دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 69

موضوع: اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

یار همراه
    ارسال تشکر
    367
    دریافت تشکر: 5,490
    قدرت امتیاز دهی
    91
    Array
    Isengard's: جدید151

پیش فرض پاسخ : اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

این جملات رو هم قرار میدم ان شالله به این سمت هم پیش بریم (این جملات تقدیم به خبرگزاری دانشجو)
    کاش به جای حجاب،
    حیا اجباری بود شرف اجباری بود،
    راستی و درستی اجباری بود
    کاش داشتن معرفت و وجدان اجباری بود
    والسلام....

2. 5 کاربر از پست مفید Isengard سپاس کرده اند .

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی رباتیک
    ارسال تشکر
    1,660
    دریافت تشکر: 6,253
    قدرت امتیاز دهی
    1474
    Array
    * Robo milad *'s: جدید156

smilee1 پاسخ : اینجا دانشگاه خیلی آزاد است!+عکس

نقل قول نوشته اصلی توسط isengard نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوالی بپرسم ، شما همیشه به شنیده ها اکتفا می کنید؟
    اونطور که من اطلاع دارم شما هنوز وارد دانشگاه نشدید کمی منتظر باشید وقتی وارد دانشگاه شدید قضاوت کنید.
    حرف مقت کنتور نداره این یک اصل هست ، خیلی ها درباره دانشگاه آزاد حرف مفت میزنن ، شنونده باید عاقل باشه خواهر من. اگر ذهنیت شما با چندتا عکس تغییر می کنه ، چندین هزار عکس از فضای دانشگاه دولتی هست که میشه گذاشت که بگید صد رحمت به این تصاویر
    شما میدونید عصرها جلوی یک دانشگاه دولتی خیلی مشهور که اسمش رو نمیارم همین دختر خانوم های دانشجو که از دانشگاه دولتی هستند چه حرکاتی از خودشون نشون میدن و چندین بار من دیدم که سوار ماشین این و اون شدن؟!
    این رو همین جا میگم شما برید از ظرف من به کسی که این حرف ها رو به شما زده که دانشگاه آزاد بدتره ، بهش بفرمائید چه کسی به شما صلاحیت داده که درباره وضعیت دانشگاه های مختلف نظر بدید و بگید این بهتر هست و این بدتر؟!
    همه جا هر جور آدمی پیدا میشه دانشگاه آزاد و دولتی نداره پس لطفا بهشت و جهنم رو تقسیم نکنید.
    دانشگاه آزاد چندتا حسن داره یکیش این هست که شما پول میدی به خاطر اون پول هم که شده سعی می کنی همیشه بهتر بخونی.
    از نظر تولید علم شما برید به آمار نگاه کنید ببینید کدوم دانشگاه ها جلو هستند. مثلا توی زمینه رباتیک کدوم دانشگاه پیشگام هست؟ آزاد یا دولتی؟
    این خبرگزاری ها متاسفانه با قصد و غرض این گونه خبرها رو منتشر می کنن که ان شالله از همون دستی دادند از همون دست هم میگیرن.
    ان شالله وقتی وارد دانشگاه شدید ، خودتون متوجه فضای حاکم میشید برخی ارتباطات به خودی خود ایجاد میشه و اصلا هم بد نیست. این عکاس تصاویر مخصوصا چنین عکس هایی رو گرفته ، اون دختر خانومی که روسریش شده دستمال گردن ، اگر حراست متوجه بشه حتما بهش تذکر میده ، کنترل توی دانشگاه آزاد بیشتر هست حتی موقع ورود به دانشگاه جلوی ورودی. چون بعضی ها ظرفیت ندارن و واقعا نمیدونن کجا اومدن پس باید به برخیشون تذکر داد.
    پس هیچ وقت پیش داوری نکنید.
    مرسی
    حرفتون درباره هر دونوع دانشگاه درسته اما هرکس به دید خودش به موضوع نگاه می کنه .

