دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: زنان ، رهبران مقتدر دنیا

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مدیریت بحران - پدافند غیرعامل
    ارسال تشکر
    3,360
    دریافت تشکر: 4,666
    قدرت امتیاز دهی
    10717
    Array

پیش فرض زنان ، رهبران مقتدر دنیا

11 فروردین 1395 هجری شمسی مصادف با 30 مارس 2016 میلادی و 20 رجب 1437 هجری قمری و مقارن با سالروز بزرگداشت روز مادر به پاس گرامیداشت این روز آغاز میکنم

سلام به همه انسانهای دنیا

مدتیه دارم روی این موضوع کار میکنم که بفهمم تاثیرگذارترین شخص در دنیا چه شخصی هست؟؟!!!
    هر چی فکر کردم به یک نتیجه رسیدم.

مادر...همسر...دختر... ودر مجموع جنس مونث رو اثرگذارترین شخص در دنیا، در جامعه و در خانواده شناختم.

بزرگترین کارها ، بزرگترین پیشرفتها و افتخارات نصیب کسانی شده که یک زن خوب در کنارشان بوده.

مردان و فرزندان ایران زمین با وجود یک پشتوانه قوی همچون مادر و همسر ، هشت سال جانانه از آب و خاک کشورشان دفاع کردن و به استقبال مرگ رفتن...

از باارزش ترین سرمایه زندگی شان یعنی جانشان گذشتن و با مرگ دست و پنجه نرم کردن. کاری به این بزرگی یک تصمیم بزرگ و

سخت میخواد و کسانی از پسش بر اومدن که یک زن خوب روحشان رو پشتیبانی و حمایت کرده...

به اعتقاد من :
    نقش زن همانند ستون اصلی خانه هست و نقش مرد همچون سقف خانه... و اگر ستون فقط بلرزه ، سقف فرو خواهد ریخت و آوار همه را نابود خواهد کرد.

این تاپیک رو به افتخار باارزش ترین و مهم ترین و تاثیرگذارترین آفریده ی خدا در دنیای انسانها آغاز کردم

به افتخار همه مادران...همسران ...و دختران این دنیا که زیبایی هایش رو خلق میکنند.

نام این تاپیک رو ( زنان ، رهبران مقتدر دنیا ) انتخاب میکنم و امیدوارم با همراهی شما عزیزان در حفظ ارزشهای واقعی وجود زنان ، گام موثری برداشته شود .

متاسفانه روز به روز با تغییرات مخرب گوناگونی در نگرش و معرفی هویت و ارزش وجودی زنان در دنیا روبرو میشویم که ارزش

زنان رو به زیبایی های جنسی و فیزیکی و مادی محدودکرده
    ،به حدی که حتی بسیاری از زنان هم ارزش و اهمیت خودشان را

اینگونه باور کردند...

قدرت اثرگذاری زنان که از قدرت بی انتهای عاطفه و محبت و احساس سرچشمه میگیرد ، بزرگترین بمب اتمی است که دنیا را میتواند گلستان کند...

امیدوارم این حرکت ارزشمند به یک کمپین بزرگ بین المللی در تمام فضای مجازی تبدیل شود تا پیکر آسیب دیده ی معنوی و عاطفی زنان در دنیای امروز ،بهبود پیدا کند و دوباره بر جایگاه
    واقعی خودش (رهبری مقتدر دنیای آروم و زیبا و سرشار از محبت و کمال ) قرار بگیرد.

محسن مهابادی زاده
    11 فروردین 1395 هجری شمسی
    30مارس 2016 میلادی
    20 رجب 1437 هجری قمری
    18:45
    ویرایش توسط محسن مهابادی زاده : 30th March 2016 در ساعت 06:38 PM
    چه حس قشنگیه در تاریکی های خطرناک این دنیا...با اطمینان خاطر و آرامش ،دستت در دستان خدا باشه...(محسن مهابادی زاده)

2. 7 کاربر از پست مفید محسن مهابادی زاده سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)