دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 44

موضوع: معماری داخلی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کارشناس تالار معماری
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    4,652
    دریافت تشکر: 2,773
    قدرت امتیاز دهی
    269
    Array

Post معماری داخلی

امروزه به دلایل گوناگون اتاق نشیمن با پذیرایی ادغام شده
    عموماً فضای نشیمن نوری طبیعی دارد ...تلویزیون در آنجاست...شومینه...بعضی موارد کتابخانه...مبل راحتی.و............

یک اتاق با توجه به مورد استفاده های که دارد آرایش شود اجزای استفاده شده در اتاق باید در فرد اشتیاق و شادابی فرا هم آورد تا باعث بی حوصلگی او نشود.

هارمونی و توازن در اجزای اتاق و اشیای به نمایش گذاشته شده در اتاق جزو عوامل بسیار مهم محسوب میشود.

شاید کار قشنگی نباشه ولی من هر جا میروم اول از همه به محیط زندگی فرد یا محیط کارو... توجه میکنم و میتوانم از روی انتخاب و سائل و نحوه چیدمان به شخصیت وی پی ببرم

اوقات افرادی هستند که ظاهر؛آراسته ای دارند اما خانههایشان چنگی به دل نمیزند

تصمیم بگیریم از اون جمله افراد نباشیم..

در ایران البته تا چند سال پیش دیدن مبل های استیل آنچنانی و هر چه بزرگتر بهتر.!!!نشانه به نحوی شاید نحوه زندگی روشن از نظر مالی بود و البته شخصیت...

که خب در هر طبقه ای از جامعه دیده میشد که اکثراً بد رنگ چوبهای ترک دار رویه های با طرح و رنگ شلوغ...

که مطمئن باشید بعد از مدتی خیلی خسته کننده است و بعد یک ساعتی نشستن که دیگه هیچی!!

البته من با مبل استیل مخالف نیستم چون موارد زیبا و راحت شیک هم وجود دارد ولی برای دختر پسری که تازه ازدواج کردهاند ...کمی زود است..

چرا نخواهیم محیطی راحت و دلچسب داشته باشیم؟؟
    دکور زیبا که مبل سلطنتی آنچنانی و پرده های سنگین ساتن نیست؟
    پیشنهاد من اول از همه مناسب بودن سایز مبل ها و میزها است با محیط مورد نظر....دوم راحتی باز هم میگم راحتی که وقتی خسته از کار خانه یا بیرون میخواهید بنشینید احساس کنید خستگیتون روی این مبل خونتون از بدنتان دور میشه
    و یا حتی قرار دادن گلدانهای کوچک در دیگهای مسی خوشرنگ کوچک که به راحتی در دسترس میباشد.

قرار دادن استکان های کمر باریک توی یک سینی کوچک مسی (که باز در دسترس است) مثلاً 3 تا یا بیشتر به تعداد دلخواه و توی هور کدام یک شاخه گل مارگریت...یا رز... یا ..... البته با شاخه خیلی کوتاه شاید این گلها از دسته گلی باشه براتون هدیه آوردند.... و قرار دادن ان بر روی میز در هر جای خانه.حتی میتوانید در کنار این گلدان های کوچک شمع های رنگی یا سفید کوتاه قرار دهید..

در حال حاضر به نظر من ظرفهای بلور فوقالعاده زیبا با رنگهای شاد در صنایع دستی سراسر کشور وجود دارند که میتوان خیلی کارهای زیبا با آنها انجام داد.

مثلاً قرار دادن یک ظرف یا شی بلوری که با دکور شما کاملاً تضاد دارد بر روی طاقچه یا کمد یا کنسول و خیلی زیبا تر میشود که به نحوی نور روی ان بتابد......حالا میشه نور طبیعی یا یک آباژور یا یک شمع در نزدیکی آن روشن باشد...

چون همون طوری که در عکسها میبینید باعث حرکت دید و چشم در اتاق میشود.و از یکنواختی میکاهد
    من سعی کردم که عکس های معتبری از لحاظ دکوراسیون داخلی برای شما بینندگان عزیز جمع آوری کنم تا هر شخصی بنا به سلیقه خود از آنها کمک و ایده گرفته برای طراحی بهتر منزل خود.

میتوانیم به عرض 40 سانتی متر به نجار بگوییم از ان برای ما جدا کند و ببرد اگر میز ما گرد بود میتوان از نقطه محل انتخابی برای برش که ار وسط خط فرضی در نظر گرفته شده تا مرکز کمان دور میز را 40 یا 45 سانتی متر در نظر گرفت.

حتی میتوان طوری برش زد که یک پایه برای تکیه به زمین داشته باشد.و پشت ان را تکه ای چوب قرار داد تا به دیوار رل پلاک شود .

بعداً به سلیقه خودتان آنرا رنگ زده و حتی به رنگهای شاد و هاله های از رنگهای خمار یا براق و یا طلایی یا نقره ای و یا مسی بر روی ان طراحی کرد...یا به صورت ساده.

آینه هم باز یا به صورت آماده میشود تهیه کرد یا به اندازه دلخواه داد به قاب سازی تا بسازد با قابهای کنده کاری شده .

... GODISNOWHERE

"This can be read as "GOD IS NO WHERE

OR

"As " GOD IS NOW HERE

Every thing in life depends on
    How you look at them
    ... always think positive

2. 9 کاربر از پست مفید ЛίL∞F∆R سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)