با سلام

'مجيد صالح ' روز سه شنبه در گفت وگوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا به وضعيت كنوني تيم سايپا اشاره كرد و افزود: از عملكرد تيم راضي هستم ، طبق استاندارد تمرين هاي آماده سازي را آغاز كرده ايم و با توجه به اينكه كل تيم را در اختيار داريم ، روند كاري به خوبي پيش مي رود.
وي اظهار داشت: كار آماده سازي را در چند مرحله طبقه بندي كرده ايم ، مرحله اول را در تهران به مدت 10 روز پشت سر گذاشتيم و سپس در سرعين اردبيل مرحله دوم را پيگيري كرديم.
صالح ادامه داد: در سرعين اردوي بسيار خوبي داشتيم و بازيكنان با تمام وجود برنامه هاي آماده سازي را انجام دادند و اكنون نيز در تهران مرحله سوم را پشت سر مي گذاريم.
سرمربي تيم سايپا گفت: از 22 تير ماه جاري اردويي در تركيه خواهيم داشت كه مرحله چهارم و پنجم آماده سازي را در آنجا انجام خواهيم داد.
وي افزود: تا قبل از اردوي تركيه سه بازي تداركاتي انجام خواهيم داد كه روز گذشته در مقابل تيم اميد سايپا قرار گرفتيم و روز پنجشنبه هفته جاري با تيم دسته دومي نفتون تهران بازي خواهيم كرد.
صالح گفت : دوست داريم بازي سوم خود را با تيم پاس همدان انجام دهيم كه اكنون با كمالوند سرمربي پاس همدان درحال هماهنگي هستيم.
سرمربي سايپا يادآور شد: در تركيه نيز سه بازي دوستانه در پيش داريم و سپس يك بازي ديگر در تهران انجام خواهيم داد و براي شروع رقابتهاي ليگ برتر يازدهم آماده مي شويم.
وي در خصوص يارگيري تيم سايپا گفت: روند يارگيري تيم مناسب است به غير از پيروز قرباني در صدد جذب يك مدافع خارجي نيز هستيم كه اكنون نمي توانم نامي از او ببرم.
صالح ادامه داد: محمد منصوري و اسحاق سبحاني در پست هافبك وسط به ما كمك خواهند كرد و در صدد جذب 'روزبه شاه علي دوست' براي پست هافبك دفاعي هستيم.
وي گفت: با وحيد طالب لو براي رفع مشكل دروازه باني تيم درحال مذاكره هستيم.
صالح در خصوص جذب اميد روانخواه بازيكن فصل گذشته تيم استقلال تهران ، بيان داشت: بايستي شرايط پزشكي او را بررسي كنيم ، اگر مشكلي نباشد دوست داريم او را جذب كنيم.
وي در خصوص نفرات جدا شده تيم نيز گفت: تعدادي از بازيكنان از تيم سايپا جدا شده اند كه مي توانيد از باشگاه اسامي آنها را بپرسيد ، دوست ندارم از زبان من عنوان شود چه كساني در تيم حضور نخواهند داشت.
صالح در خصوص چگونگي فوتبال بازي كردن تيم سايپا در ليگ يازدهم نيز اظهار داشت: دوست دارم فوتبال روان و زيبايي را به نمايش بگذاريم و تلاش مي كنيم به مانند بارسلونا عمل كنيم ، مي دانم مثل بارسلون بازي كردن بسيار سخت است اما اين مهم را هدف قرار دادن به پيشرفت تيم كمك خواهد كرد.
وي گفت: به بازيكنان جوان بسيار علاقه مند هستم و در بازي روز گذشته با تيم اميد خودمان عملكرد آنان را زير نظر گرفتم و اعتقاد دارم چهار بازيكن اين تيم مي توانند در كنار بزرگسالان به تمرين بپردازند.
صالح تاكيد كرد: براي تمام بازيكنان تيم برنامه دارم و سعي مي كنم از تمامي نفرات تيم در طول فصل استفاده نمايم و تلاش مي كنيم سهميه رقابتهاي آسيايي را به دست آوريم.