دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: چگونه فایل های فلش غیر قابل دانلود را دانلود کنیم؟

یار همراه
    رشته تحصیلی
    تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
    ارسال تشکر
    2,660
    دریافت تشکر: 906
    قدرت امتیاز دهی
    1210
    Array
    MAHDIAR's: فرشته

پیش فرض چگونه فایل های فلش غیر قابل دانلود را دانلود کنیم؟

چگونه فایل های فلش غیر قابل دانلود را دانلود کنیم؟

مقالات اینترنت

در این مطلب قصد داریم تا مشکل بیشتر شما دوستان عزیز را در رابطه با نحوه دانلود فایل های فلش حل کنیم.
    در این آموزش شما دوستان عزیز با نحوه دانلود فایل های فلش در مرور گر های IE , Firefox, Opera, MyIE2 آشنا خواهید شد.

نحوه ذخیره کردن فایل های فلش در مرورگر Internet Explorer :

از منوی Tools گزینه Options Internet را انتخاب کنید. از شاخه General و قسمت Internet Temporary Files بر روی دکمه Settings کلیک کنید:
    در صفحه Settings بر روی دکمه Files View کلیک نمایید:
    در صفحه ای که ظاهر می شود شما لیستی از فایل های مختلف مرور شده توسط مرورگر را مشاهده خواهید نمود، آنها را بر اساس Type مرتب نمایید.
    سپس به دنبال نوع فایل های SWF و یا Shockwa
    ve Flash Object بگردید و فایل مورد نظر خود را یافته و آن را انتخاب نمایید. سپس بر روی آن راست کلیک نموده و گزینه Copy را انتخاب نمایید و در فایل را در مسیری که مدنظر قرار داده اید ذخیره نمایید. به این ترتیب می توانید از آن فایل بارها استفاده نمایید و در واقع فایل را بازیابی نمودید.
    البته نرم افزار هایی برای ذخیره کردن مستقیم فایل های فلش قرار دارند که از جمله ی آنها می توان به Save Flash و یا Flash Capture
    نام برد.
    نحوه ذخیره کردن فایل های فلش در مرورگر Opera :

برای ذخیره کردن فایل های فلش در این مرورگر اینترنتی محبوب دقیقآ مانند مرورگر Internet Explorer عمل نمایید. اما در فضای Cache مخصوص Opera باید به دنبال فایل مورد نظر باشید. همچنین می توانید از نرم افزار ها یا Plugin های مخصوص Opera برای ذخیره کردن مستقیم فایل فلش استفاده نمایید.

نحوه ذخیره کردن فایل های فلش در مرورگر MyIE2 :

ساده ترین روش استفاده از Plugin برای ذخیره فایلهای فلش می باشد ( Plugin Flash Server ). البته می توانید در این مرورگر نیز دقیقآ مانند مرورگرIE عمل نمایید و همان عملیات را برای بازیابی فایلها انجام دهید.

نحوه ذخیره کردن فایل های فلش در مرورگر FireFox :

ابتدا وارد صفحه ای که فایل های فلش در آن قرار دارد شوید. سپس از منوی Tools گزینه Page Info را انتخاب کنید:
    در صفحه ای که باز می شود وارد شاخه Media شوید. در این قسمت شما می توانید لیستی از کلیه فایلهای استفاده شده در صفحه مورد نظر را مشاهده و فایل ها را بر اساس نوع (Type) مرتب نمایید.
    به دنبال فایل مورد نظر از نوع SWF و یا Shockwave Flash Object گشته و بر روی آن کلیک کنید. به این ترتیب اطلاعات جامعی از فایل را در قسمت زیر لیست مشاهده خواهید نمود. سپس بر روی دکمه Save As کلیک کرده و فایل یا فایل های مورد نظر را در مسیر دلخواه ذخیره نمایید.
    برای ذخیره مستقیم هم می توانید از Plugin هایی نظیر Flash Got استفاده کنید.
    http://mahdiardadmarzi.comمرکز فروش انواع اسکریپ های فروشگاهی انجمن ساز شبکه اجتماعی و...طراحی

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    IT
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : چگونه فایل های فلش غیر قابل دانلود را دانلود کنیم؟

سلام
    من فلشی که در لینک زیر هست رو چطور میتونم دانلود کنم؟؟ لطفا راهنماییم کنید خیلی مهمه،ممنون
    http://panasonic.net/pcc/products/tel/others/ud.html

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ertert
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط fater-karimi نمایش پست ها
    سلام
    من فلشی که در لینک زیر هست رو چطور میتونم دانلود کنم؟؟ لطفا راهنماییم کنید خیلی مهمه،ممنون
    http://panasonic.net/pcc/products/tel/others/ud.html
    داداش من میخوام از این سایت برنامه دانلود کنم اما نمیشه

http://topfiles.me/1mXw1k8KXa

http://topfiles.me
    Downloads 292
    انقدر ادم دانلود کردن این فایل رو
    ایپی ایران عوض کردم با وی پی ان چک کردم اما نمیشه چرا؟ میشه توضیح بدی؟ اگر سایت پولی هست من پی پال دارم چطوری باید اکانت بخریم که راهت دانلود کنم برنامه رو؟
    میشه راهنمایی کنید؟
    چکار بکنم برای دانود این فایل؟

- - - به روز رسانی شده - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDIAR نمایش پست ها
    چگونه فایل های فلش غیر قابل دانلود را دانلود کنیم؟

مقالات اینترنت

در این مطلب قصد داریم تا مشکل بیشتر شما دوستان عزیز را در رابطه با نحوه دانلود فایل های فلش حل کنیم.
    در این آموزش شما دوستان عزیز با نحوه دانلود فایل های فلش در مرور گر های IE , Firefox, Opera, MyIE2 آشنا خواهید شد.

