دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 123

موضوع: میخواهم راز خوشبختیم را با شما شریک شوم!

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم کامپیوتر
    ارسال تشکر
    3,312
    دریافت تشکر: 3,315
    قدرت امتیاز دهی
    57
    Array

پیش فرض پاسخ : میخواهم راز خوشبختیم را با شما شریک شوم!

نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام ... قبل از هر چیز از رها خانم برای اینکه نکات خیلی خوبی رو در این بخش ذکر کردن ممنونم و تشکر می کنم.

امیدوارم از این به بعد هم در تمامی مراحل زندگی موفق باشید ...

منم کم و بیش مطالب شما رو دنبال می کردم و خوشحالم که با شما در سایت همکاریم و می تونیم از مطالب خوبتون بهره مند بشیم.

موفق و موید باشید
    ممنون... تمام حرفاتون برای من مایه دلگرمیه...

نقل قول نوشته اصلی توسط tarannom101 نمایش پست ها
    همه شب فکر من این است وهمه روز سخنم که چرا غافل از احوال دل خویش تنم

زکجا آمده ام آمدنم بهر چه بود به کجا میروم آخر ننماید وطنم
    جمله زیبایی بود...

نقل قول نوشته اصلی توسط tarannom101 نمایش پست ها
    مجبور شدم به هر کسی رو بزنم
    بر درگه هر غریبه زانو بزنم
    تحقیر شدم چونکه فراموشم شد
    یک سربه شما اهل ولایت بزنم

انسان اگه بخواد به هدفش برسه باید و ناگزیره که از یک راهنمای راه بلد کمک بگیره که در غیر این صورت اگه به بی راهه رفت و دچار مشکل شد کسی غیر خودش رو نباید سرزنش بکنه

شما نمتوانید راه بلدی رو پیدا کنید(چه برای اهداف دنیایی و چه امور آخرتی)که قابل مقایسه با اهل بیت پیامبر(صلی الله علیه و آله) باشد

پس باید با اونها ارتباط بر قرار کرد

چه ارتباطی؟ اگه دوس داشتید براتون میگم
    دوست داریمممممممممممممممم

نقل قول نوشته اصلی توسط rangin kaman نمایش پست ها
    کوچکترین کار ما میتونه بشه بزرگ ترین کار دنیا.مادری که برای بچه اش وقت و انرژی میزاره تااون خوب تربیت بشه و رشد کنه.به احساساتش اهمییت میده تا اون هم بتونه بعدا به احساسات دیکران اهمیت بده.درک اش میکنه تا اون هم وقتی بزرگ شد بتونه همه رو درک کنه.اون مادر میشه ناجی همه دنیا.کی دلش می خواهد حالا که یک روز یک مادر خوب بشه؟خوب باش تا بتونی خوبی بیافرینی.
    تمام حرفات چیزایی هستن که میخوام بهتون بگم... وای خدا من از دنیا دیگه چی میخوام وقتی میتونم یکی رو متقاعد کنم یه ناجیه... رنگین کمان عزیز حرفات منو به وجد آورد... امیدوارم تو زندگی واقعی هم از این مفاهیم استفاده کنی... خیلی دوست دارم خودت بشی جزو کسانی که زندگیشون مدرکی باشه برات اثبات همه حرفام و ترفندهای روانشناسانه... من تا اینجا فقط از زندگی خودم گفتم.. چی میشه شمام بگی...

نقل قول نوشته اصلی توسط warrior نمایش پست ها
    در مورد هدف ، اگه یادت بیاد من یک تاپیک گذاشتم به نام "آفرینش انسان"
    تو این تاپیک قصد داشتم با همکاری دوستان هدف از خلقت رو بررسی کنیم اما همچین نگرفت!
    ما برای اینکه هدف رو فراموش نکنیم باید بدونیم که هدف چیه؟
    اگر کسی میدونه هدف چیه لطفا به من هم کمک کنه.
    اونو هم به زودی روش کار میکنیم... اما فقط خلاصه بگم که هدف کماله... و این کمال نسل به نسل میون انسانها میچرخه... و محدود به یه زمینه یا رشته خاصی نیست... کمال میتونه در هر زمینه ای باشه

