سرمربي سابق تيم فوتبال اميد گفت: تصور مي کنم در شرايط فعلي اگر به تيم اميد بازنگردم و با فدراسيون فوتبال همکاري نکنم بهتر است.

غلامحسين پيروانی در گفت و گو با ايرنا،‌ افزود: مسئولان فدراسيون فوتبال مدام از مذاکره حرف مي زدند، اما تاکنون از سوي فدراسيون و سازمان تربيت بدني براي ادامه همکاري با من تماسي گرفته نشده است.

وي ادامه داد: از زمان جدا شدن از تيم اميد تنها رئيس سازمان ليگ فوتبال با من تماس گرفت و در خصوص بازگشت به تيم اميد با من صحبت هايي انجام داد.

پيرواني در پاسخ به سئوالي مبني بر بازگشتش به تيم اميد در صورت مهيا بودن شرايط تاکيد کرد: هر چند در اين باره چند بار صحبت کرده ام، اما تصور مي کنم تصميم درست اين است که به تيم اميد برنگردم.

وي يادآور شد: هنوز هم مي‏گويم از اين که از سرمربيگري تيم اميد کنار کشيده ام ناراحت نيستم، چرا که مشکل من با مسئولان فدراسيون بر سر مبلغ فرارداد نبود، اما نفس کار آنها مبني بر کم کردن 20 تا 30 درصد مبلغ قرارداد نسبت به سال قبل ناراحت کننده است.

وي در خصوص وضعيت تيم اميد و بلاتکليفي اين تيم در شرايط آماده سازي گفت: تصور نمي کنم وضعيت تيم نبه هم ريخته باشد، چرا که ما از ميان 170 بازيکن ليست 35 نفره اي را تحويل فدراسيون داده ايم و از طرف ديگر تا شروع زمان بازي هاي آسيايي نيز شش ماه باقي مانده است.