بايد به حال اين فوتبال گريه کرد
کمالوند: کمیته انضباطی مظهر بی قانونی است

فراز کمالوند سرمربي گسترش فولاد بعد از بازي با استقلال اعلام کرد اگر جاسم کرار بازيکن استقلال براي بازي با نفت مسجد سليمان محروم شود فدراسيون بايد جواب مردم يک استان را بدهد.

کمالوند که محرومیت دوباره کرار را پیش بینی کرده بود اعتراضات تندی کرد و با "ورزش سه" گفت و گویی انجام داد:

باید به حال این فوتبال گریه کرد

بعد از 17، 18 سال مربی گری در این مملکت همه چیز این فوتبال را می دانم. واقعا باید برای این فوتبال افسوس خورد و به حال این فوتبال گریه کرد. جایی که باید مظهر عدالت و قانون مداری باشد مظعر بی عدالتی و بی قانونی است.

کرار فقط باید جلوی ما بازی می کرد

واقعا چه عجله ای داشتند که روز پنجشنبه در پایان وقت اداری کرار را بخشیدند؟ فقط او باید جلوی ما بازی می کرد و از این به بعد به هر بازیکنی که محروم می کنند یک مجوز هم بدهند در هر بازی که دوست داشت بازی کند و مثلا در 5 بازی آینده برای تیمش بازی نکند.

جواب یک استان را بدهند

واقعا آقایان به چه فکر می کنند؟ این سیاست یک بام و دوهواست و باشگاه گسترش فولاد هم حق دارد. کرار جلوی ما بازی کرد و جلوی نفت مسجد سلیمان که رقیب ما در جدول است بازی نمی کند. من در کنفرانس بعد از بازی با استقلال گفته بودم اگر این اتفاق بیافتد باید جواب یک استان را بدهند.ما واقعا باید به کجا اعتراض کنیم؟ همه وقتی شکایت دارند به کمیته انضباطی می روند حالا ما باید به کجا برویم؟باشگاه گسترش فولاد چه گناهی کرده ؟

آقای حسن زاده از کدام اختیارش استفاده کرده؟

واقعا چه عجله ای داشتند و اگر پنجشنبه حکم نمی دادند آسمان به زمین می رسید؟ مگر استقلال با کجا بازی داشت؟ چرا اینقدر هول بودند؟ من تا پنجشنبه ظهر که با اعضای کمیته انضباطی حرف می زدن هیچ کس از این حکم خبر نداشت و می خواهم بدانم آقای حسن زاده از کدام اختیارش استفاده کرده؟ بعد هم می گویند ماده قانونی را اشتباه گفتند. ماقبل از بازی اعتراض نکردیم و بازی مان را هم انجام دادیم اما الان می گوییم در این 72 ساعت چه اتفاقی افتاده؟ما از شنبه تا پنجشنبه با تصور استقلال بدون کرار بازی کردیم و بعد گفتند بازی می کند. شاید اگر او بازی نمی کرد ما می بردیم. مگر باشگاه گسترش گناه کبیره کرده است؟