بروز جوش یا آکنه در جوانان و نوجوانان و ادامه روند درمان نشدن جوشها و هزینه های سنگین درمانی و درنهایت درمان نشدن آنها یک عامل رو اثبات میکنه روی علت اساسی تمرکز نکردیم روی درمان.جوش درمان میشود ولی اساسا با دو راه باید درمان بشه 1-موضعی 2-خوراکی و داخلی.اما تمام داروهای شمیایی اساسا درمان کامل نداشته و تاثیر مقطعی دارند و در گذر زمان پوست را خشک و زشت میکنند و جوش ها دوباره بر میگردند.من سالها در این زمینه تحقیق کردم و کتاب خوندم و با افراد بسیاری مصاحبه کردم که مشکل جوش داشتند و متوجه شدم چند تا حقیقت تلخ در مورد جوش هست که مخفی مانده و کاملا علمی هست و من به شخصه بالای ده میلیون در 3 سال برای درمان جوش هزینه کردم اما کاملا بی نتیجه اما با تحقیقات گسترده در زمینه تغذیه و هورمون ها و کرم ها و لوسیون ها و اینا فهمیدم مشکل کجاست الان یکسال هست که کاملا پوستم صاف و بدون جوش هست بدون قرص و دارو.حقیقت هایی که یافتم در این مدت 1-اولین مشکل در ایجاد جوش هورمون های مردانه هست یعنی بعد از بلوغ جوش شروع میشه در واقع با شروع ترشح هورمون های جنسی و اینا معمولا پوست چرب میشه تا زمینه جوش رو فراهم کنه2-تغذیه اساسی ترین نقش رو روی جوش داره یعنی مصرف شیرینی و شکر و مواد چرب مساوی هست با جوش مطمن باشید شما چند تا باقلوا شیرین بخورید مطمن باشد تا نهایتا 24 ساعت جوش میزنید(البته این اتفاق چطوری رخ میده بعدا کاملا علمی توضیح میدم)3.استرس نابود کننده سلولهای پوست شما هست و دلیلی جامع بر جوش زدن پوست4-یبوست و کم آبی بدن یعنی اگه کبد و کله و روده ه های شما آب کافی نداشته باشن و یبوست و اینا داشته باشید سموم بدنتان جمع شده قطعا مشکلات پوستی خواهید داشت از جمله جوش

عوامل توضیحات بسیاری دارد که نمیخوام زیاد بپردازم تا وقتتون گرفته بشه ولی چیزی که هست اینه که شما به راحتی میتوانید جوشهایتان رو درمان کنید کافیست بدانید که جوش یه علامت هشداری از بدن شماست برای شما که بدنتان مسموم شده و باید بدنتان پاک شده و مواد مغذی به بدنتان برسد.تمام این پروسه تنها یک ماه ظول میکشد جوشهای پوستتان یک هفته ای کاملا از بین میرود و چربی و مواد زاید بدنتان در یک ماه کاملا تخلیه شده و مواد مغذی برای پوست شگفت انگیز جاگزین میشود از تمام کسانی که این متن رو میخوانند میخواهم برای یک بار از تجربه من استفاده کنند تا دریک هفته اول شگفت زده بشن کافیست به من ایمیل یا پیامک بزنید و آدرس ایمیل بفرستید.تا مطالب درمانی رو براتون بفرستم ghorbanpurkeyhan@gmail.com
09383167101i
نتایج درمان خودتون رو با من به آدرس ایمیلم به اشتراک بگذارید حتما.
با سپاس+++