نحوه ذخیره کردن فایل های فلش در مرورگر Internet Explorer :

از منوی Tools گزینه Options Internet را انتخاب کنید. از شاخه General و قسمت Internet Temporary Files بر روی دکمه Settings کلیک کنید:
    در صفحه Settings بر روی دکمه Files View کلیک نمایید:
    در صفحه ای که ظاهر می شود شما لیستی از فایل های مختلف مرور شده توسط مرورگر را مشاهده خواهید نمود، آنها را بر اساس Type مرتب نمایید.
    سپس به دنبال نوع فایل های SWF و یا Shockwa
    ve Flash Object بگردید و فایل مورد نظر خود را یافته و آن را انتخاب نمایید. سپس بر روی آن راست کلیک نموده و گزینه Copy را انتخاب نمایید و در فایل را در مسیری که مدنظر قرار داده اید ذخیره نمایید. به این ترتیب می توانید از آن فایل بارها استفاده نمایید و در واقع فایل را بازیابی نمودید.
    البته نرم افزار هایی برای ذخیره کردن مستقیم فایل های فلش قرار دارند که از جمله ی آنها می توان به Save Flash و یا Flash Capture
    نام برد.
    نحوه ذخیره کردن فایل های فلش در مرورگر Opera :

برای ذخیره کردن فایل های فلش در این مرورگر اینترنتی محبوب دقیقآ مانند مرورگر Internet Explorer عمل نمایید. اما در فضای Cache مخصوص Opera باید به دنبال فایل مورد نظر باشید. همچنین می توانید از نرم افزار ها یا Plugin های مخصوص Opera برای ذخیره کردن مستقیم فایل فلش استفاده نمایید.

نحوه ذخیره کردن فایل های فلش در مرورگر MyIE2 :

ساده ترین روش استفاده از Plugin برای ذخیره فایلهای فلش می باشد ( Plugin Flash Server ). البته می توانید در این مرورگر نیز دقیقآ مانند مرورگرIE عمل نمایید و همان عملیات را برای بازیابی فایلها انجام دهید.

نحوه ذخیره کردن فایل های فلش در مرورگر FireFox :

ابتدا وارد صفحه ای که فایل های فلش در آن قرار دارد شوید. سپس از منوی Tools گزینه Page Info را انتخاب کنید:
    در صفحه ای که باز می شود وارد شاخه Media شوید. در این قسمت شما می توانید لیستی از کلیه فایلهای استفاده شده در صفحه مورد نظر را مشاهده و فایل ها را بر اساس نوع (Type) مرتب نمایید.
    به دنبال فایل مورد نظر از نوع SWF و یا Shockwave Flash Object گشته و بر روی آن کلیک کنید. به این ترتیب اطلاعات جامعی از فایل را در قسمت زیر لیست مشاهده خواهید نمود. سپس بر روی دکمه Save As کلیک کرده و فایل یا فایل های مورد نظر را در مسیر دلخواه ذخیره نمایید.
    برای ذخیره مستقیم هم می توانید از Plugin هایی نظیر Flash Got استفاده کنید.
    داداش من میخوام از این سایت برنامه دانلود کنم اما نمیشه

http://topfiles.me/1mXw1k8KXa

http://topfiles.me
    Downloads 292
    انقدر ادم دانلود کردن این فایل رو
    ایپی ایران عوض کردم با وی پی ان چک کردم اما نمیشه چرا؟ میشه توضیح بدی؟ اگر سایت پولی هست من پی پال دارم چطوری باید اکانت بخریم که راهت دانلود کنم برنامه رو؟
    میشه راهنمایی کنید؟
    چکار بکنم برای دانود این فایل؟

یار همراه
    رشته تحصیلی
    تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
    ارسال تشکر
    2,660
    دریافت تشکر: 906
    قدرت امتیاز دهی
    1210
    Array
    MAHDIAR's: فرشته

سلام من دقیقا متوجه منظورتون درباره http://panasonic.net/pcc/products/tel/others/ud.html فلش وجود نداره که شما دانلود کنی.
    و درمورد سئوال دومی سایت دارای مشکل می باشد چون اگر به آدرس بار مروگرتون توجه کنی وقتی صفحه دیگری را فرخوانی میکنید علامت# که ما تو زبان برنامه نویسی حت وب بهش میگیم شارپ
    کار این علامت این است که همان صفحه ایی را اول باز کردین نشان می دهد.
    درمورد سئوال سومین
    شما وقتی میخواهید از حساب پی بال تون برای خرید اکانت استفاده کنید باید سایت که میخواهید از اکانت خریداری کنید باید درگایه پی بال داشته باشد و شما وقتی برای خرید اکانت اقدام میکنید گزینه پی بال برایتان به نمایش در مییاید وشما به وسیله پی بال تون میتونید هزینه مربوط در صورتیکه حسابتون موجودی داشته باشه.
    اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید از طریق id:mahdiardadmarzi@ymail.com
    با من در ارتباط باشید
    http://mahdiardadmarzi.comمرکز فروش انواع اسکریپ های فروشگاهی انجمن ساز شبکه اجتماعی و...طراحی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)