دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: با دیدن این تصاویر واقعی، شوکه می شوید

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ریاضی و فیزیک
    ارسال تشکر
    1,417
    دریافت تشکر: 5,704
    قدرت امتیاز دهی
    7239
    Array
    کاساندان's: جدید119

smilee1 با دیدن این تصاویر واقعی، شوکه می شوید

آیا شما فردی هستید که از تماشای یک عکس ترسناک، به وحشت می آیید؟ عکس العمل شما در تماشای عکس هایی که در اینجا برایتان آورده ایم، چگونه است؟ اگر طاقت دیدن تصویر یک روح یا یک مومیایی را دارید، با ما همراه شوید.

1. تصویر مادام وایولت، ملکه ادینبورگ، که به عنوان ترسناک ترین زن در سالهای 1882 و 1884 در بریتانیا انتخاب شد.

با دیدن این تصاویر واقعی، شوکه می شوید

با دیدن این تصاویر واقعی,شوکه می شوید

2. این عکس قبل از مرگ بیمار توسط دوربین های بیمارستان گرفته شده است. به موجودی که بالای سر بیمار است، دقت کنید.

3. این عکس 2 روز پس از مرگ همسرش گرفته شده است.

4. اثر هنری بوسه مرگ در گورستان «Poblenou» در باسلون.

5. اسکلت دست سنت والنتاین (قدیس مسیحی اهل روم باستان).

6. مقایسه یک کفش معمولی با پای یک زن چینی و یک فنجان.

7. عکسی از روح یک سرباز در گتیزبرگ، پنسیلوانیا.

8. تصویری از دیکتاتور ترسناک، کلارا هیتلر، مادر آدولف هیتلر.

9. موجودی ناشناخته به طول 3 متر در ساحل فالی بیچ، کارولینای جنوبی.

10. تصویری ساختگی از چهره موتسارت.

11. مومیایی « John Torrington» یکی از کارکنان هیئت فرانکلین در سال 1840.

12. یکی از عجیب ترین گودال هایی که در جنگل های روسیه کشف شد.

13. تصویری از تصادف یک ماشین که راننده آن به بالای تیر چراغ برق پرتاب شد.

14. بزرگ ترین مار موجود در جهان که توسط یک عکس شناسایی شد.

15. تصویری ترسناک از یک آلبوم عکس مربوط به دوره ویکتوریا

2. 5 کاربر از پست مفید کاساندان سپاس کرده اند .

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

پیش فرض پاسخ : با دیدن این تصاویر واقعی، شوکه می شوید

حالا از عکسای دیگر بگذریم....
    تصاویر 2 و 7 کذب محض هستند زیرا که چیزی به نام روح و موجود ماورایی وجود ندارند و علم هرگز این دو را تائید نکرده است.
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ریاضی و فیزیک
    ارسال تشکر
    1,417
    قدرت امتیاز دهی
    7239
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط "مهدی" نمایش پست ها
    حالا از عکسای دیگر بگذریم....
    تصاویر 2 و 7 کذب محض هستند زیرا که چیزی به نام روح و موجود ماورایی وجود ندارند و علم هرگز این دو را تائید نکرده است.
    حالا از بقیه ی عکس ها بگذریم ( که فکر نمی کنم در واقعی بودنشان حرفی وجود داشته باشد)...
    اتفاقا علوم خاصی درباره ی روح و انسان پس از مرگ و دنیا های جدید دیگر وجود دارد، چه کسانی مانند شما به آنها اعتقاد داشته باشند و چه نداشته باشند!!!
    درباره ی تصاویر 2و 7 هم باید بگویم که
    از پدرم پرسیدم و ایشان گفتند " اگر برای هرکدام از تصاویر ، دانشمندی یا حتی خود عکاس آن را تایید کند و شاهدی داشته باشد ، واقعی هستند!!!
    عکس هایی مانند شماره ی 7 زیاد وجود دارند که تایید هم شده اند!" !! پس این که خیلی پیچیده و ناممکن نیست !! اما درباره ی عکس شماره ی 2 پدرم چنین چیزی تا به حال ندیده اند و نظری نداشتند زیرا تصویر آن موجود دقیقا واضح نیست!!!

