دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 55

موضوع: * * جوی صمیمی همراه با دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته کـــامــپـــیــــوتــــر * *

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر(مهندسی نرم افزار)
    ارسال تشکر
    4,182
    دریافت تشکر: 19,008
    قدرت امتیاز دهی
    220
    Array

پیش فرض پاسخ : * * جوی صمیمی همراه با دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته کـــامــپـــیــــوتــــر * *

نقل قول نوشته اصلی توسط Z a H r A نمایش پست ها
    والا چه عرض کنم ! من که خیلی شاکی ام ! متاسفانه خیلی از دانشجویان فارغ التحصیل ما جسارت نباشه به دوستان عزیز فقط مدرک گرفتن و تخصص های لازم رو ندارن
    درسته قبول دارم خیلی از بچه های رشته مون هستن که حتی نمیتونند که یه برنامه ساده رو بنویسند متاسفانه این یه ضعف هست تو رشته مون اما به نظرم مقصر اصلی خودمون هستیم میدونی چرا ؟!؟

چونکه درسته دانشگاه کم کاری میکنه استاد کم کاری میکنه اما خودمون چی ؟ ما هم باید کم کاری کنیم ؟؟؟ یادمه ترم اول برای کلاس برنامه نویسی مون دو تا استاد داشتیم یکی ترم یک هم که دست خودت نبود که بخوای اساتید رو انتخاب کنی . یکی از استادها استاد تنها بودن که فوق العاده کلاس شادی داشتن همون مولف کتابها تعداد دانشجویان کلاساشون همیشه بیشتر از اونی بود که تو لیست رد شده بود یکی هم استاد سلیمانی ایشون کاملا خشک و خیلی خیلی خشن بودن هر چقدر بگم کم گفتم طوری که همون جلسه اول تو یک ربع اول کلاس یکی رو اخراج کردن از شانس خوب من هم من تو دوستام فقط با ایشون داشتم یادمه از شب قبل که میخواستم برم سرکلاسشون استرس داشتم چون بچه ها رو میبردن پای تخته و در حد المپیک ازشون سوال میکردن طوری که اخرش یه جا نتونی جواب بدی به قولی ضایعت کنه .

خب ما هم که اوضاع رو دیده بودیم همیشه که میخواستیم بریم سر کلاس بیشتر از اونی که استاد میخواست مطالعه میکردیم اما اخر ترم که شد ( بگذریم از اینکه دو سوم کلاس اون درس رو حذف کردند به خاطر استاد ) نتایج دو کلاس رو بررسی کردند امار قبولی کلاس ها شاید یکسان بود اما نمرات دانشجویان استاد سلیمانی خیلی بیشتر از استاد تنها بود .

پس تنها کسی که همیشه میتونه به ما کمک کنه فقط خودمون هستیم .

( بعد از اون موقع اتنخاب واحد میگشتم ببینم کدوم درس رو استاد سلیمانی برداشتن برای تدریس که منم بردارمش ، میتونم بگم یکی از بهترین اساتیدم بودن )
    شنبه : یارب العالمین 1شنبه : یا ذاالجلال والاکرام
    2شنبه : یا قاضی الحاجات 3شنبه : یاارحم الراحمین
    4شنبه : یا حی یاقیوم 5شنبه : لا اله الا الله الملک الحق المبین
    جمعه : اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

2. 4 کاربر از پست مفید آبجی سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,182
    قدرت امتیاز دهی
    220
    Array

پیش فرض پاسخ : * * جوی صمیمی همراه با دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته کـــامــپـــیــــوتــــر * *

خوبه تا الان که دوستان خودشون رو معرفی کردن به این ترتیب بوده :

moji5 نرم افزار

*Ameneh* نرم افزار

Z a H r A نرم افزار

atena-ati سخت افزار

engeneer_19 فناوری اطلاعات

Elabel نرم افزار

shabnamshirin نرم افزار

مصطفی نرم افزار

منم که (آبجی) نرم افزار

انشاالله که بقیه دوستان هم فقط خواننده نباشند و بیان خودشون رو معرفی کنند .

چرا بچه های رشته کامپیوتر بیشتر گرایش نرم دارند تا سخت یا آی تی ؟؟؟ چه دلیلی ممکنه داشته باشه ؟؟؟ بعد هم همه مون از یه چیزی ناراحت هستیم اینکه برنامه نویسی یاد نمیدن خوب چرا نرفتیم آِ تی ؟؟؟ تا ترم چهار هر سه رشته درسهاشون یکی هست از اون به بعد هست که بعضی از واحد ها تغییر میکنه منظور دروس تخصصی رشته هست . چه دلیلی داشته ؟

4. 7 کاربر از پست مفید آبجی سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,182
    قدرت امتیاز دهی
    220
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamshirin نمایش پست ها

5. بازار کاری رشته تون رو میشناسید ؟ بله. ببینید .. یا باید یه کد نویس قهار باشی یا بتونی خوب سیستمو تحلیل کنی ......... کارای ریز تر هم هست که دیگه نمی صرفه........................
    درست اما اون کارای ریز تر چی میتونه باشه میشه بازش کنی ؟؟؟ شاید همون ریزها بهمون کمک کردند .

