دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تشرف یک زن به مذهب تشيع در حرم رضوی

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    کلام,فقه,اصول,
    ارسال تشکر
    27,914
    دریافت تشکر: 19,740
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    kamanabroo's: جدید150

پیش فرض تشرف یک زن به مذهب تشيع در حرم رضوی

تشرف یک زن به مذهب تشيع در حرم رضوی

نمايندگی آستان قدس رضوی: «تيارا نورعين»، زن مسيحی اهل مالزی پس از دو سال تحقيق در حرم امام رضا(ع) به دين مبين اسلام و مذهب تشيع مشرف شد.

به گزارش شیعه آنلاین به نقل ایکنا، «تيارا نورعين» زن 25 ساله دارای مدرك تحصيلی ليسانس كامپيوتر اهل كشور مالزی پس از بيش از دو سال تحقيق در مورد دين اسلام و علاقه به اين دين آسمانی در حرم رضوی به مذهب تشيع مشرف شد.

اين زن شيعه مالزيايی در مورد علت علاقه‌مندی و تشرف خود به دين اسلام اظهار كرد: مسيحيت تنها حلقه اتصال بين من و خانواده‌ام بود اما از حدود دو سال پيش اعتقاداتم نسبت به مسيحيت كمرنگ شد.

وی ادامه داد: از طريق آشنايی با دوستان مسلمان در دانشگاه و محل كار و همچنين كسب اطلاعات از طريق اينترنت با دين مبين اسلام آشنا شدم.

تيارا نورعين درباره نكات جذاب دين اسلام از ديدگاه خود توضيح داد: نحوه پوشش، رفتار نيكو و احترامی كه مسلمانان نسبت به هم داشتند و بطور كلی آداب و رسوم مسلمانان من را جذب اين دين كرد.

وی افزود: پس از آشنايی با پسری مسلمان و آشنايی بيشتر با اسلام از طريق ايشان حدود پنج ماه پيش به دين اسلام مشرف شدم و با اين پسر ازدواج كردم و از آنجايی كه اكثر مردم مالزی مسلمان و اهل سنت هستند و آشنايی چندانی با مذهب تشيع نداشتم من نيز اهل سنت شدم.

وی افزود: پس از مدتی با آشنايی بيشتر با آموزه‌های اخلاقی و دينی مذهب تشيع، با قلبی سرشار از علاقه و آگاهی به مذهب تشيع روی آوردم.

2. کاربرانی که از پست مفید kamanabroo سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)