بیش از نود اثر زیبا از طراحان برجسته امریکا و کانادا بهمراه معرفی کوتاه هر یک بخش اول

این بار به سراغ بهترین استعدادهای فتوشاپ می رویم. در زیر 20 هنرمند طراح در زمینه طراحی دیجیتال از کشور امریکا و کانادا را معرفی خواهیم کرد.

1. Joshua M. Smith/جاشوا ام .اسمیت
از ارلاندو، فلوریدا
Hydro74 با نام هنری Hydro74 یکی از طراحان شهر اولاندو می باشد. هدف اصلی او برداشتن محدودیت ها و آزادی در استفاده از عناصر و تمایلات شخصی در طراحی است.
آدرس وب سایت

2. James White/جینز وات
از هالیفاکس،نوا اسکاتیا، کانادا
جیمز وایت از سن 4 سالگی شروع به نقاشی کردن شخصیت های مورد علاقه ی خود مانند سوپرمن، بت من و ... کرد. بودن او در یک خانواده ی نظامی باعث تغییرات بزرگی در زندگی او شد اما او هیچ گاه از مداد خود دست برنداشت.
آدرس وب سایت

3. 123 Klan
از مونترال، کانادا

این شکل floating palette است که شامل تنظیماتی برای سایر خصوصیات اشیا است و به طور معمول برای تغییر رنگ ها و ضخامت یا پهنای stroke استفاده می شود.

آدرس وب سایت

4. Mathieu Beaulieu/ماتیو بیولی
از مونترال، کانادا

Mathieu Beaulieu طراح یک پورتفولیوی شگفت انگیز و خارق العاده است. ممکن است کارهای او را در تلویزیون و یا کتاب های مختلف مشاهده کرده باشید. اکثر طراحی ها و نقاشی های او در برنامه ی فلش و فتوشاپ انجام می شود.

آدرس وب سایت

5. Erik Jonsson/اریک جانسون
از برکلین، ایالات متحده امریکا

اریک جانسون در یک کمپانی در نیویورک مشغول کار است. اگر چه در اغلب کارهای او سبک آشفته و در هم ریخته مشاهده می شود، طراحی های او بیانگر این است که او می تواند از هر سبکی در کارهایش استفاده کند.

آدرس وب سایت

6. Eric Hoffman/اریک هافمن
از نیویورک، ایالات متحده امریکا

بالغ بر یک دهه است که شهر نیویورک از طراحی های هنرمند خلاق یعنی اریک هافمن زیبایی دو چندان پیدا کرده است. طراحی برای بوتیک های مجلل و موسسات تبلیغاتی داخلی و خارجی او را به یک هنرمند مشهور بدل کرده است. زمینه های فعالیت او عبارتند از طراحی آگهی های تبلیغاتی، طراحی برندها و آرم های تجاری و ... می باشد.

آدرس وب سایت

7. David Carson/دیوید کارسون
از دل مار، ایالات متحده

David Carson میریت موسسه ی David Carson را بر عهده دارد. او چند دفتر کار نیز در کالیفرنیا و زوریخ سوئیس دارد. کارسون فارغ التحصیل دانشگاه ایالت سن دیه گو استو درجه و مدرک BFA جامعه شناسی را نیز از همین دانشگاه کسب کرده است. از مشتریان دایمی او می توان New York Type Directors Club و American Center for Design و نیز مجله ی I.D. را نام برد.

آدرس وب سایت

8. Thomas Pringle/توماس پرینگل
از لندن،کانادا

Thomas Pringle در سال 1977 در کوپن هاگن دانمارک متولد شد. او دو سال آخر فعالیت های خود را در همین شهر انجام داد. برخی از مشتریان او عبارتند از Blur Studio و THQ و Armature Studio و Digital Extremes و Avalanche studios و Vectorcell.

آدرس وب سایت

9. Bobby Chiu/بابی چیو
از تورنتو، کانادا

"من طراحی هستم که به صورت مستقل کار می کنم. من در زمینه ی طراحی و تهیه ی کتاب های هنری و تدریس نقاشی در کالج شریندان فعالیت می کنم. هنر ناجی من است و به من آزادی می دهد، چون هر زمان که اراده کنم می خوابم، هر زمان که بخواهم بیدار می شوم و هر کاری که دوست داشته باشم انجام می دهم. چیزی بهتر از هنر در زندگی من وجو ندارد."

آدرس وب سایت

10. David Waters /دیوید واترز
از مسکو، ایالات متحده

دیوید واترز یکی از هنرمندانی است که با نرم افزار فتوشاپ کار می کند. شاید کارهای او را تا به حال دیده باشید. او در کار تصویرگری و تغییر عکس و ترکیب تعدادی عکس و ایجاد یک شکل منسجم و قابل
قبول برای کارهای مطبوعات مهارت زیادی دارد.

آدرس وب سایت