8. کدوم درس کامپیوتر رو از همه بیشتر دوست داشتید و برعکس اون ؟ طراحی الگوریتم وااای .... عاشقشم خیلی دوسش داشتم و دارم .....سیستم عامل هم جالبه. ولی بجاش مبانی فناوری اطلاعات .. یه درس حفظی که آخر سر هم هیچی دستگیرت نمیشه حداقل برای من اینطور بود
    چرا خیلی خوب بود که خیلی مباحث توش بود که میتونه کمک مون کنه فقط حجم سیستم خیلی زیاده البته فناوری هم زیاد بود اما درس جالبی بود

6. 5 کاربر از پست مفید آبجی سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر-نرم افزار
    ارسال تشکر
    552
    دریافت تشکر: 470
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط آبجی نمایش پست ها
    درست اما اون کارای ریز تر چی میتونه باشه میشه بازش کنی ؟؟؟ شاید همون ریزها بهمون کمک کردند .

البته من من باب مزاح عرض کردم خدمتتون شما جدی نگیر
    البته که آدم همیشه باید از کم شروع کنه.. مثلا پایگاه داده های کوچیک و جمع و جورو با sql خوب درش بیاری و چم و خم کار با sql که دستت اومد بعد بری سر پایگاه داده های بزرگتر و مثلا کار با اوراکلو شروع به یاد گرفتن کنی
    ...پس با شروع کردن با همون کارای ریزه که به کارای بزرگتر میتونیم دست بزنیموو.........
    گفتمش نقاش را از زندگی نقشی بکش
    با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید

8. 4 کاربر از پست مفید shabnamshirin سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر
    ارسال تشکر
    719
    دریافت تشکر: 327
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط آبجی نمایش پست ها
    درسته قبول دارم خیلی از بچه های رشته مون هستن که حتی نمیتونند که یه برنامه ساده رو بنویسند متاسفانه این یه ضعف هست تو رشته مون اما به نظرم مقصر اصلی خودمون هستیم میدونی چرا ؟!؟

چونکه درسته دانشگاه کم کاری میکنه استاد کم کاری میکنه اما خودمون چی ؟ ما هم باید کم کاری کنیم ؟؟؟ یادمه ترم اول برای کلاس برنامه نویسی مون دو تا استاد داشتیم یکی ترم یک هم که دست خودت نبود که بخوای اساتید رو انتخاب کنی . یکی از استادها استاد تنها بودن که فوق العاده کلاس شادی داشتن همون مولف کتابها تعداد دانشجویان کلاساشون همیشه بیشتر از اونی بود که تو لیست رد شده بود یکی هم استاد سلیمانی ایشون کاملا خشک و خیلی خیلی خشن بودن هر چقدر بگم کم گفتم طوری که همون جلسه اول تو یک ربع اول کلاس یکی رو اخراج کردن از شانس خوب من هم من تو دوستام فقط با ایشون داشتم یادمه از شب قبل که میخواستم برم سرکلاسشون استرس داشتم چون بچه ها رو میبردن پای تخته و در حد المپیک ازشون سوال میکردن طوری که اخرش یه جا نتونی جواب بدی به قولی ضایعت کنه .

خب ما هم که اوضاع رو دیده بودیم همیشه که میخواستیم بریم سر کلاس بیشتر از اونی که استاد میخواست مطالعه میکردیم اما اخر ترم که شد ( بگذریم از اینکه دو سوم کلاس اون درس رو حذف کردند به خاطر استاد ) نتایج دو کلاس رو بررسی کردند امار قبولی کلاس ها شاید یکسان بود اما نمرات دانشجویان استاد سلیمانی خیلی بیشتر از استاد تنها بود .

پس تنها کسی که همیشه میتونه به ما کمک کنه فقط خودمون هستیم .

( بعد از اون موقع اتنخاب واحد میگشتم ببینم کدوم درس رو استاد سلیمانی برداشتن برای تدریس که منم بردارمش ، میتونم بگم یکی از بهترین اساتیدم بودن )
    كاملا موافقم ! اين خود ما دانشجوها هستيم كه سطحمون رو مي سازيم ! اگه كسي به اميد اينه كه توي دانشگاه همه چيز رو ياد بگيره يا براش هضم كنن همه چيز رو پيشرفت نميكنه ! نه فقط توي اين رشته كه توي هر رشته ي ديگه اي
    اين قضيه استاد كه فرمودين دقيقا براي خود من اين ترم اتفاق افتاد ! ترمهاي ديگه ميخوام هر چي بشه با اين استادم بگيرم

"دوستت دارم" را , من دلاویزترین شعر جهان یافته ام...

