دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: كلاهبرداري 200 ميليوني، نتيجه زودباوري 25 متقاضي وام

یار همراه
    رشته تحصیلی
    رياضى فزيك
    ارسال تشکر
    28
    دریافت تشکر: 252
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض كلاهبرداري 200 ميليوني، نتيجه زودباوري 25 متقاضي وام

كلاهبرداري با وعده پرداخت وام به رغم هشدارهاي مكرر پليس همچنان ادامه دارد. اين بار اعضاي يك باند كه وعده وام هاي ميلياردي مي دادند 25 متقاضي را فريب دادند و ميليون ها تومان به چنگ آوردند. به گزارش خبرنگار ما تحقيقات درباره فعاليت هاي اين گروه زماني آغاز شد كه كارآگاهان پايگاه هفتم پليس آگاهي دريافتند شركتي با انتشار آگهي در سطح وسيع ادعا مي كند تسهيلات مالي از جمله وام را با شرايطي ويژه به متقاضيان واگذار مي كند. تبليغات اين شركت حتي در روزنامه هاي كثيرالانتشار نيز درج شده بود و بسياري از مردم با ديدن اين آگهي جذب آن شده و به دفتر شركت مراجعه كرده بودند.

بررسي هاي اوليه حاكي از آن بود كه مسوولان اين شركت پس از دريافت مبالغ كلاني از مشتريان شان مدتي آنها را با وعده و وعيد سرگرم مي كنند و در نهايت پاسخ روشني درباره وام به آنها نمي دهند. بنابراين در حالي كه چند نفر از طعمه هاي اين شركت در شعبه 6 بازپرسي دادسراي ناحيه 12 اعلام جرم كرده و مدعي بودند قادر نيستند پول شان را پس بگيرند، تحقيقات به طور جدي تر ادامه يافت. يكي از شاكيان به افسر پرونده گفت؛ من نياز شديدي به پول داشتم براي همين به دفتر اين شركت كه از طريق آگهي روزنامه با آن آشنا شده بودم، رفتم. آنجا ظاهر شيكي داشت و چهار مرد و يك زن مشغول كار بودند. يكي از آنها جدولي را مقابل من گذاشت كه در آن نوشته شده بود شركت قادر است از يك تا 15ميليارد تومان وام بدهد.

من وام يك ميليارد توماني را انتخاب كردم و در مقابل 10 ميليون تومان به آنها دادم. در مرحله دوم همراه دو نفر از كارمندان مرد و زني كه آنجا كار مي كردند به بانكي در بازار تهران رفتيم. آنها گفتند با رئيس بانك آشنا هستند و او به خاطر اين آشنايي وام را حداكثر تا دو ماه ديگر آماده مي --

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    chemistry
    ارسال تشکر
    14,444
    دریافت تشکر: 12,376
    قدرت امتیاز دهی
    1152
    Array

Smile پاسخ : كلاهبرداري 200 ميليوني، نتيجه زودباوري 25 متقاضي وام

نقل قول نوشته اصلی توسط ارمين نمایش پست ها
    ... به گزارش خبرنگار ما ....

می شه لطف کنید بگید که خبر نگار شما در چه سایت یا مرکزی فعالیت می کنند ، چون این طوری که شما نوشتید به نظر میرسه خبرنگار مال سایت علمی نخبگان جوان هست ، ولی تا اون جایی که می دونم خبر نگاری که برا این سایت باشه نداریم !!
    مدتی در سایت نیستم، لطفا سوالات شیمیایی خود را دربخش سوالات تالار شیمی بپرسید

3. کاربرانی که از پست مفید *مینا* سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)