سعی نکنید با حرف هایی مثل مفت و... جلو بیان عقیده دیگران رو بگیرید -شما که حرف مفت شناس نیستید .

از نظر شما نگاه کردن به امار تو یک رشته مثل روباتیک ( اونم غیر منطقی بررسی کردید اگه خواستید راحت میتونم با دلیل نقض کنم) پیشرفت همه جهته در دانشگاه ازاد - پس شما در اشتباهید -
    چون پول میدن. درس میخونن؟
    تفاوت درس خوندن هارو من که شبانه ام باروزانه کاملا احساس می کنم شما از رو چه منطقی این حرف رو میزنید . رتبه بندی دانشگاه هارو تاحالا دیدید؟
    در تولید علم کدوم دانشگاه ها حرف اول رو میزنن .
    ویرایش توسط * Robo milad * : 13th July 2011 در ساعت 05:15 PM

4. 2 کاربر از پست مفید * Robo milad * سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    367
    قدرت امتیاز دهی
    91
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط * Robo milad * نمایش پست ها
    حرفتون درباره هر دونوع دانشگاه درسته اما هرکس به دید خودش به موضوع نگاه می کنه .

سعی نکنید با حرف هایی مثل مفت و... جلو بیان عقیده دیگران رو بگیرید -شما که حرف مفت شناس نیستید .

از نظر شما نگاه کردن به امار تو یک رشته مثل روباتیک ( اونم غیر منطقی بررسی کردید اگه خواستید راحت میتونم با دلیل نقض کنم) پیشرفت همه جهته در دانشگاه ازاد - پس شما در اشتباهید -
    چون پول میدن. درس میخونن؟
    تفاوت درس خوندن هارو من که شبانه ام باروزانه کاملا احساس می کنم شما از رو چه منطقی این حرف رو میزنید . رتبه بندی دانشگاه هارو تاحالا دیدید؟
    در تولید علم کدوم دانشگاه ها حرف اول رو میزنن . پس بی زحمت حواستون به کنتور باشه
    لوگ آت کرده بودم ، دوباره مارو به داخل کشوندی
    حواس ما به کنتور هست شما انگاری حواست نیست.
    عقیده فرق داره با تخریب ، غیر از اینه؟ (چرا من حرف مفت شناس هستم چون زیاد شنیدم به گوشم آشناست )
    میبینید شما هم همیشه اون قسمت از ماجرا رو برداشت میکنید که به نفع خودتون هست.
    درباره پول دادن و درس خوندن من نگفتم وحی مطلق هست گفتم یک عامل هست.
    آزاد که شبانه روزانه نداره ، شما که دانشگاه دولتی هستید (احتمالا) برمیگرده به خودتون که تفاوت رو احساس کنید یا خیر ، چون این قضیه عمومیت داره.
    این آمارها و رتبه بندی ها به درد ما نمیخوره ، شما به این آمار استناد میکنید مختارید.
    ما به چیزهایی که جلوی چشممون میبینیم استناد می کنیم.
    موفق باشی برادر
    والسلام....

6. 4 کاربر از پست مفید Isengard سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    دریافت تشکر: 19,174
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array
    تووت فرنگی's: لبخند

اول اينکه من نگفتم تو دولتي از اينا نيست،هست کمتر!نميدونم چرا دوستان اينطور جلوه ميدن ک آزاد خيلي بهتره،شما قبل از قبولي در کنکور اينطور بوديد نه،اگه واقعا سراسري بد بود واسش سر ودست نميشکوندن جناب....اين واضح که هرکس از دانشگاه خودش تعريف کنه...ميگن گربه دستش به گوش نميرسه ميگه بو ميده،بلا نسبت شما...من خودم دانشگاه آزاد و فردوسي مشهدو رفتم و ديدم ک وضعيت چطوره...و اينکه اگه هم بخوايم از نظر سعج علمي مقايسه کنيم آزاد در هر رشته ايي 100نفر ميگيره اما دولتي خيلي کمتر!طرف با رتبهايي نه چندان خوب مهندسي آزاد رو مياره....ولي دولتي خير...اصلا شما کنکور پزشکي آزادو ديديد؟ادبياتش انگار از کتاب فارسيه اول دبستان... و درمورد ماشين سوار شدن دخترا کسي ک دلش بخواد سوار ميشه ب زور ک نميشن...
    دلم تنگه پرتقالِ من!