10. 3 کاربر از پست مفید Z a H r A سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر
    ارسال تشکر
    719
    دریافت تشکر: 327
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

"دوستت دارم" را , من دلاویزترین شعر جهان یافته ام...

12. 2 کاربر از پست مفید Z a H r A سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    computer
    ارسال تشکر
    6,947
    دریافت تشکر: 11,496
    قدرت امتیاز دهی
    154
    Array

چرا بچه های رشته کامپیوتر بیشتر گرایش نرم دارند تا سخت یا آی تی ؟؟؟
    نمیدونم
    چه دلیلی ممکنه داشته باشه ؟؟؟.شاید از روی توصیه اینکار رو میکنن
    بعد هم همه مون از یه چیزی ناراحت هستیم اینکه برنامه نویسی یاد نمیدن خوب چرا نرفتیم آِ تی ؟؟؟
    مگه ای تی برنامه نویسی یاد میدن.فکر کنم تو رشته ای تی هم مشکل همین خوب درس ندادن باشه
    تا ترم چهار هر سه رشته درسهاشون یکی هست از اون به بعد هست که بعضی از واحد ها تغییر میکنه منظور دروس تخصصی رشته هست . چه دلیلی داشته ؟
    خب مشخصه
    یه سری مطالب پایست که تو همه رشته ها یکسانه و باید این مهارت کسب بشه

14. 4 کاربر از پست مفید moji5 سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,182
    قدرت امتیاز دهی
    220
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Z a H r A نمایش پست ها

فکر کنم اگه این پنج رشته رو از صد در صد حساب کنیم متاسفانه نیم بیشتری به کامپیوتر اختصاص پیدا میکنه نمیدونم ولی یادتون میاد چند سال پیش یه جورایی همه تب رشته پزشکی رو داشتن همه میرفتن تو رشته پزشکی برای تحصیل بعد یه مدت دولت دید در اینده کلی دکتر میخواد تحویل جامعه بده اما محلی برای کار اونها وجود نداره برای همین یه مقدار جذب دانشجو رو کم کرد . از هر مادر پدری هم میپرسی بچه تون دوست داری چکاره بشه ؟؟ اول میگن دکتر اما وقتی که دیدن که چقدر دکتر بیکار داریم گفتن مهندس خوب ما بقی عزیزان هم اومدن سمت رشته های مهندسی

رشته حسابداري، حقوق، مهندسي كامپيوتر، مهندسي برق و مديريت
    رشته حسابداری هم که حالا با نرم افزارهای حسابداری که تو بازار هست نمیدونم چرا با این حال اینهمه طرفدار داره شاید به خاطر سادگیش هست از این لحاظ میگم شاده که چون از اهالی کامپیوتر هر کسی انصراف میده میره حسابداری !!!

یه مدت هم هست که تب کامپیوتر اومده از هر 5 نفر دانشجو که میپرسی میگن کامپیوتر البته نمیدونم امار بالا چقدر صحت داره اما من خودم به شخصه تو دانشگاه دیدم که بچه های روانشناسی حتی از کامپیوتر هم بیشتر هستن ( شاید این واحد اینطور هست ) .

یه جورایی بازار کار رو هم جامعه و دولت باید بسازن هم خودمون

16. 2 کاربر از پست مفید آبجی سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    ارسال تشکر
    4,182
    قدرت امتیاز دهی
    220
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط moji5 نمایش پست ها
    چرا بچه های رشته کامپیوتر بیشتر گرایش نرم دارند تا سخت یا آی تی ؟؟؟
    نمیدونم
    چه دلیلی ممکنه داشته باشه ؟؟؟.شاید از روی توصیه اینکار رو میکنن
    توصیه چه کسانی ؟؟؟ مگه نه اینکه باید این توصیه از سمت کسانی باشه که حداقل رشته تحصیلی شون کامپیوتر باشه ؟؟؟ خب وتی یه دانشجو چنین مسائلی رو میبینه آیا باز هم توصیه میکنه ؟؟؟

بعد هم همه مون از یه چیزی ناراحت هستیم اینکه برنامه نویسی یاد نمیدن خوب چرا نرفتیم آِ تی ؟؟؟
    مگه ای تی برنامه نویسی یاد میدن.فکر کنم تو رشته ای تی هم مشکل همین خوب درس ندادن باشه
    نه ای تی برنامه نویسی یاد نمیدن اما دیگه کارت با برنامه نویسی نیست ولی رشته مهندسی نرم از اسمش هم معلومه که بازار کاریت در هر صورت با برنامه نویسی هست

18. 2 کاربر از پست مفید آبجی سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    computer
    ارسال تشکر
    6,947
    دریافت تشکر: 11,496
    قدرت امتیاز دهی
    154
    Array

خب
    بعضی وقتا مشاور
    بعضی وقتا خونوادخ
    دوستان
    و ...
    دیدی که نسبت به نرم افزار وجود داره با محیط دانشگاه به نظرم کمی فرق داره
    برای من که فرق داشت

20. 2 کاربر از پست مفید moji5 سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)