افشین قطبی كه دیروز به نمایشگاه مطبوعات رفته بود در مورد لیست تیم‌ملی نظر جالبی دارد...
به گزارش سایت روزنامه گل، افشین قطبی كه دیروز به نمایشگاه مطبوعات رفته بود در مورد لیست تیم‌ملی نظر جالبی دارد: «قصد دارم با اعلام لیست تیم‌ملی و انتخاب نفرات جدید در این مورد همه را شگفت‌زده كنم. استانداردهای فوتبال ما با جهان متفاوت است و تعداد تیم‌ها در این مورد نقش اساسی را ایفا می‌كنند. امیدوارم با رسیدن به استانداردهای روز جهان به كیفیت ایده‌آل برسیم.» سرمربی تیم‌ملی حاضر نشد در مورد انتخاب علی سعیدلو به عنوان رییس سازمان تربیت‌بدنی صحبت كند و در عوض در مورد لیگ‌برتر حرف می‌زند: «به نظر من باید برای قضاوت صبر كرد. قضاوت‌ها در ایران، احساسی است. باید به باشگاه‌ها فرصت دهیم تا بازیكن بسازند. بازیكن باید در شرایط آرام بازی كند و برای ساخت بازیكن بین‌المللی به برنامه طولانی مدت نیاز داریم. من سعی می‌كنم اصولی كار كنم و با یك دیدگاه هلی‌كوپتری فعالیت كنم.» قطبی با این مقدمه وارد بحث برنامه پنج ساله‌اش برای فوتبال ایران می‌شود: «تمام تجربه فوتبال در زندگی خود را در این برنامه‌ریزی گذاشته‌ام و با توجه به شرایط فوتبال و احساسات مردم ایران این برنامه را طرح‌ریزی كردم. كار برنامه شروع شده و امیدوارم با تفكری كه بر فوتبال كشور حاكم است تمام مجموعه فوتبال ایران سالم‌تر جلو برود.» قطبی با بیان این جمله كه اردوی تیم‌ملی برای بازی با اردن از 17 آبان شروع می‌شود وعده می‌دهد كه در بازی مقابل تایلند و سنگاپور از جوان‌ها استفاده كند.