دوستان از همراهی همه شما سپاسگزارم
    sokutam miad... slm,hamin:-)

2. 9 کاربر از پست مفید 7raha7 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم قرآني
    ارسال تشکر
    935
    دریافت تشکر: 284
    قدرت امتیاز دهی
    116
    Array

(تمام حرفات چیزایی هستن که میخوام بهتون بگم... وای خدا من از دنیا دیگه چی میخوام وقتی میتونم یکی رو متقاعد کنم یه ناجیه... رنگین کمان عزیز حرفات منو به وجد آورد... امیدوارم تو زندگی واقعی هم از این مفاهیم استفاده کنی... خیلی دوست دارم خودت بشی جزو کسانی که زندگیشون مدرکی باشه برات اثبات همه حرفام و ترفندهای روانشناسانه... من تا اینجا فقط از زندگی خودم گفتم.. چی میشه شمام بگی...)

تمام مطلب هات رو میخونم با دقت،ترجیح دادم فقط بخونم.از این به بعد شاید بنویسم دوست نداشتی پاکشون کن.
    شرمنده که نمیتونم خیلی از زندگی ام بگم براتون،اینجوری راحت ترم مخصوصا اینکه بعضی ها تو سایت منو میشناسن.من متاهل ام و یک پسر خوشگل کوچولو دارم.بیشتر حرفام شاید از همین زاویه باشه.اشکالی نداره که؟

با تو هستم

تنها تو

4. 9 کاربر از پست مفید rangin kaman سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    ارسال تشکر
    10,614
    دریافت تشکر: 19,174
    قدرت امتیاز دهی
    3108
    Array
    تووت فرنگی's: لبخند

1-خداوند انسان را خلق كرد و رها كرد در زمين و هيچ دخالتي در زندگي او ندارد
    2-خداوند انسان را خلق كرد و در حال حاضراز دور بر آن نظارت دارد و دخالتي در كارهاي او ندارد
    3-خداوند انسان را خلق كرد ودربعضي از امور بر آنها نظارت دارد
    4-خداوند انسان را خلق كرد وكامل بر آنها نظارت دارد و همه چيز را در كنترل خود دارد
    نظر تو چيه؟

دلم تنگه پرتقالِ من!

6. 9 کاربر از پست مفید تووت فرنگی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم کامپیوتر
    ارسال تشکر
    3,312
    قدرت امتیاز دهی
    57
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط rangin kaman نمایش پست ها
    (تمام حرفات چیزایی هستن که میخوام بهتون بگم... وای خدا من از دنیا دیگه چی میخوام وقتی میتونم یکی رو متقاعد کنم یه ناجیه... رنگین کمان عزیز حرفات منو به وجد آورد... امیدوارم تو زندگی واقعی هم از این مفاهیم استفاده کنی... خیلی دوست دارم خودت بشی جزو کسانی که زندگیشون مدرکی باشه برات اثبات همه حرفام و ترفندهای روانشناسانه... من تا اینجا فقط از زندگی خودم گفتم.. چی میشه شمام بگی...)

تمام مطلب هات رو میخونم با دقت،ترجیح دادم فقط بخونم.از این به بعد شاید بنویسم دوست نداشتی پاکشون کن.
    شرمنده که نمیتونم خیلی از زندگی ام بگم براتون،اینجوری راحت ترم مخصوصا اینکه بعضی ها تو سایت منو میشناسن.من متاهل ام و یک پسر خوشگل کوچولو دارم.بیشتر حرفام شاید از همین زاویه باشه.اشکالی نداره که؟
    اشکال؟؟؟ اگه قراره اینجا حرفای کسی اشکال داشته باشه اون منم چون وسط حرفام خیلی دارم میزنم جاده خاکی!
    بگوووووووووو منتظرماااااااااااااااا

