دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: آموزش هک گوشی توسط برنامه ی جدید BiNPDA Security Manager v1.00 : BiNPDA

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    25
    دریافت تشکر: 88
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

Talking آموزش هک گوشی توسط برنامه ی جدید BiNPDA Security Manager v1.00 : BiNPDA

Binpda Security Manager v1.00
    با سلام.
    توسط این برنامه و آموزش براحتی میتونید گوشیتون رو هک کنید.

داخل فایل ضمیمه اول سه فایل هست با نامهای

s60 v3.0_app_trk v2.8.6.sisx
    s60 v3.1_app_trk v2.8.6.sisx
    SecMan.exe

ابتدا گوشی رو به صورت Pc Suite به کامپیوتر وصل کنید.
    سپس با توجه به سیستم عامل گوشیتون یکی از فایلهای زیر رو نصب کنید
    برای گوشی های سری 9.1 مثل N71 و N73 و N80 و .. گوشی های دیگه اینو نصب کنید

s60 v3.0_app_trk v2.8.6.sisx

و برای گوشی هایی مثل N95 یا N82 یا E51 یا 6120 یا 5700 یا N81 برنامه زیر رو نصب کنید

s60 v3.1_app_trk v2.8.6.sisx

سپس برنامه ی "TRK" که نصب کردید رو از روی گوشی اجرا کنید

و از داخل option گزینه ی Setting رو انتخاب کرده و از قسمت Connection گزینه ی USB رو انتخاب کنید و بعد از تایید به صفحه ی اول برگردید و مجدد Option و سپس Connect رو انتخاب کنید.

حالا فایل

SecMan.exe

رو از روی کامپیوتر اجرا کنید و به صورت زیر پیش برید:

بعد از اینکه برنامه یه سری فایل رو روی گوشیتون نصب کرد یه آیکون جدید به برنامه هاتون تو گوشی با نام "SecMan" اضافه میشه.
    حالا کار تمومه و میتونید گوشی رو از کامپیوتر جدا کنید.سپس برنامه ی "SecMan" رو از روی گوشی اجرا کنید.

توسط گزینه ی option و "Turn Plat. Sesurity" میتونید با انتخاب حالت on یا off گوشی رو هک کنید یا از حالت هک خارج کنید.نتیجه رو میتونید با فایل منجر مثل برنامه ی X-PLORE مشاهده کنید.مثلا" پوشه هایی که در حالت عادی باز نمیشن رو چک کنید مثل اینها:C:\Private و یا C:\SYS ببینید در حالت هک باز میشن یا نه.

برای برگرداندن گوشی به حالت اولیه و یا پاک کردن برنامه ی "SecMan" هم که تو اسکرین شات مشخصه باید چیکار کنید.

و حالا نحوه ی ساین نمودن برنامه ها بعد از هک گوشی:
    برای ساین برنامه ها توسط خود گوشی باید به این ترتیب عمل کنید،

ابتدا برنامه ی "MobileSiner" رو از ضمیمه دانلود کرده و نصب کنید،سپس برنامه ی "SecMan" رو باز کرده و گزینه ی install root Certificate رو انتخاب کنید حالا فایل ضمیمه با نام "swicertstore" رو هم دانلود کرده و پوشه swicertstore رو با روش Pc Suite به گوشی منتقل کنید و با یه فایل منیجر مثل X-plore پوشه مورد نظر را به مسیر زیر کپی کنید.توجه کنید که این پوشه را کلا با تمامی محتویاتش منتقل کنید.

C:\resource

حالا که پوشه را کپی کردید فایل 00000001 باید در مسیر زیر باشد

C:\resource\swicertstore\dat

اگه از فایل منیجر X-plore استفاده میکنید روی فایل 00000001 که همین الان کپی کردید برید و کلید 6 را از صفحه کلید گوشی بزنید و در پنجره جدید تیک گزینه Read Only رو بزنید.دلیلش هم اینه که فایل 00000001 در هر بار روشن شدن گوشی مجددا رونویسی میشه و ما این کار رو نمیخواهیم.
    اگر از فایل منیجر دیگری استفاده میکنید باید کاری کنید که فایل غیر قابل حذف باشد.

سپس فایل ضمیمه ی پنجم با نام "Cer" رو دانلود کنید و از داخل اون دو تا فایل "cert و key" رو در مسیر زیر کپی کنی

E:\private\EC696702

حالا برای ساین کافیه برنامه ی "MobileSiner" رو اجرا کنید و در قسمت "Sis File" فایلی که میخواهید ساین کنید رو مشخص کنید و سپس از قسمت option گزینه "SelfSign" رو انتخاب کنید که با این کار یک فایل با همون نام برنامه ی اصلی و با پسوند sisx در همون جایی که فایل اصلی قرار داره ایجاد میشه که همون فایل ساین شدس.که حدود 20 سال اعتبار داره.

