دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: جلوگیری از نعوظ تناسلی

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    فیزیک
    ارسال تشکر
    524
    دریافت تشکر: 1,057
    قدرت امتیاز دهی
    501
    Array

پیش فرض پاسخ : جلوگیری از نعوظ تناسلی

اینکه طلا موجبه اثراته نا باروری در مردان بشه خیلی جالبه .
    یادمه یه جایی خوندم ابلیمو میتونه موثر باشه.
    خوب ، من میخوا مبا نانو ذرات طلا و خواص الکترو اکوستیکی یا مغناطیسی بالای اون یک تحقیقی انجام بدم فکر میکنم موثر باشه .
    در مورد ابلیمو نشنیدم ، ولی من بعد از خوردن کافور این نتیجه رو گرفتم که اسید هایی که با مواد باز (صابونی) مخلوط باشن روند رشد اسپرم هارو کنترل میکنن و به اصطلاح اسپرم هارو خواب میکنن . البته این فقط یه نظریه هست که هنوز نتونستم ثابت کنم
    ویرایش توسط ashkan : 9th March 2010 در ساعت 02:07 PM
    ...

2. 2 کاربر از پست مفید ashkan سپاس کرده اند .

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    computer
    ارسال تشکر
    6,947
    دریافت تشکر: 11,496
    قدرت امتیاز دهی
    154
    Array

احتمالا" اسیدی که تو ابلیمو هست هم به نوعی همون کار رو انجام میده.
    البته از نظره علمی رو نمیدونم اما میگن باعثه تغییره مزاج میشه.حالا علمیش با شما.

4. کاربرانی که از پست مفید moji5 سپاس کرده اند.

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر(مهندسی نرم افزار)
    ارسال تشکر
    4,182
    دریافت تشکر: 19,008
    قدرت امتیاز دهی
    220
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan نمایش پست ها
    مگه چه مواردی بود که در پیام خصوصی گفته بشه ؟ من که از یک نفر سوال نپرسیدم ، یه بحثه ، نمیدونم چرا تاپیک هایی مثل
    قبلی رو بخون اینو جواب بده
    تو جیب قبلی چیه و این جور چیزا خوبه ولی یه بحثی که 100% ادما توش دچار مشکل میشن نادرسته
    با اجازه امير اقا

درسته منم قبول دارم ولي من منظورم به اين بود كه شما به جاي اينكه رو خودتون تست كنيد ( مثلا همين كافور ) بهتر نيست كه برين پيش يه دكتر . چون به نظرم اين مسايل رو در رو بهتر حل ميشه تا اينكه اينجوري باشه .

درسته ادم يه پيش زمينه اي پيدا ميكنه در رابطه با مشكلش ولي اگه من بيام بگم شما اين كار رو انجام بده و شما هم انجامش بدي و مشكلت بدتر شد اون وقت ميخواي چكار كني ؟؟؟

سوتفاهم نشه ولي به نظرم اين مشكلات به اين مهمي رو بايد دقيق بررسي كرد و رو در رو منظورم پيش پزشك هست چون زماني كه پزشك شما رو ميبينه بهتر ميتونه راهنمايي كنه .
    شنبه : یارب العالمین 1شنبه : یا ذاالجلال والاکرام
    2شنبه : یا قاضی الحاجات 3شنبه : یاارحم الراحمین
    4شنبه : یا حی یاقیوم 5شنبه : لا اله الا الله الملک الحق المبین
    جمعه : اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

6. 3 کاربر از پست مفید آبجی سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    5,214
    دریافت تشکر: 4,319
    قدرت امتیاز دهی
    39
    Array

ممنون دوست من

خوب ببینید من بر اساس حدسیات اینو نگفتم ، اماری بود که از سایت ایران سلامت دریافت کردم ، و اینکه درست هست رو دیگه خودشون میدونن .

من میخوام یه کار تحقیقاتی کنم در این مورد ، برای اینکه ازمایشم کامل باشه خودم 5 میلیگرم کافور رو مصرف کردم ....

اون چیزی که من فهمیدم ، کافور وضعیت عصبی بدن رو تحت کنترل قرار نمیده ، یک ماده بسیار ترش غیر اسیدی هست ، چطور بگم خیلی ترشه اما ph پایینی داره چون حالت صابونی هم داره . و بسیار بسیار گس هست ، مثل میوه های کال .

اون حالتی که برای عدم ایجاد نعوذ و انزال میکنه ، طبق یافته های من به هیچ عنوان به سیستم عصبی مرتبط نیست ، چون اگر چنین بود ، میتونستیم از مواد بی حس کننده و بیهوش کننده استفاده کنیم که کل اندام هارو تحت تاثیر قرار میده .

