خبرگزاري فارس: نايب رئيس فدراسيون فوتبال ايران گفت: خوشحالم كه علي دوستي به اعتماد من و مجموعه فدراسيون پاسخ مثبت داد.

مهدي تاج پس از پيروزي 2 بر صفر تيم زير 17 ساله هاي ايران برابر گامبيا در گفت و گو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به نيجريه عنوان كرد: ايران برابر قهرمان آفريقا به پيروزي رسيد و اين شب تاريخي براي فوتبال پايه ايران يك شب به يادماندني است.
تاج در پاسخ به اين سئوال كه تا چه حد در مورد حضور تيم ايران در مرحله حذفي اميدوار و خوش بين است گفت: دوستي به اعتماد من پاسخ مثبت داد و اطمينان دارم اين مربي بزرگ و كم ادعا مي تواند با اين نوجوانان با انگيزه به قله هاي موفقيت دست پيدا كند.
تاج در مورد موفقيت فوتبال ايران در سطوح پايه اظهار داشت: دو مربي بزرگ و دلسوز در فوتبال ملي ايران مي درخشند و من اطمينان دارم كه دوستي و پيرواني در آينده فوتبال ايران را به آنچه كه مستحق آن است مي رسانند.
نايب رئيس فدراسيون فوتبال افزود: حاصل زحمات خود را گرفتيم. از علي دوستي متشكرم كه اجازه نداد خستگي بر تنمان بماند. دغدغه من فوتبال پايه است و مي خواهم به فوتبال ايران خدمت كنم تا براي سال هاي متمادي داراي استعدادهاي ناب باشد و نسل هاي مختلف براي فوتبال ما بازي كنند.