دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مجري من وتو : ما عضو شبكه همجنس بازان لندن هستيم + اسناد

یار همراه
    رشته تحصیلی
    معماري
    ارسال تشکر
    10,246
    دریافت تشکر: 10,466
    قدرت امتیاز دهی
    32325
    Array
    معمار حانیه's: خواهش

پیش فرض مجري من وتو : ما عضو شبكه همجنس بازان لندن هستيم + اسناد

در پي انتشار خبری از سوی باشگاه خبرنگاران مبنی بر نحوه گزينش نيروي انساني در شبكه انگليسي من و تو که بر اعتقاد راسخ به فرقه ضاله بهائيت تاکید می کرد اسناد جديدي از وابستگي شبكه انگليسي من و تو به اين فرقه انگلیسی ساخته در فضای مجازی به دست آمده است.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ هفته گذشته تصاویر وبلاگ رها اعتمادی در خصوص شروط اصلی استخدام در شبکه من و تو از سوی باشگاه خبرنگاران منتشر شد که پرده از فعالیت های فرقه ای در این شبکه بر می داشت.
    در وبگردی های دیگر صورت گرفته از سوی خبرنگار این گروه ، اسناد دیگری در فضای مجازی و از دیگر عوامل این شبکه ضد اخلاقی و ضد دينی بدست آمده است که حکایت از رواج انحطاط اخلاقی در این شبکه و اعتقاد راسخ مدیران و مجریان آن به فرقه ضاله بهائیت دارد.
    بر اساس پست های ارسال شده كيوان و مرجان عباسي از مديران ارشد من وتو به فرقه ضاله بهائيت اعتقاد راسخ دارند و قبله خود را سرزمین های اشغالی که خواستگاه این فرقه انحرافی است می دانند.

رها اعتمادي از ديگر مديران ارشد شبكه انگليسي من و تو که فردی بهايي زاده است سعي وي‍ژه ای در ترویج احکام ضد اسلامي که در موازات کامل با فرقه بهائیت هستند دارد و آنطور كه در وبلاگ رها اعتمادي آمده وي و دو مجري ديگر اين شبكه به نام هاي اميد و تيام در انجمن همجنس بازان لندن عضویت دارند.

پريسا مجري برنامه من و تو پلاس که از دیگر دنباله روان فرقه ضاله بهائیت است، در پستی از وبلاگش روابط نامشروع را تاييد کرده و عنوان می کند كه بر طبق آيين ضاله بهائیت اين عمل منعي ندارد.

ندا كه پيش از اين گزارشگر شبكه خواهر خوانده من و تو یعنی بي بي سي فارسی بوده است بر اساس گفته های خود در وبلاگش از دیگر عناصر بهایی فعال در شبکه ضد اسلامی و ضد اخلاقی من و توست.

البته شبکه من و تو فقط در زمینه ترویج فرقه ضاله بهائیت فعالیت نمی کند و تبلیغ فرقه های دیگری همچون فرقه شیطان پرستی در صدر اهداف در حال اجرای این شبکه بهایی است.

منبع: http://www.bultannews.com/fa/news/80...86%D8%A7%D8%AF
    من ترسیم کردن را به حرف زدن ترجیح میدهم،

زیراترسیم کردنسریعتر است و مجال کمتری برای دروغ گفتن باقی میگذارد.

(لوکوربوزیه)

2. 2 کاربر از پست مفید معمار حانیه سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)