ساین توسط کامپیوتربا تشکر از فرید و صادقی عزیز)
    دوستان برای ساین توسط کامپیوتر هم ابتدا باید مراحل بالا رو تا قسمت انتقال فایل 00000001 به پوشه ی مورد نظر انجام بدید.سپس فایل چهارم ضمیمه رو با نام Computer دانلود کنید و توسط اونها و یه برنامه ی ساینر که میتونید از اینجا بگیرید برنامه هاتون رو ساین کنید.
    نکته خیلی مهم:پسورد فایل های CER و KEY برای ساین کردن برنامه ها هیچی نیست.یعنی شما قسمت مربوط به رمز رو باید خالی بذارید.

دوستان عزیز بهتره هر موقع که لازم هست گوشی رو در حالت هک قرار بدید.تا امنیت رو هم حفظ کرده باشید.
    دكترها ميگين زدن دكمه تشكر احتمال سرطان انگشت رو افزايش ميده ..... آره؟
    آری آغاز دوست داشتن است ...... باز هم دوست داشتن است ...... و باز هم .......

2. 10 کاربر از پست مفید fer000n سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 5
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : آموزش هک گوشی توسط برنامه ی جدید BiNPDA Security Manager v1.00 : BiNPDA

با سلام جناب مهندس اين فايل s60 v3.0_app_trk v2.8.6.sisx تو كوشي من نصب نمي شه تورو خدا منو راهنمايي كن بگو چيكار كنم كه نصب بشه

4. کاربرانی که از پست مفید yado سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    241
    دریافت تشکر: 979
    قدرت امتیاز دهی
    36
    Array

Thumbs up پاسخ : آموزش هک گوشی توسط برنامه ی جدید BiNPDA Security Manager v1.00 : BiNPDA

مدل گوشيت چيه دوسته من ؟ البته من اين آموزش رو نزدم ولي مشكلت رو حل مي كنم

کاربر بودن خوبه تا مدیر بودن
    سایت من : APCENTER.IR

6. 2 کاربر از پست مفید SOURCE MOBILE سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : آموزش هک گوشی توسط برنامه ی جدید BiNPDA Security Manager v1.00 : BiNPDA

با تشكر گوشي من نوكيا n73 هستش خواهشمندم منو راهنمايي كن انشااا كه هميشه پاينده باشي

8. کاربرانی که از پست مفید yado سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    241
    قدرت امتیاز دهی
    36
    Array

Thumbs up پاسخ : آموزش هک گوشی توسط برنامه ی جدید BiNPDA Security Manager v1.00 : BiNPDA

اين آموزش رو بيخال شو . اين آموزش كه ليكنش رو برات مي ذارم خودم ساختم و امتحان كردم
    و تصويري هم هست .

10. 2 کاربر از پست مفید SOURCE MOBILE سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

دوست عزيز با تشکر از سايتي که برايم معرفي کرديد من نرم افزار را نصب کردم و پورت رو هم انتخاب کردم ولي وقتي که مي خواهم از گوشي کانکت رو بزنم تا از کامپيوتر اينستال کنم روي گوشي اين ارور هستش status:not connected و failedto open port- وerror code:-21 اين ارورهارو مي ده خواهشمندم راهنمايي کنيد

12. کاربرانی که از پست مفید yado سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    241
    قدرت امتیاز دهی
    36
    Array

دوست عزيز فكر كنم برنامه رو درست نصب نكردي ؛‌ بايد اين برنامه رو نصب كني pre-FP توجه كن
    اگه مشكلت حل نشد بازم بگو .
    ویرایش توسط SOURCE MOBILE : 21st November 2008 در ساعت 12:14 PM

14. 2 کاربر از پست مفید SOURCE MOBILE سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

دوست عزيز خيلي به شما در اين مورد زحمت دادم ان دو نرم افزار را نصب کردم با کمک شما ولي هر x-plore را مي خواهم نصب کنم نصب نمي شه خواهشمندم راهنمايي کنيد

16. کاربرانی که از پست مفید yado سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    241
    قدرت امتیاز دهی
    36
    Array

زحمت بكش ارورش ( erorr ) رو برام بنويس تا راهنماييت كنم .

18. 2 کاربر از پست مفید SOURCE MOBILE سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

دوست عزيز شما گفتيد كه پوشه هایی که در حالت عادی باز نمیشن رو چک کنید مثل اینها:C:\Private و یا C:\SYS ببینید در حالت هک باز میشن یا نه. من چگ كردم ولي بار نشدند بايد انها باز شوند يا نه لطفا راهنمايي كنيد

20. کاربرانی که از پست مفید yado سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)