رشته تحصیلی
    تجربی
    ارسال تشکر
    3,144
    دریافت تشکر: 2,553
    قدرت امتیاز دهی
    871
    Array

برای نگاه کردن خوبه
    اما بنظر من بعضی از تصاویر گنگ هستند وزیاد به واقعیت نزدیگ نیست

6. کاربرانی که از پست مفید حسنعلی ابراهیمی سعید سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ریاضی و فیزیک
    ارسال تشکر
    1,417
    قدرت امتیاز دهی
    7239
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط حسنعلی ابراهیمی سعید نمایش پست ها
    برای نگاه کردن خوبه
    اما بنظر من بعضی از تصاویر گنگ هستند وزیاد به واقعیت نزدیگ نیست
    بله چون توسط افراد معتبر تایید نشده اند!!!!

8. کاربرانی که از پست مفید کاساندان سپاس کرده اند.

ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

نقل قول نوشته اصلی توسط کاساندان نمایش پست ها
    حالا از بقیه ی عکس ها بگذریم ( که فکر نمی کنم در واقعی بودنشان حرفی وجود داشته باشد)...
    اتفاقا علوم خاصی درباره ی روح و انسان پس از مرگ و دنیا های جدید دیگر وجود دارد، چه کسانی مانند شما به آنها اعتقاد داشته باشند و چه نداشته باشند!!!
    درباره ی تصاویر 2و 7 هم باید بگویم که
    از پدرم پرسیدم و ایشان گفتند " اگر برای هرکدام از تصاویر ، دانشمندی یا حتی خود عکاس آن را تایید کند و شاهدی داشته باشد ، واقعی هستند!!!
    عکس هایی مانند شماره ی 7 زیاد وجود دارند که تایید هم شده اند!" !! پس این که خیلی پیچیده و ناممکن نیست !! اما درباره ی عکس شماره ی 2 پدرم چنین چیزی تا به حال ندیده اند و نظری نداشتند زیرا تصویر آن موجود دقیقا واضح نیست!!!
    علم هرگز هیچ چیزی به نام روح را تائید نکرده است! اگر هست و من بی اطلاع هستم لطفا منبع معتبر (ترجیحا انگلیسی) ارائه دهید.

اینکه چند شخص چیزی را تائید کنند دلیل بر واقعی بودنش نیست. به طور مثال من و 10 دوست دیگرم گودزیلای موجود در فیلم Godzilla 2014 را دیده و واقعی بودنش را تائید میکنیم. آیا این مبنی بر آن است که آن واقعی است؟
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    پزشکی
    ارسال تشکر
    117
    دریافت تشکر: 824
    قدرت امتیاز دهی
    63
    Array
    مهشاد ولی's: جدید113

[QUOTE="مهدی";635242]علم هرگز هیچ چیزی به نام روح را تائید نکرده است! اگر هست و من بی اطلاع هستم لطفا منبع معتبر (ترجیحا انگلیسی) ارائه دهید.

اینکه چند شخص چیزی را تائید کنند دلیل بر واقعی بودنش نیست. به طور مثال من و 10 دوست دیگرم گودزیلای موجود در فیلم Godzilla 2014 را دیده و واقعی بودنش را تائید میکنیم. آیا این مبنی بر آن است که آن واقعی است؟[/QUOTE]

دوست عزیز چیزهایی مشابه روح و جن وجود دارن
    منبع انگلیسی که نه ولی منبعی برای اثبات روح و جن داریم که به هیچ وجه در نادرست بودن این منبع شک و شبهه ای وارد نیست و اون اسمش قرانه البته اگه اعتقاد دارید(مطمئنا اعتقاد دارید ولی منظور بنده اعتقاد همراه با خواندن ایات هستش.در جای جای این کتاب نوشته شده ای جن و انس...یا مثلا در جاهای مختلفی نوشته شده است روح روح روح.......)پس در وجود این موارد شکی نیست البته اگر به منبع انگلیسی اعتقاد بیشتری دارید یک اشنا دارم که در دانشگاه کمبریج تحصیل میکنن و شنیدم که میگن اونجا علمی به نام متافیزیک دارن که اگر در اینترنت سرچ کنید اطلاعات دقیق تری مشاهده میکنید و این علم میتونه حتی سرعت روح در مکان یا احتمال حضور روح در یک مکان رو اثبات یکنه و حتی به احضار روح بپردازه.از اونجا که اسلام این اعمال رو به منزله ی برهم زدن ارامش روح میداند تحصیل در این علم را حرام اعلام کرده
    البته بماند که حتی طبق قران جن نمیتونه به زمین راه پیدا کنه ولی روح میتونه.یک همسایه داشتیم همش تو این کارا بود.رفت ی جا با دوستاش احضار روح کرد و الان چندساله که توی تیمارستان بستریه و حرف نمیزنه

