دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: راه اندازی رسمی سرویس «همراه من» همره اول

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    دریافت تشکر: 11,806
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

پیش فرض راه اندازی رسمی سرویس «همراه من» همره اول

راه اندازی رسمی سرویس «همراه من» همره اول
    پس از آغاز بکار آزمایشی و موفق پرتال حساب کاربری «همراه من» اپراتور اول، این سرویس به صورت رسمی راه اندازی شد. به نقل ازاداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، به منظور تسهیل دسترسی مشترکین به سرویس های اپراتور اول، با سرویس «همراه من»، تمامی مشترکین اعتباری و دائمی همراه اول می توانند وارد حساب شخصی خود شده و به صورت اینترنتی از خدمات آن بهره مند شوند.

پرتال حساب کاربری «همراه من» به نشانی my.mci.ir که پیش از این مدتی به صورت آزمایشی فعالیت می کرد، پس از گذراندن تست های لازم جهت برطرف شدن ایرادات احتمالی، به صورت رسمی راه اندازی شد. این حساب کاربری خدمتی جدید از همراه اول است که در آن سعی شده تا جای ممکن، دسترسی مشترکین به سرویس های این اپراتور از طریق اینترنت آسان تر شود.
    در این سرویس که در مدت زمان آزمایشی هم مورد استقبال قرار گرفته بود، مشترکین با ورود به حساب کاربری، می توانند از خدمات متنوعی نظیر «امکان مشاهده و پرداخت صورت حساب های میان دوره و پایان دوره، خرید و امکان مشاهده گزارش مصرف بسته های اینترنت، استفاده از خدمات اصلی مانند خرید اعتبار، انتقال اعتبار، فعالسازی آوای انتظار، دریافت ریز مکالمات، فعالسازی سرویسMMS ، فعال سازی انواع طرح های تشویقی و مناسبتی مانند بسته های تخفیفی مکالمه و پیامک فارسی، هدیه شتاب در پرداخت، هدیه روز تولد و سرویس همراهان اول» بهره مند شوند.
    همراه اول اعلام کرده از طریق این سرویس سعی شده است تا خدمات و سرویس های پرمخاطب ارائه شود؛ به گونه ای که مشترکین با یکبار ورود به حساب کاربری بتوانند تمام سرویس های فعال خود را مدیریت و یا اقدام به فعالسازی سرویس های جدید کنند.
    بر اساس این گزارش، برای سهولت ورود مشترکین به حساب کاربری، سامانه OTP یا «رمز عبور یکبار مصرف» پیش بینی شده است که با این سامانه، مشترکین بدون مراجعه حضوری به دفاتر و یا مراکز تلفن ثابت می توانند فقط با وارد کردن شماره تلفن همراه خود در صفحه ورود، درخواست دریافت رمز عبور داده و در کمترین زمان ممکن، رمز ورود را از طریق پیامک دریافت کنند و سپس با ورود به حساب کاربری خود از این سرویس استفاده کنند.
    مشترکین اپراتور اول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از سرویس «همراه من» به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.
    کد خبر: 27461 گروه خبری: اخبار فناوری اطلاعات منبع خبر: آی تی ایران
    چو کوروش از اهورا یاد می کرد زمین از عدل او بیداد می کرد
    ترفند امروز......... سایر موضوعات دیجیتالی.......... کلاس فتوشاپ

2. کاربرانی که از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند.

312

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)