نقل قول نوشته اصلی توسط Judy Abbott نمایش پست ها
    1-خداوند انسان را خلق كرد و رها كرد در زمين و هيچ دخالتي در زندگي او ندارد
    2-خداوند انسان را خلق كرد و در حال حاضراز دور بر آن نظارت دارد و دخالتي در كارهاي او ندارد
    3-خداوند انسان را خلق كرد ودربعضي از امور بر آنها نظارت دارد
    4-خداوند انسان را خلق كرد وكامل بر آنها نظارت دارد و همه چيز را در كنترل خود دارد
    نظر تو چيه؟

جودی جونممممممممممممم
    دیدگاه من در این مورد یه دیدگاه درحال بلوغه... یعنی هنوز به حد بلوغ خودش نرسیده... نظرات من درمورد خدا هیچوقت قطعی نیست... و هیچوقتم سر خدا درجا نمیزنم. منظورم اینه که اگه درمورد خدا به چیزی برسم همونجا درجا نمیزنم... هی میدوم... هی میدوم... و این شاید کار درستی نباشه... اما دست خودم نیس دیدگاهم خیلی متغیره.... فکر کنم ترنم عزیز جواب سوالاتتو متناسب با دیدگاهای خودش خوب بدونه( توجه کنید: گفتم متناسب با دیدگاهای خودش... چون هر کسی با هر ملیتی دیدگاهش تحت تاثیر مذهبشه... و هرگز مستقل از مذهبش نیست... و این مصداق کامل وابستگی ما انسانها به مذهبه... به عبارتی وابستگی ما انسانها به دنیایی که از ناشناخته ها میگه... ناشناخته هایی که عاشق شناختنشون هستیممم)

8. 8 کاربر از پست مفید 7raha7 سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم کامپیوتر
    ارسال تشکر
    3,312
    قدرت امتیاز دهی
    57
    Array

سلام... پستهاتون داره زیاد میشه... عجب حالی میده خداییش... فقط اگه یه وقت بعضیاشون که مرتبط با موضوع نیستند و فقط فضا اشغال کردند رو حذف کردم ناراحت نشین هااااااااااااا...
    موضوع امروزو میذارم: عوامل تقویت عزم و ارده2
    همونطور که تو پست قبلی گفتم اولین عامل و مهمترینش انگیزه اس... عامل بعدی که میتونه محرک شما باشه برای حرکت به سمت کمال، دونستن عواقب کارتونه....
    توضیح این مساله با یه مثال ساده تره: خب من در کل فامیل به بی خیالی و خونسردی معروفم.... البته نه به خوشنامی...
    مامانم بیشتر از همه از دستم شاکیه.... حق داره خب: من اگه فردا امتحان داشته باشم عین خیالمم نیس
    خواهرم نقطه مقابل من: شب خوابش نمیبرهههههههههههه
    خیلی وقتا پیش میاد که جدی حال و حوصله انجام دادن کاری رو ندارم: درس خوندن... جارو کردن خونه... ظرف شستن...
    با وجود بی خیالیم به عاقبتش که فکر میکنم... و بلاهایی که درصورت انجام ندادنش به سرم میاد فکر میکنم مو به تنم سیخ میشه: دعوای کل اعضای خانواده با منننننننننننننننن!
    درمورد زندگی مون .... و تغییر و تحولاتمون میشه گفت: بهتره از بدو تولدمون تا حالا رو در نظر بگیریم.... اگه بخوایم روند پیشرفت در زندگیمونو به صورت یه نمودار نشون بدیم این روند نزولیه یا صعودی؟ آیا شما نسبت به روز قبلی بهتر شدید؟ این منو یاد پروژه ی آمار پارسالم میندازه که گروهمون باید یه پروژه آماری تحویل معلم میداد... معمولا تو پروژه های آماری انسانها با هم مقایسه میشن: درصد فراوانی شون و...و....
    اما پروژه ما مقایسه یک انسان با خودش بود... خود دیروزش. اینی که دارم بهتون میگم کاملا علمی و مستنده: ما جنبه های مختلف زندگی رو درنظر گرفتیم و برای هر کدومشون یه سقفی تعیین کردیم برای نمره دادن... و از انسان مورد نظرمون که در ظاهر خیلی هم موفق بود خواستیم هر روز به خودش از100نمره بده . البته این 100به 10تا قسمت 10نمره ای تقسیم میشد: 10نمره واسه روابط عمومی، 10نمره واسه مطالعه و...و....
    و نمودار شو کشیدیم...3ماه تمام این کارو ادامه دادیم .... و در آخر وقتی خواستیم بررسی کنیم روندش صعودی بوده یا نزولی... انسان مورد مطالعه مون افسردگی گرفت!
    و این... نمایی از زندگی انسانی بود که از همه سو مورد ستایش بود... و موفقیتهای چشمگیری داشت.
    تصورشو بکنید: این نمودار مال یک انسان موفق بود، اگر مال شما بود چه شکلی میشد...؟
    بله... هر روز بیشتر نزول میکنیم و عین خیالمونم نیست.... اهدافمونو فراموش میکنیم... از دیروزمون بدتر میشیم... نه درسی و نه عبرتی ... عاقبت همه ما : پشیمونی
    یه سوال: به نظرتون پشیمونی بدترین حسی نیست که بعد از کشیدن نمودار ممکنه بیاد سراغتون؟ این همه روزه تلف شده، عمره هدر رفته ، آخرش که چی؟ پشیمونی؟
    عاقبت شما چیه؟؟؟ آیا پشیمونی قانعتون میکنه؟ بعید میدونم.....................................

