دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: فرانچسکو توتی: همۀ این ها را من گفتم؟!

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

پیش فرض فرانچسکو توتی: همۀ این ها را من گفتم؟!

فرانچسکو توتی: همۀ این ها را من گفتم؟!

به گزارش ASR27، بر خلاف شخصیت جدی و گاها بی اعصابی که کاپیتان رم در زمین مسابقه دارد، اما او در خارج از زمین همیشه به دنبال شوخی کردن و تیکه انداختن است. حتما فیلم های کوتاه و کمدی او را دیده اید!
    اما این بار و در
    کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی فاینورد – رم که فردا شب برگزار می شود، کاپیتان رم مترجم هلندی که حرف های او و رودی ارسیا را ترجمه می کرد را مسخره کرد.
    در اشاره به ترجمۀ بسیار طولانی که مترجم برای یک جملۀ توتی داشت، کاپیتان رویش را به گارسیا کرد و گفت: ” همۀ این ها را من گفتم؟ ” حاضرین در اتاق کنفرانس با شنیدن این جمله خندیدند و بعد از آن هم توتی برای اذیت کردن مترجم ترجمۀ کلمۀ “dinci” را پرسید.
    ASROMA27.COM

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : فرانچسکو توتی: همۀ این ها را من گفتم؟!

ای خدا به حق این کاپیتان طناااااز بزودی یه جام رو به رم و کاپیتان بده

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : فرانچسکو توتی: همۀ این ها را من گفتم؟!

• توتی از فینال روتردام و بوسکوف گفت

فرانچسکو توتی کاپیتان رم ابراز امیدواری کرده که دیدار فردا شب با فاینورد تکرار فینال یورو 2000 در روتردام نباشد.
      با این حال، کاپیتان رم امیدوار است که این بار نتیجه خوبی برای او در روتردام رقم بخورد.
      در کنفرانس مطبوعاتی امروز توتی به خبرنگاران گفت: «با مربی در مورد این موضوع صحبت کردم. چندان خاطره خوشایندی نیست.»
      «حضور در فینال جام ملت های اروپا یک امتیاز محسوب می شود چون چنین بازیهایی در تاریخ حک می شوند، اما امیدوارم که فردا نتیجه متفاوتی رقم بخورد.»
      از ستاره 38 ساله پرسیده شد که نظرش در مورد اظهارنظر لوکا تونی مهاجم با تجربه هلاس ورونا چیست. تونی گفت بود که با وجود توتی رم به مهاجم دیگری نیاز ندارد.
      «به نظرم تونی داشت شوخی می کرد. این یک فقط یک ضرب المثلی است که در رم داریم: اگر هستم، پس بازی می کنم.»
      «اگر کسی مثل باتیستوتا بیاید خوب می شود.»
      «ولی مربی است که این تصمیمات را می گیرد، و اگر او بخواهد من بازی کنم، یعنی شایستگی اش را دارم.»
      از اسطوره در مورد اتفاقات ناگواری که هواداران فاینورد در رم رقم زدند و همین طور مشکلاتی که هواداران پیش از برگزاری بازیها ایجاد می کنند پرسید شد.
      «از بازی در میدان لذت می برم. البته از بیرون که نگاه کنید همه چیز متفاوت است.»
      «باید از یونان الگو گرفت، جایی که لیگ متوقف شد. باید با قاطعیت برخورد کرد و باشگاه ها جریمه شوند، اما چنین اتفاقی هرگز در ایتالیا رخ نخواهد داد.»
      توتی در کنفرانس مطبوعاتی به گونه ای صحبت کرد که نشان داد پیروزی در دیدار با فاینورد را ضروری می داند.
      «ترجیح می دهم بجای بازی دوشنبه مقابل یوونتوس فردا برنده شویم.»
      «شکست به خودی خود عیبی ندارد. اما اگر فردا پیروز شویم، دوشنبه هم پیروز می شویم. اما دوست ندارم در مورد اما و اگر ها صحبت کنم.»
      «البته که این مسابقه می تواند فصل را برای ما عوض کند. پیروزی ما را به جمع 16 تیم برتر می رساند. اعتماد به نفس بدست می آوریم و با روحیه ای متفاوت به مصاف یووه می رویم.»
      «بازی فردا می تواند روی کل فصل تاثیر بگذارد.»
      از کاپیتان در مورد تعویضش در دیدار با هلاس ورونا پرسیده و اینکه ناراضی بود.
      «حس می کردم وضعیت خوبی دارم، ولی این تصمیمات را مربی می گیرد.»
      «کرنری بود و می خواستم مثل تونی با ضربه سر گلزنی کنم.»
      «به هر صورت این مسائل در زمین تمام می شوند. جنجالی در کار نیست.»
      توتی تجربه بازی در روتردام را دارد و از دورانی که پس از فینال یورو 2000 پشت سر گذاشته گفت.
      «پس از آن فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشتم. خیلی اتفاقات رخ دادند. وقتی 15 سال گذشته یعنی دیگر در اواخر دوران بازی ات به سر می بری. همیشه سعی می کنی اتفاقات خوب را به یاد بیاوری. امیدوارم که به بهترین شکل ممکن دو سال بعد را سپری کنم.»
      و در نهایت از توتی در مورد ووجادین بوسکوف پرسیده شد، سرمربی سابق فاینورد و رم. بوسکوف که سال گذشته درگذشت اولین مربی تیم بزرگسالان رم بود که توتی را در سری آ به میدان فرستاد.
      «آدم و مربی بزرگی بود. شروع کارم در سری آ را مدیون او هستم. در دوران بازی زیبایی که سپری کردم نقش داشت، و همیشه سپاسگزار او خواهم بود.»
      asroma27.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)