8. کاربرانی که از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند.

استعداد برتر سایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی رباتیک
    ارسال تشکر
    1,660
    دریافت تشکر: 6,253
    قدرت امتیاز دهی
    1474
    Array
    * Robo milad *'s: جدید156

متشکر از منطقتون
    ماکه نفهمیدیم پس شما به چی استناد می کنید
    بقیه هم همین حسو دارن . شمام که حرف خودتو نقض کردی میگی زیاد شنیدی ؟؟؟؟؟؟؟
    این یک اصله حرف مفت کنتور نداره !!!!!!

10. کاربرانی که از پست مفید * Robo milad * سپاس کرده اند.

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array

و اينکه وقتي بحث ميکنيد درست حرف بزنيد لطفا !! شما که کنتور حرف مفتت خاموشه...
    دلم تنگه پرتقالِ من!

یار همراه
    ارسال تشکر
    367
    قدرت امتیاز دهی
    91
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط DimUs نمایش پست ها
    اول اينکه من نگفتم تو دولتي از اينا نيست،هست کمتر!نميدونم چرا دوستان اينطور جلوه ميدن ک آزاد خيلي بهتره،شما قبل از قبولي در کنکور اينطور بوديد نه،اگه واقعا سراسري بد بود واسش سر ودست نميشکوندن جناب....اين واضح که هرکس از دانشگاه خودش تعريف کنه...ميگن گربه دستش به گوش نميرسه ميگه بو ميده،بلا نسبت شما...من خودم دانشگاه آزاد و فردوسي مشهدو رفتم و ديدم ک وضعيت چطوره...و اينکه اگه هم بخوايم از نظر سعج علمي مقايسه کنيم آزاد در هر رشته ايي 100نفر ميگيره اما دولتي خيلي کمتر!طرف با رتبهايي نه چندان خوب مهندسي آزاد رو مياره....ولي دولتي خير...اصلا شما کنکور پزشکي آزادو ديديد؟ادبياتش انگار از کتاب فارسيه اول دبستان... و درمورد ماشين سوار شدن دخترا کسي ک دلش بخواد سوار ميشه ب زور ک نميشن...
    بله درسته خواهر من
    من نگفتم که توی دانشگاه آزاد نیست ، هست ، ولی تنها به دانشگاه آزاد محدود نمیشه از این بدتر هاش هم هست ، اسنادشم موجوده، بعضی ها مثل همین خبرگزاری روغنش رو زیاد می کنن ، چون این موضوعات ریشه در قدیم داره.
    در ضمن کی گفته سراسری بده ، اونجا که مفت هست من خودم طالبم اونجا بخونم.
    من رشته آی تی روزانه دروامده بودم سراسری ولی چون علاقه شخصی مکانیک بود توی دانشگاه آزاد به مقصود رسیدیم.
    اما برسیم به قسمت گزینش و قبولی داشنگاه ها که فرمودید :
    نیلوفر خانوم (اگر اشتباه نکنم) ببینید این سیستم اموزشی که برای ورود به دانشگاه ها در اینجا پیاده میشه غیر استاندارد هست ، از قضا باید ورود به دانشگاه راحت باشه و در عوض تربیت دانشجو با سخت گیری باشه که اضافه ها بریزه. یکی از دلایلی که ما توی صنعت مشکل داریم هم همین هست ، مهندس تربیت نمی کنن. ما یه دوستی داشتیم فوق العاده درس میخوند سراسری هم قبول شد ولی درس خوندن ایشون تا همین زمان بود ، وقتی وارد دانشگاه شد این طرف کلا زیر و رو شد.
    پس مشکل دانشگاه آزاد نیست ، سیستم استاندارد این هست که ورود به دانشگاه باید راحت باشه.
    ان شالله سراسری در میاید و ما شیرنیش رو میخوریم
    والسلام....

