ویژه ای برای استخدام افراد تدوین کردند که از جمله آنها می توان به اجبار پوشش چادر و استفاده از رنگهای تیره برای خانم ها اشاره کرد.

پیامد چنین مقررات ساختگی که بسیاری از آنها از جمله استفاده از البسه تیره رنگ در اسلام نهی شده است منجر به رفتارهای اجتماعی در دهه دوم و سوم انقلاب شد که به هیچ وجه شایسته جامعه اسلامی نیست.

شاید بهترین نظریه جامعه شناختی که می تواند وضعیت کنون جامعه ایرانی را تحلیل کند، دیدگاه گافمن یکی از جامعه شناسان دوران مدن باشد. وی درباره توصیف حرکات و رفتارهای مردم جامعه، زندگی را به صحنه تئاتر تشبیه می کند و رفتارهای کنشگران در عرصه های عمومی را به بازی بازیگران تئاتر. گافمن معتقد است زندگی مانند تئاتر پشت صحنه ای دارد که افراد شخصیت اصلی و ماهیت واقعی خود را بروز می دهند در حالی که روی صحنه تنها نقش ایفا می کنند، بازیگران تمام تلاش خود را انجام می دهند تا مردمی که بازی آنها را تماشا می کنند باور کنند این یک صحنه واقعی با رفتارها و گفتارهای واقعی است در حالیکه نقش بیانگر هویت بازیگران نیست.

آنچه ما آنرا پدیده «چادری های غیر محجبه» می نامیم، حاصل ساختارهایی است که زنان را آنگونه که هستند نمی پذیرد. در حقیقت زنان ایرانی در دو ساختار متضاد سرگردان مانده اند. یکی ساختاری که عرف جامعه به آنها تحمیل می کند که همان مدگرایی و نمایش ظاهری اندام زنانه است و دیگری ساختار رسمی که فقط با پوششی خاص به آنها اجازه حضور فعال در اجتماع می دهد.

راهکاری که زنان ایرانی برای نجات از این دوگانگی به آن رسیده اند. این است که در محیط های مختلف اجتماعی نقش بازی کنند. آنها در محیط های غیر رسمی که عموما انگ عقب افتادگی و تحجر می خورند از آخرین آرایش و لباس های مد روز استفاده می کنند و در اماکن اداری و رسمی با پوشیدن چادر یا لباس های رنگ تیره و بسیار ساده نقش زنی دیگر را ایفا می کنند. که البته در هر دو مورد نمی توان به هویت واقعی و اعتقادات درونی زنان پی برد.

پوشیدن لباس اداری و فرم در بسیاری از کشورهای دنیا مرسوم است و به ذات مشکلی ندارد. ولی اینکه ملاک استخدام افراد به میزان زیادی به پوشش آنها بستگی داشته باشد. به رفتارهای ساختگی و نمایشی زنان دامن زده و در دراز مدت مشکلات هویتی عدیده ای را برای نیمی از جامعه ایرانی به وجود خواهد آورد.

اصلاح اینگونه رفتارهای نمایشی تنها یک راه حل دارد و آن اینکه جامعه روحانیت، فعالان حوزه، رسانه ملی و مسئولان فرهنگی کشور با جمع بندی اختلاف دیدگاهها درباره این گونه موضوعات، برنامه های مدونی برای اصلاح ساختارهای اجتماعی ترسیم کنند که در آن افق ها و دیدگاه زنان به موضوع حجاب بازنگری شود و فرهنگ عفاف به صورت خودجوش و به دلیل قرار گرفتن در ساختارهای اسلامی جامعه در میان زنان گسترش یابد. چه اینکه تداوم اجبار زنان به استفاده از پوششی خاص در نهایت نتیجه ای بهتر از آنچه جامعه کنونی ایران با آن درگیر است نخواهد داشت.

شما پشت سر هم دارید اشتباه می کنید و به این رویه هم ادامه می دید و از همه چیز سر بحث رو وا می کنید در حالی که عنوان تاپیک چیز دیگه ای هست.
    ویرایش توسط amin_745 : 18th July 2011 در ساعت 01:55 AM

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    5,235
    قدرت امتیاز دهی
    218
    Array

با سلام خدمت حاج مهدی کیانی عزیز :
    دوست گلم ما هیچ کدوم هم رو نمی تونیم قانع کنیم پس همون تموم شدن بحث بهترین راه حله
    چون هر کسی اعتقادی , دیدگاه و نظری داره
    با اجازتون اگه بشه من دیگه در بحث شرکت نمی کنم چون هر شخص دیدگاهی داره و برای انتخاب دیدگاه زندگیش ازاد هست

با تشکر از شما دوست گلم

13. 2 کاربر از پست مفید NameEly سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندسی علوم دامی
    ارسال تشکر
    320
    قدرت امتیاز دهی
    41
    Array

Smile پاسخ : اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

با سلام خدمت حاج مهدی کیانی عزیز :
    دوست گلم ما هیچ کدوم هم رو نمی تونیم قانع کنیم پس همون تموم شدن بحث بهترین راه حله
    چون هر کسی اعتقادی , دیدگاه و نظری داره
    با اجازتون اگه بشه من دیگه در بحث شرکت نمی کنم چون هر شخص دیدگاهی داره و برای انتخاب دیدگاه زندگیش ازاد هست

با تشکر از شما دوست گلم

من هم سلام می کنم به شما همکار عزیزم .

با آرزوی موفقیت شما و سربلندی ایران اسلامی

15. کاربرانی که از پست مفید Number One سپاس کرده اند.

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)