دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: سالم ماندن جنازه افراد صالح

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    524
    دریافت تشکر: 1,057
    قدرت امتیاز دهی
    501
    Array

پیش فرض سالم ماندن جنازه افراد صالح

سلام

امروز یه بحثی پیش اومد در باره سالم ماندن جنازه افراد صالح پس از شهادت و مرگ ...
    من همیشه نسبت به شهید همت ارادت داشتم و فرماندهی ایشونو تحسین میکردم و خلاصه از چنین انسانی خیلی خوشم میومد ، توی این بحث یکی میگفت کنار مقبره شهید همت رو که کنده بودن متوجه سالم بودن جنازه ایشون شدن ...
    در واقع این مساله برای افراد صالح پیش میاد و چون از نظر فیزیکی و شیمیایی غ ق ت است یه نوع نشانه الهی محسوب میشه ، البته در صورتی که صحت این موضوع کاملا تایید بشه .

قبلا هم چنین موردی رو دیده بودم ولی نمیدونستم که صالحون همگی ازین شرایط برخوردار هستن ، نمیدونستم با چه عنوانی در گوگل این موضوع رو سرچ کنم و چیزی در این باره پیدا نکردم .

از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهش میکنم که همینجا گفته هاشون رو درج کنن و خواهشا با سند و مدرک باشه که کسی این حالتوبه خودش نگیره

همواره موفق باشید
    ...

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    524
    قدرت امتیاز دهی
    501
    Array

پیش فرض پاسخ : سالم ماندن جنازه افراد صالح

بعد از تحقیق خیلی خیلی جزئی و مختصری که ترتیب دادم ، دیدم که موارد مشابه نیز در کشور ها و ادیان مختلف وجود داره ، و نمیتونیم این مساله رو مختص صالحین مسلمان بدونیم ، پس این بحث هیچ ربطی به اسلام شناسی نداره و خیلی بحث خوبی برای خدا شناسی هست ....

میخوام بگم که خوب بودن ربطی به دین دار بودن نداره ، افراد صالح در تمام زندگیشون از خداوند تمسک میگیرن ، و خدا هم برای مثال با چنین نشانه ای صلاحیت این افراد رو به ما نشون میده

در ادامه موارد این چنینی که در تاریخ درج شده رو قرار میدم ، البته شما هم میتونید با جستجو به این نتایج برسید ، کمکم کنید توی جمع آوری این لیست ....
    ...

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    524
    قدرت امتیاز دهی
    501
    Array

اولین تصویر مربوط به شهیدمحمدرضا شفيعي است ک هبعد از 16 سال کشف شد

توضیحات بیشتر :

پس از مجروح شدن به اسارت دشمن در آمد و در آن جا به شهادت رسيده است و او را دفن كرده اند و 16 سال بعد هنگام تبادل جنازه ي شهدا با اجساد عراقي، جنازه ي «محمدرضا شفيعي» و ديگر شهداي دفن شده را بيرون مي آورند تا به گروه تفحص شهدا تحويل دهند. اما جنازه ي محمدرضا سالم است، سالم سالم.
    صدام گفته بود اين جنازه اين طور نبايد تحويل ايراني ها داده شود. او را ۳ماه در آفتاب داغ مي گذارند، اما تفاوتي نمي كند. پودر مخصوص تخريب جسد مي پاشند، ولي باز هم بي تأثير است.
    مادر شهيد مي گويد: موقع دفن محمدرضا، حاج حسين كاشي به من گفت شما مي دانيد چرا بدن او سالم است؟ گفتم چرا؟
    گفت:راز سالم ماندن ايشان چهار چيز است:
    هيچ وقت نماز شب ايشان ترك نمي شد.
    دائماً با وضو بود.
    هيچ وقت زیارت عاشورا یش ترك نمي شد.
    مداومت بر غسل جمعه داشت.
    هر وقت براي امام حسين- عليه السلام- گريه مي كرد، اشك هايش را به بدنش مي ماليد.
    مادر شهيد درباره ي موفقيت شهيد مي گويد: به امام زمان- عجّل الله تعالي فرجه الشریف- ارادت خاصّي داشت و هر وقت به قم مي آمد، رفتن به جمكران را ترك نمي كرد.
    ...

4. 3 کاربر از پست مفید ashkan سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    524
    قدرت امتیاز دهی
    501
    Array

موضوع دوم مربوط به یک دختر قدیسه فرانسوی هست که جسد سالم اون پس از 126 سال زیر خاک کشف شد

توضیحات بیشتر :

سینه برنادت دختری از روستاهای فرانسه و از خانواده ای فقیر بود که مدعی شد مریم مقدس مادر مسیح علیه سلام را می بیند و با او گفتگو می کند. عده ای به او ایمان آورده و عده ای دیگر او را دروغگو خواندند ولی حرف های برنادت که از طرف مریم مقدس بیان می کرد و به همه مردم روی زمین پیامهای خوب زیستن را ابلاغ می نمود حتی اسقف کلیسای آن جا را نیز بر آن داشت تا به برنادت ایمان آورد.

برنادت در طول زندگیش معجزات بسیاری از جمله شفای بیماران لاعلاج انجام داد و سرانجام در سال ۱۸۷۹ درگذشت. و حالا پس از ۱۲۷ سال مقامات کلیسایی که وی در آنجا دفن شده بود بدن او را بیرون آوردند و دیدند که جنازه اش نپوسیده است و این محل امروز محل زیارت مسیحیان شده است.
    ...

6. 3 کاربر از پست مفید ashkan سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    524
    قدرت امتیاز دهی
    501
    Array

بنده بابت اراجیفی که در پست های قبل نوشته بودم عذر خواهی می کنم از شما / تحقیقات گذشته همگی اشتباه بودن
    ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)