13. 4 کاربر از پست مفید Isengard سپاس کرده اند .

یار همراه
    ارسال تشکر
    367
    قدرت امتیاز دهی
    91
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط * Robo milad * نمایش پست ها
    متشکر از منطقتون
    ماکه نفهمیدیم پس شما به چی استناد می کنید
    بقیه هم همین حسو دارن . شمام که حرف خودتو نقض کردی میگی زیاد شنیدی ؟؟؟؟؟؟؟
    این یک اصله حرف مفت کنتور نداره !!!!!!
    ما به واقعیات استناد می کنیم نه سخنان عده ای که چشم و گوش بسته هستند
    اون اصل رو هم که من عرض کردم مقصودم شما نبودی پس تکرار نکن ممکن هست ذهنیت دیگه ای ایجاد بشه.
    مرسی از لطفت

نقل قول نوشته اصلی توسط DimUs نمایش پست ها
    و اينکه وقتي بحث ميکنيد درست حرف بزنيد لطفا !! شما که کنتور حرف مفتت خاموشه...
    بحث کردن ما ایرادی نداره ما حرف رو میندازیم زمین تا صاحبش برداره ، صاحب این حرف هم خبرگزاری دانشجو هست نه شماها ، ما به حضرات روحانی مثل شما جسارت نمی کنیم
    والسلام....

15. 4 کاربر از پست مفید Isengard سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array

موفق باشيد همگي !
    دلم تنگه پرتقالِ من!

همکار تالار مدیریت
    رشته تحصیلی
    مدیریت
    ارسال تشکر
    4,502
    دریافت تشکر: 2,488
    قدرت امتیاز دهی
    184
    Array

الان برام این سوال ایجاد شده که:

حجاب چه ربطی به نوع دانشگاه و سطح علمی و درس خوندن و درس نخوندن داره؟؟؟

اگه یه دانشگاه حجاب و پوشش برتر و چادر اجباری باشه میانگین معدل حول و حوش 19.80 هستش؟

یا دانشگاه هایی که سخت گیری نمیکن کلا تعطیلن؟

من این بحث رو قبول ندارم، این موضوع به دانشگاه و اینکه آزاد باشه یا سراسری بر نمیگرده، مستقیما به سطح شعور و فرهنگ دانشجوها برمیگرده

توی دانشکده ما که از قضا دولتی هم هست و مقادیری هم دانشگاه معروفی هست، کسی دم در نیست که بخواد تذکر بده و کلا کسی جرات نداره تذکر بده، چون حوصله ندارن با دانشجوها طرف شن و میدونن یکی دو تا نیستن و همه پشت همن، درکل فقط یه کاغذ هست که باتوجه به شان دانشگاه و محیط علمی پوشش خودتون رو انتخاب کنید!
    و از اونجایی که آزادی بعضی وقتا نتیجه عکس میده اکثرا معقول و موجه میان

و اینکه با 4تا عکس نمیشه به جایی رسید و نتیجه ای گرفت، حتی اگه بیشترین سخت گیری هم انجام بشه، کسی که بخـــــــــواد بد لباس بپوشه، اینکارو میکنه و همینطور برعکس

افراد باید به این درک رسیده باشن که برای تحصیل و طلب دانش میرن دانشگاه و بعد قبول شن وگرنه اهدافشون با اهداف دانشگاه یکی نمیشه و میشه همین مشکل
    درخت دافعه دارد که

سیب می افتد

وگرنه هیچ سقوطی نشان جاذبه نیست

18. 6 کاربر از پست مفید B a R a N سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)