10. 10 کاربر از پست مفید 7raha7 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    علوم قرآني
    ارسال تشکر
    935
    دریافت تشکر: 284
    قدرت امتیاز دهی
    116
    Array

رها خانم کجایی؟چقدر بیام اینجا و منتظرت بشینم.

با تو هستم

تنها تو

12. 5 کاربر از پست مفید rangin kaman سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    علوم کامپیوتر
    ارسال تشکر
    3,312
    قدرت امتیاز دهی
    57
    Array

بچه ها شرمنده همتونم... واسه یه مدت سرم شلوغه و اومدنم به سایت همراه با نظمیه...
    خیلی زود درست میشه و بازم مطالبو میذاررررررررررررم
    شما فعلا تا میتونید بحث کنید که تاپیک سوت و کور نمونهههههه

14. 9 کاربر از پست مفید 7raha7 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برنامه ریزی اموزشی نیروی انسانی
    ارسال تشکر
    6,414
    دریافت تشکر: 9,022
    قدرت امتیاز دهی
    5174
    Array
    ساناز فرهیدوش's: لبخند

دوستان خوبم با جا خالی کردن رهای عزیزم شما هم از لحظات خوشبختی خودتون بنویسد .
    http://roksana65.blogfa.com/ساناز فرهیدوش
    وبلاگ خودشکوفایی

16. 5 کاربر از پست مفید ساناز فرهیدوش سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    6,414
    قدرت امتیاز دهی
    5174
    Array

خوشبختی لبخند پدر ومادر است .
    لحظه ایی است که فکر میکنی بزرگترین و امن ترین پناهگاه خلقت را یافته ایی در اغوش گر مشان.
    خوشبختی برایم روزی شاید نمره 20 بود یا تشویق معلم و شاگردان .
    معجزه ی سلامتی باشد یا هر چیز گرانقدر ی که در ذهن می اید .
    خوشبختی لحظه ایست که تو خود را می نگری وقدر انچه را داری با سپاس خدای دو چندانش می کنی .
    وبلاگ خودشکوفایی

18. 10 کاربر از پست مفید ساناز فرهیدوش سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    6,414
    قدرت امتیاز دهی
    5174
    Array

خوشبختی رموزی دارد !! اما زیاد سخت نیست القبای ساده ایی را داراست که در قلب شما نهفته است . بدان سر بزنید و زنگار غم و کینه بزدایید تا بدانید که می توانید بی قید و شرط دوست بدارید هر موجودی را که افریده ی خداوند مهربان است .
    ویرایش توسط ساناز فرهیدوش : 30th May 2011 در ساعت 12:51 PM
    وبلاگ خودشکوفایی

20. 7 کاربر از پست مفید ساناز فرهیدوش سپاس کرده اند .

صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)