البته این دز پایینی که من مصرف کردم بطور کامل جلوگیری نکرد ولی بسیار بسیار این روند رو کند کرد ، هدف من برای کنترل این موضوع استفاده از نانوذرات طلا بود ؛
    حتی از نظر اسلام نیز طلا برای مرد حرام اعلام شده که فکر میکنم این موضوع با تحقیقات من در ارتباط باشه و طلا میتونه در سیستم تناسلی مرد تاثیر گذار باشه .

اینطور که من برداشت کردم ، هیچ ماده ای بجز کافور برای کنترل حالت انزال وجود نداره ، ولی ترکیبات این ماده باعث ایجاد اختلالات جنسی جبران ناپذیری میشه که توصیه میکنم هیچ کسی استفاده نکنه ، در ضمن استفاده بیش از 100 میلیگرم ممکنه باعث عقیم شدن فرد بشه ، پس مبادا بدون اطلاع ازین ماده استفاده کنید .

سایت ایران سلامت منبع علمی بحساب نمیاد که بشه به اون تکیه و بر اساس اون فرضیات و سوالات رو بنا کرد . اگر شما قصدت کار علمیه مطمئنا این روش که خودت بیای یه ترکیبی رو بخوری و بعد اثراتش رو یادداشت کنی و در خصوصش نظر بدی که این اثر رو داره و اینو نداره و ... به هیچ عنوان منطقی و علمی نیست و هیچ نتیجه قابل اعتمادی از اون نمیشه گرفت . مطالعه اثر یه دارو در داروسازی اصولی داره که می بایست طبق اون حرکت بشه مثلا از مدل های آزمایشگاهی استفاده میشه و در گروه های مختلف با مقادیر مختلف دارو تجویز میشه و در زمان های معینی اثرات اون بر روی اندام ها اون هم به روش علمی ثبت میشه . برای نمونه در خصوص کافور با همین مطالعات استاندارد اثرات عصبی اون به اثبات رسیده ولی اثر تخریبی روی دستگاه تناسلی هنوز به اثبات نرسیده

تا تو به خاطر مني كس نگذشت بر دلم

مثل تو كيست در جهان تا ز تو مهر بگسلم ...

8. 3 کاربر از پست مفید امير آشنا سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    5,214
    قدرت امتیاز دهی
    39
    Array

من بعد از خوردن کافور این نتیجه رو گرفتم که اسید هایی که با مواد باز (صابونی) مخلوط باشن روند رشد اسپرم هارو کنترل میکنن و به اصطلاح اسپرم هارو خواب میکنن . البته این فقط یه نظریه هست که هنوز نتونستم ثابت کنم

شما چجوری بعد از خوردن یه ماده چنین نتیجه ای گرفتی ؟

10. 2 کاربر از پست مفید امير آشنا سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    5,214
    قدرت امتیاز دهی
    39
    Array

مگه چه مواردی بود که در پیام خصوصی گفته بشه ؟ من که از یک نفر سوال نپرسیدم ، یه بحثه ، نمیدونم چرا تاپیک هایی مثل
    قبلی رو بخون اینو جواب بده
    تو جیب قبلی چیه و این جور چیزا خوبه ولی یه بحثی که 100% ادما توش دچار مشکل میشن نادرسته

ببین اشکان جان خودت هم ملاحظه کردی که فضا برای بحث در اینجا آزاده ولی باید توجه داشته باشیم هر بحثی ظرف خودش رو می طلبه . یه موضوعی که نیاز به یه پایه علمی اختصاصی در یه زمینه خاص رو داره آیا قابل به بحث گذاشتن در یه فضای عمومیه ؟ به نظرت منطقیه مثلا من بیام بگم «دوستان به نظرتون فلان نوع بتن برای این سازه خاص مناسبه یا نه ؟!» آیا چنین موضوعی رو بدون داشتن پایه علمی لازم در زمینه مهندسی عمران میشه به بحث در یه فضای عمومی گذاشت ؟! از شما خواهش کردم موضوع رو به شیوه صحیح و در جای خودش مطرح کنید . در صورتی که در خصوص این مساله واقعا با مشکل مواجهی بهتره با یه پزشک متخصص بیماری های تناسلی موضوع رو مطرح کنی چون در غیر این صورت ممکنه از پایه مرتکب اشتباه بشی .
    بازم ممنونم از همکاریت از همه دوستانی هم که تو این تاپیک مباحثی مطرح کردن تشکر می کنم و با اجازه همگی تاپیک بسته میشه

12. 2 کاربر از پست مفید امير آشنا سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)