این هم منابع خارجکی

[LIST][*][*]Burtt, Edwin A. (2003). [I]Metaphysical Foundations of Modern Physical Science[/I]. Mineola, New York: Dover Publications, Inc. p. p 275. [*][*] OED "spirit 2.a.: The soul of a person, as commended to God, or passing out of the body, in the moment of death." [*][*] [URL="https://en.wikipedia.org/wiki/Spirit#polysemy"]François 2008[/URL], p.187-197. [*][*] anə-, from *ə2enə1-. Watkins, Calvert. 2000. The American Heritage® Dictionary of Indo-European Roots, second edition. Boston: Houghton-Mifflin Co., p.4. Also available online. (NB: Watkins uses ə1, ə2, ə3 as fully equivalent variants for h1, h2, h3, respectively, for the notation of Proto-Indo-European laryngeal segments.) [*][*] bhes-2. Watkins, Calvert. 2000. The American Heritage® Dictionary of Indo-European Roots, second edition. Boston: Houghton-Mifflin Co., 2000, p.11. Also available online [*][*] Koehler, L., Baumgartner, W., Richardson, M. E. J., & Stamm, J. J. (1999). The Hebrew and Aramaic lexicon of the Old Testament (electronic ed.) (711). Leiden; New York: E.J. Brill. [*][*] Brown, F., Driver, S. R., & Briggs, C. A. (2000). Enhanced Brown-Driver-Briggs Hebrew and English Lexicon (electronic ed.) (659). Oak Harbor, WA: Logos Research Systems. (N.B. Corresponds closely to printed editions.) [*][*] Brown, F., Driver, S. R., & Briggs, C. A. (2000). Enhanced Brown-Driver-Briggs Hebrew and English Lexicon (electronic ed.) (924ff.). Oak Harbor, WA: Logos Research Systems. (N.B. Corresponds closely to printed editions.) [*][*] Hull, R. F. C. (1960). THE COLLECTED WORKS OF C. G. JUNG Vol 8 Chapter "Spirit and Life". New York, New York: Pantheon Books for Bollinger Series XX. pp. 319, 320. [*][*] http://www.patheos.com/Library/Mormo...Existence.html [*][*] Doctrine and Covenants 131:7 [*][*] Kalchuri, Bhau: Meher Prabhu: Lord Meher, Volume Eighteen, Manifestation, Inc., 1986, p. 5937. [*][*] Eddy, Mary Baker (1875). "Glossary". Science and Health With Key to the Scriptures (TXT). p. 587. Retrieved 2009-03-11. GOD. The great I AM; the all-knowing, all-seeing, all-acting, all-wise, all-loving, and eternal; Principle; Mind; Soul; Spirit; Life; Truth; Love; all substance; intelligence. — "Glossary" entry for "GOD". [*][*] Hyslop, James Hervey (1919). Contact With The Other World (First ed.). New York: The Century Co. p. 11. [*] RUACH: Spirit or Wind or ??? at BiblicalHeritage.org[/LIST]
    به مترسک گفتم چرا یک پا داری؟گفت وقتی توان رفتنم نیست همین یک پا هم اضافیست...

همکار تالار زیست شناسی
    رشته تحصیلی
    زیست شناسی
    ارسال تشکر
    329
    دریافت تشکر: 324
    قدرت امتیاز دهی
    132
    Array
    سید لفته فردزاده's: جدید92

ترسناک نیستن
    انامدینه العلم وعلی بابها. فمن ارادالمدینه والحکمه فلیأتهامن بابهاfard-biology.blogfa.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)